Jump to content
Dogomania

Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie


ifka

Recommended Posts

Tak jest już lepiej. Jest odkarmiona. Sutki ładnie sie wciągają bo maluchy w miarę najedzone nie ciągną jej a silę. Dziś jej zachowanie bylo bardzo poprawne, bawił asię, przytulała, pozwalała się dotykać , wskakiwala przednimi łąpkami a kolana. Na próbe podniesienie otwierała pysk ale nie pokazywala zębów, więc pewnie bala się ale nie chciala mnie ugryźć. Ale wiemy już, że do auta nie wejdzie sama, trzeba ją wziac a ręce i zapakować. To mądra suka, dobra matka. Od kilku dni wybieramy dla niej imie i żadne nie pasuje. Chyba rozpiszę bazarek na imię dla niej. Każdy grosz się przyda a może akurat ktoś wpadnie na fajny pomysł z imieniem. Ja mówię do niej sunia albo niunia. Ale to przecież nie jest imię.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='buniaaga']ifka nie martw się ja będę skarbnikiem:)
założę też oddzielny wątek dla suni i jej córeczek.[/QUOTE]
Dzięki Aga.

[B][COLOR=#0000cd]Podliczyłam deklaracje stałe, z tych które sa już pewne na 100%.

1. Ceris 10 zł
2. Doris66 + koleżanka 40zł
3. Buniaaga 20zł
4. Ifka 20 zł
5. Marako 10 zł.

Kundelkowa skarbonka dołozy 150 zł jednorazowo.

[/COLOR][/B][COLOR=#000000]Koszt hotelu dla matki i szczeniaków wynosi 500zł. Czyli deklaracji jak na razie bardzo mało, ale walczymy dalej. [/COLOR]

Edited by doris66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']ifka nie martw się ja będę skarbnikiem:)
założę też oddzielny wątek dla suni i jej córeczek.[/QUOTE]
profesjonalne podejście do sprawy, buniaaga, działasz na mnie motywująco;
dzięki za tego skarbnika, wiesz, co mi p o nocach się śni...klasówki z matmy na których nic nie umiem:)

Link to comment
Share on other sites

dziś ok. godz. 20.00 byłam na zakupach w Biedronce na ul. Rejonowej przy stacji benzynowej Lotos, zaraz przy myjni bezdotykowej stoi samochód Opel Vectra a pod maską słychać pisk małego kota, próbowałam wydostać tego kota spod tej maski ale bezskutecznie, na szybie samochodu zostawiłam informację, że pod maską jest kot, nic więcej nie mogłam zrobić, może ktoś z Was zna właściciela tego samochodu.

nr. rej. B.I 7.LH

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ifka']moze to był samochód kogoś ze stacji benzynowej?bylas tam dzisiaj?[/QUOTE]


wczoraj jeszcze raz pojechałam ok. godz. 22.30 i kot nadal siedział pod maską, pierwsze co zrobiłam to poszłam do Biedronki i na stację benzynową i zapytałam czy samochód należy do któregoś z pracowników, okazało się że nie, pracownik stacji benzynowej powiedział, że samochód podobno należy do jakiejś dziewczyny, która wczoraj wyjechała na szkolenie do Warszawy i wraca dziś wieczorem, mój TŻ wczoraj zadzwonił na policję i przyjechali po 10 minutach, ale powiedzieli, że nic nie mogą zrobić oprócz tego, że mogą otworzyć maskę, ale na mój koszt.

jak zaświeciłam latarką pod nadkolami samochodu to widziałam tego kota, ale wyjść stamtąd nie chciał, jakieś dziewczyny, które wczoraj robiły zakupy w Biedronce, wyłożyły mokrą karmę z nadzieją ,że może to kota zachęci do wyjścia ale kot nie wyszedł, tak jak pisałam wyżej zostawiłam kartkę na szybie z info , że pod maską jest kot, ale w nocy padał deszcz i pewnie z tej kartki nic nie zostało, poza tym nie mam pojęcia jak właścieciel samochodu odczyta tą kartkę, może pomyśli, że to jakiś żart.


dzisiaj jeszcze tam nie byłam, wczoraj ludzie słyszeli pisk tego kota, ale nikt do samochodu nie podszedł i się nie zainteresował oprócz mnie i mojego TŻ, ludzie z daleka patrzyli na mnie jak na wariatkę :stupid::stupid:, która z ciążowym brzuchem prawie leży na chodniku i nawołuje kota.

