Jump to content
Dogomania

KOSZALIN -szorstkowłosy FOREST. Rok czekał rozpaczliwie na dom. DOCZEKAŁ SIĘ!!!


kinga

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='samoglow']Teraz rodzina mnie zlepia i sklada...:evil_lol: Mowia, ze jeszcze moge sie im przydac:lol:[/quote]

dobre dobre:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


i mają rację

przydasz się na pewno przynajmniej takim neptykom jak ja:oops: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

w takim razie przydac sie Forestowi, choc tu moj geniusz zawodzi. Probuje od dluzszego czasu i nic, niestety.:shake: ..ani plakaty, ani zameczanie znajomych dalszych i blizszych, ani nic w ogole:-( Moze te banerki cos pomoga?![quote name='swan']dobre dobre:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


i mają rację

przydasz się na pewno przynajmniej takim neptykom jak ja:oops: :cool3: :cool3:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan']Samoglow,wiesz jak to się robi?:czytaj:

ktoś to tutaj już praktykuje, nie wiem,czy to nie pomysł kiwi:hmmmm:

Jak masz nowy banerek to idziesz :painting: i wpisujesz się ludziom w galerie/foto blogi. Podobno tam dużo ludzi zagląda:evil_lol:[/quote]

Bardzo dobry pomysł. Chyba zlikwiduję swoje motto a też przykleję banerek. Dzisiaj nad tym popracuję.
Wart rozpropagowania.

Link to comment
Share on other sites

taki jest los wszystkich zarozumialcow na swiecie. :shake: Zeby tak wbic sie w galerie?! :crazyeye: Toz to wyzsza szkola jazdy, a moje humanistyczne wyksztalcenie na nic tutaj:-( Trzeba poradzic sie Lupe:p [quote name='swan']Samoglow,wiesz jak to się robi?:czytaj:

ktoś to tutaj już praktykuje, nie wiem,czy to nie pomysł kiwi:hmmmm:

Jak masz nowy banerek to idziesz :painting: i wpisujesz się ludziom w galerie/foto blogi. Podobno tam dużo ludzi zagląda:evil_lol:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

choinka, wlazłam jak taka głupia naiwna na to allegro, przeczytałam, zobaczyłam zdjęcia i :placz: :placz: :placz:

ech, serce się rozpada na kawałki:-(

Camara, Ty masz dwa psy prawda? Jak Ty to robisz, że tylko dwa?:cool1:

Ja mam pięć i tak naprawdę to nie stać mnie na te psy i dobrze że TZ moją działalność charytatywną sponsoruje, pod przykrywką, że mamy stado psów stróżujących pilnujących domu i magazynu z narzędziami:cool3:

ech..... forest forest....że też ja nawet nie mam kogo pytać, czy by się Tobą nie zaopiekował:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan']
Camara, Ty masz dwa psy prawda? Jak Ty to robisz, że tylko dwa?:cool1:
[/quote]

mam dwa... swoje :p
i na ogół jeszcze jakieś cóś :roll:
a to się przybłąka...
a to z rozmysłem (ale bezrozumnie:evil_lol:) użyczę kącika dogomaniackiej biedzie..
i jeszcze trzy (na stałe) w okolicy, które właścicieli niby mają, ale bez mojej pomocy już dawno skończyłyby marnie żywot zjedzone przez pchły i robale nie doczekawszy się napełnienia miski...
i jeszcze ze dwa (okazyjnie) które przychodzą wieczorkiem (po spuszczeniu z łańcucha) na wyżerkę :roll:

i już dawno przestało mnie być stać na to wszystko :cool1:

Link to comment
Share on other sites

no ale wiecie - przecież dzieją się cuda - przecież cuda się zdarzają

i mi się marzy, że komuś będzie sie chciało:

- tak jak Karinie - tłuc się 400 km w jedną stronę - po Pytię - wcale nie najmłodszą i nie najbardziej wystrzałową

- albo jak temu miłemu panu, który wczoraj zadzwonił do mnie, wypatrzywszy w necie jednego z psiaków - a dziś przyjechał po niego ze Szczecina - a kierowniczce schronu aż oczy wyszły :-o - bardzo wypasionym jeepem, bardzo elegancki, i bardzo miły

- albo jak Magdzie, która wracając z wakacji w Hiszpanii prosto z plecakiem przyszła do schroniska, zeby wybrać sobie takiego psa, który nie ma szans na adopcję - i wybrała Fuksa - brata mojej Tajgi, który od urodzenia przez 4 lata siedział w schronie

- albo jak...
- albo jak...

ze komuś tak się będzie chciało - ze zobaczy Foresta - i to będzie to
... bo przecież cuda się zdarzają, prawda?

Camara - dziękuję bardzo :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj Forest czuł się byle jak - osowiały, nic nie chciał ode mnie wziąc na ząb, oko miał w fatalnym stanie :shake: - no to uprosiłam , zeby został poddany oględzinom.

