Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest AnetaR

Ja też postaram się wspomóc Agrę i drugiego psiaka. Kupię z siostrą trochę karmy i pewnie my albo ktoś inny podwiezie^^

Link to comment
Share on other sites

Stałe:
bela51 - 10zł - wpłynęło
abra64 - 10zł
leonarda - 10zł

Jednorazowe:
saphira18 - 20zł
bela51 - 10zł - wpłynęło
Alicja - 15zł - wpłynęło
Monika z Katowic - 50zł - wpłynęło
ulek_85 - 20zł

Dzisiaj wpłynęły pierwsze wpłaty mamy na koncie 125zł ślicznie dziękuję:loveu:
Poza Moniką z Katowic i Bela51 nikt nie wpisał w tytule przelewu nicku z dogo.
Dostałam jeszcze po 20zł od niejakiej Uli z Dąbrowy Górniczej i Ani z Katowic. Proszę o nicki bym mogła dopisać. Przypuszczam że chodzi o saphira18 i ulek_85 ale proszę potwierdzić.

Ja jutro jadę do urzędu pracy może akurat coś się znajdzie chociaż zbytnio w te nasze urzędy nie wierzę:roll:

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w tym urzędzie, trochę się naczekałam. Przyjęła mnie bardzo fajna kobitka jednak od razu na wstępie mi powiedziała że niestety ale żadnych ofert pracy teraz praktycznie nie ma. Jedyne co mi zaproponowała to staż. Jutro mam tam dzwonić i umówić się na spotkanie. Poszukują tylko jednej osoby więc nie wiadomo jak to będzie.

Wpłynęło też 10zł od Barbary z Sosnowca i też nie wiem jaki nick:oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie odzywałam się na wątku Agry, bo nie siedziałam na dogomanii.
Jednak nie uważam, że Agra została zaniedbana.
Ja proponowałam kiedyś, że karmę Gisic może odebrać sobie od Teresy, mało tego, pamiętam, że Agnieszka zawoziła Roksanie karmę, cały czas mogła liczyć na nasze wsparcie pod postacią karmy.
Oprócz ogłoszeń Gisic mogła zabierać psa na akcje do SCC, ciągle zapisywała Agrę, jednak się z nią nie pojawiała.
Jeżeli miesięczne utrzymanie kosztuje Cię 300 zł, to ja mam propozycję, my psa przejmiemy pod opiekę fundacji, na bezpłatny tymczas, a że jestem na miejscu to będzie mi łatwiej jej szukać domu.
Powiedz kiedy i skąd mam odebrać Agrę, bo za 300 zł to ja będę miała hotel full wypas ze szkoleniem.
Jednak w takim wypadku odciążymy Cię z dodatkowych kosztów, a deklaracje na Agrę będą mogły iść na potrzebującego psa, a takich w schronisku w Sosnowcu, czy na ulicach nie brakuje.
Zostawiam swój telefon: 784 926 138 proszę o kontakt.

A pieniądze można przeznaczyć na owczarka, który potrzebuje pomocy:
[quote]Chciałam zapytać,czy za badanie psa ze schroniska może zapłacić Fundacja?

To wklejone z wątku mojego psiaka z Sosnowca.

Transport do weta !
Dzwoniłam dzisiaj do weta i dowiedziałam się, że w kale Kłapacza nie ma żadnych jajeczek, robaków itp.

Ale wetka pytała, czy był on u lekarza ( powiedziałam, że od pobytu w schronie raczej nie był).

Powiedziała, że jego kupa jest B A R D Z O brzydka, praktycznie sama woda i coś co konsystencją przypomina białko jaja . Jeszcze stwierdziła, żeby Kłapacz przyjechał do niej koniecznie na badania jakieś dokładniejsze.

Może znajdzie się ktoś, kto mógłby Kłapczyka zawieźć do weta i odebrać?
Jeszcze zostaje kwestia pieniędzy. Kto zapłaci? Czy Fundacja mogłaby pokryć koszty badania?