Edited by sylwia1982
Link to comment
Share on other sites

otrzymalam odp z UM, ze 15go odlowiono 7 szczeniakow z ul.dubicze suka "jak zwykle uciekla" i tyle. wczoraj jade tamtedy na rowerze a ta suka pitbulka jak tylko mnie zobaczyla po prostu puscila sie na mnie biegiem...!masakra!!!zatrzymala sie przed ulicą, ale mialam stresa niezlego; oczywiscie, cala wataha ma sie dobrze, jest ich ok. 5 psów, kazdy w typie pitbul.Pytalam znajomych, to tez ganiają innnych rowerzystow, milutko:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ifka']moge tam podejsc jak chcesz, zostawię nową kartkę[/QUOTE]


byłabym Ci bardzo wdzięczna jak byś zostawiła nową kartkę z info o kocie, na PW podam Ci nr. rej. tego samochodu, może ten kot już stamtąd wyszedł, ale nawet jak wyszedł to raczej ma nikłe szanse na przeżycie, myślę, że on ma nie więcej jak 2 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']No , pewnie szczeniaki zabrać najłatwiej. Ale to starsze psy stanowią problem, który wcale sie nie rozwiązuje, bo za kilka miesięcy suka znów urodzi , znowu zabiorą szczeniaki i tak koło się zamyka.[/QUOTE]
no dokładnie, ale te psy naprawdę stanowią zagrożenie, a co by było gdybym jechała rowerem na bagażniku z córką...?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolejnych 7 psich nieszczęść we wsi Krzywa pod Bielskiem Podlaskim. Pieski urodziła bezdomna matka w chlewiku gospodarstwa, gdzie właściciele przyjeżdżają tylko na wakacje. Suka rodzi po kazdej cieczce i szczeniaki po prostu zawsze gdzies przepadają.
Potrzebny dt, bardzo potrzebny, moze bardziej jak chleb. Proszę o pomoc. Mam do wsi Krzywa prawie 40 km w jedną stronę. W domu mam 3 szczeniaki i podrośniętą panienke, wyrzuconą w mojej wsi. Pod opieką jeszcze 3 szczylki do ktorych jeżdżę dwa razy w tygodniu, no i w sumie jeszcze ponad 50 zwierzakow w dt.
Czy mogę prosić o pomoc dla tych biedakow?
Tam nikt ich nie dokarmia. Jak zawioze jedzenie, to tak sie pchaja jedno przez drugiego, ze żarcie w piachu i liściach ląduje z pojemników.
Pieski są jeszcze malutkie i docelowo tez beda małe. Matka ich wyglada na taką do pół łydki. Jest wystraszona, ale nie wyglada na dziką. Ludzie bardzo nie przychylni. Opowiadaja, jak to zwykle bywa, ze sami ich wytłuką.
Potrzebuje pomocy dla nich. Sama juz nie dam rady. Prosze dziewczyny z Bielska pomozcie. Od Was jest okolo 15 km do Krzywej. Trzeba porobic zdjecia, potrzebne ogloszenia. Przydaloby sie poszczepić.
Pomożecie? bardzo o to proszę.

[URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=56227599&filename=krzywe_034.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/628612/1595926/thumbs/56227599_krzywe_034.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=56226377&filename=krzywe_004.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/628612/1595926/thumbs/56226377_krzywe_004.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie z BO : "[COLOR=black][B]zagina owczarek[/B][/COLOR]
dzis ok ogodz8 w okolicach Bielska Podlaskiego, wies Topczykaly,zagina dorosly owczarek niemiecki prosimy o pomoc w odnalezieniu go.tel:500597017 dziekuje
[COLOR=#C00000][B]Cena:[/B] brak [/COLOR]

[COLOR=#000000][B]Dane kontaktowe:[/B]
500597017 "[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znalazłam ogłoszenie na BO o dorosłym owczarku w kagańcu. Może ktos przejeżdża tamtędy(Nowosady, kierunek Bielsk Pdl, 20 km od Białegostoku) i chociaż zdejmie mu ten kaganiec:placz: : [URL]http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24&id=2543880&strona=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...