Wyprowadzanie Foresta z boksu wyglądało tak, ze lepiej nie mówić - pracownik usiłował zza najciemniejszego kąta budy wywlec na smyczy cos, co chciało sie zdematerializować w sposób absolutny :shake:

...przywlekli jakoś tę kupkę nieszczęścia do budynku, obejrzeli, przepisali antybiotyk - po czym oddelegowali na tzw. część hotelową, do zwolnionego właśnie boksu

poszłam odwiedzić te moją kupkę nieszczęścia... a kupka nieszcześcia jak mnie zobaczyła :multi: , jak mi skoczyła łapami na ramiona :multi: , jak zaczęła szaleć :loveu: , przytulać się :loveu: ...

no to co - no to dziś w ramach pracy wyskoczyłam do schroniska z przemyconą z domu w torebce smyczą i uchem wędzonym ;) - i wzięłam kolegę na pierwszy od lipca spacer :lol:

to był na spacerze nie-ten-pies :loveu: - ileż było radości, ojej - a co chwilę Forest spoglądał na mnie, po czym dochodził do wniosku,z e jakoś powinien mi się zrewanżowac za miłe popołudnie :p i wykonywał mi entuzjastyczny skok na ramiona :evil_lol:

zna ładnie komendę siad, ma w sobie zyłkę myśliwska - chodziliśmy akurat po łąkach, gdzie niewątpliwie dużo się działo, bo go aż nosiło, pięknie wrócił ze mną do schroniska, pięknie wszedł do boksu, gęba usmiechnięta od ucha do ucha :lol: , a jęzor wywalony jak po całym dniu chodzenia :eviltong:

a pożegnanie było najfajniejsze - bo już wyszłam z jego boksu, i na pozegnanie jeszcze go koncami palców chciałam pomerdać
a on wysunął przez kraty pysk, złapał koniec rękawa mojej kurtki :-o , wciągnął moją rękę całą do środka :-o , po czym jedną łapą przytrzymał ją sobie, wypiął pierś i dumny, że mnie przechytrzył - kazał się łobuz głaskać :p

o- taki jest Forest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Już ostatnio na wątku Maksia z mojego podpisu było o limitach którym to zdarza się zmieniać... :roll:
Ja też jestem na to przykładem... :evil_lol:

:diabloti:

Camara - bosko jest u Ciebie w ogródku :loveu:

ps. A propos upchania kilopsa na niewielkiej przestrzeni. Wczoraj byłam z czipsami moimi u mojej mamy i w jej nieażtakwielkim salonie w zgodnej komitywie znalazły się 2xczipsy, 3 psy i 3 suki: Miki, Szarik, Bari, Abi, Milka i najmłodsza Lalucha (wymieniałam wg wieku nie zasług ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']Kinga - zobacz tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3806952#post3806952[/URL]

ja nie podpuszczam... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[quote]
[SIZE=1]Kinga - to specjalnie dla ciebie :p Zobacz ile kg psa można upchać w maleńkim ogródku :eviltong:
[/SIZE][URL="http://imageshack.us/"][SIZE=1][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2125/bruno2yr4.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][SIZE=1][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4471/bruno3eb4.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]

[/quote]

[B]droga Koleżanko Camaro[/B] :cool3:
czy ja Cię [U]dobrze[/U] rozumiem? :crazyeye:

- widziałam Twój ogródek na własne oczy - masz ok. 500 m2 ziemi i na tej powierzchni 3 podhalany

ja mam ogródek mniej więcej 6,5 razy większy od twojego...
:hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:
czy według Ciebie powinnam sobie sprowadzić... 20 podhalanów? :eek2: :eek2: :eek2:


:stupid: :stupid: :stupid:

__________________

Link to comment
Share on other sites

ale jednego Foresta z pewnoscia!:diabloti: [quote name='kinga'][B]droga Koleżanko Camaro[/B] :cool3:
czy ja Cię [U]dobrze[/U] rozumiem? :crazyeye:

- widziałam Twój ogródek na własne oczy - masz ok. 500 m2 ziemi i na tej powierzchni 3 podhalany

ja mam ogródek mniej więcej 6,5 razy większy od twojego...
:hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:
czy według Ciebie powinnam sobie sprowadzić... 20 podhalanów? :eek2: :eek2: :eek2:


:stupid: :stupid: :stupid:

__________________[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]....[/B]
czy według Ciebie powinnam sobie sprowadzić... 20 podhalanów? :eek2: :eek2: :eek2:

:stupid: :stupid: :stupid:
__________________[/quote]


Kinga naprawdę chcesz 20 :crazyeye::multi:
o tylu nie myślałam, ale czego się nie robi dla koleżanek :cool3:
jak pozbieram te moje białe bidy to 19 będzie na pewno. 20 to Forest :p
zamawiać TIR-a :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...