Jutro jeszcze zadzwonię i dopytam jakie badania i ile by kosztowały.[/quote]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-%21[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']Nie odzywałam się na wątku Agry, bo nie siedziałam na dogomanii.
Jednak nie uważam, że Agra została zaniedbana.
Ja proponowałam kiedyś, że karmę Gisic może odebrać sobie od Teresy, mało tego, pamiętam, że Agnieszka zawoziła Roksanie karmę, cały czas mogła liczyć na nasze wsparcie pod postacią karmy.
Oprócz ogłoszeń Gisic mogła zabierać psa na akcje do SCC, ciągle zapisywała Agrę, jednak się z nią nie pojawiała.
Jeżeli miesięczne utrzymanie kosztuje Cię 300 zł, to ja mam propozycję, my psa przejmiemy pod opiekę fundacji, na bezpłatny tymczas, a że jestem na miejscu to będzie mi łatwiej jej szukać domu.
Powiedz kiedy i skąd mam odebrać Agrę, bo za 300 zł to ja będę miała hotel full wypas ze szkoleniem.
Jednak w takim wypadku odciążymy Cię z dodatkowych kosztów, a deklaracje na Agrę będą mogły iść na potrzebującego psa, a takich w schronisku w Sosnowcu, czy na ulicach nie brakuje.
Zostawiam swój telefon: 784 926 138 proszę o kontakt.

A pieniądze można przeznaczyć na owczarka, który potrzebuje pomocy:


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-%21[/URL][/QUOTE]

Już odpowiadam w końcu mogłam się spodziewać że kiedyś tu zawitasz.
Tak pisałaś mi o karmie i już nie pamiętam czy to ciebie czy leonardy pytałam się gdzie jest kocia chatka bo o to chodzi prawda? Nie miałam jak podjechać jednak Agnieszka przywiozła mi karmę co z resztą pisałam tu na wątku, wydawało mi się że właśnie to jest ta karma. I nie pisz że mogłam cały czas liczyć na karmę bo kiedy były problemy ktoś napisał o tym na wątku schroniska jak i ja na wątku Agry. Dostałam pomoc fakt ale od zupełnie innych osób.
Tak zapisywałam Agrę i nie zjawiłam się moja wielka wina, przepraszam że miałam problemy z autem.
A gdzie i u kogo miałby być ten tymczas?
Hotelik ze szkoleniowcem za 300zł no proszę a wliczone w to jest mieszkanie psa w domu, spanie na kanapie i kontakt z człowiekiem praktycznie 24h na dobę? No bo jak to taki full wypas to rozumiem że domowy i nie była by tam Agra 5 czy 10 psem?
Tak psów potrzebujących jest ogrom i Agra też była takim psem.
Przez pół roku nie interesowało cię to co jest z Agrą a jak mi się posypało i postanowiłam mimo wszystko dalej trzymać ją u siebie tyle że tymczas będzie płatny 300zł/mc to nagle zjawiasz się oburzona.
Wiele jest osób które biorą psy na płatne tymczasy czasem i nawet liczą sobie 300zł + dodatkowo jeszcze karma.
Mogę nie zbierać deklaracji w d**** to mam mogę odesłać wszystkim pieniążki i będziemy sobie jakoś same radzić o to Ci chodzi? Oddam Agrę pod twoją opiekę i co trafi na jakiś tymczas i tyle z tego będzie bo znów o niej zapomnisz?

Przepraszam wszystkich ale mi się ryczeć chce i mam dość. Mam sporo własnych problemów by jeszcze się tłumaczyć. Staram się jak mogę, starałam się przez chole*** pół roku, wyciągnęłam Agrę z tego piekła w którym była nie nie chodzi mi o to że jestem wspaniała cudowna oh i ach i powinniście mi dziękować na kolanach NIE po prostu wyciągnęłam kolejnego psa który nie zasłużył na śmierć w schronisku a to że akurat zdecydowałam się na płatny tymczas no cóż teraz to jestem zła niedobra najgorsza z najgorszych. Po prostu brak mi słów, to tylko kolejny przykład tego że jeśli ma się dobre serce to trzeba mieć twardą du**

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

Ja tam wcale nie uważam, że jesteś zła i się nie starasz - wręcz przeciwnie. Tylko napisz czy Agra w końcu będzie dalej u Ciebie, bo mamy ,,trochę" karmy dla niej ^^

Link to comment
Share on other sites

A kto pisał pod nickiem sosnowieckie schronisko?

Może udałoby się zabrać na Macieje zamiast Agry mojego Kłapacza?

Ma nieżyt jelit i jak nie znajdzie Dt to chyba będzie prędzej czy później uśpiony ; (
P. Agnieszka kupi mu specjalną karmę, ale chodzi o to, że musi PILNIE wyjść ze schronu !!!

Link to comment
Share on other sites

Agra na razie zostaje u mnie nie oddam jej w ciemno nie wiadomo gdzie.

Czytałam przed chwilą na wątku sosnowickim i chciałam odpisać że skoro ma darmowy tymczas sosnowieckie schronisko to niech kłapacza zabierze ale powstrzymałam się

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...