Jump to content
Dogomania

KOSZALIN -szorstkowłosy FOREST. Rok czekał rozpaczliwie na dom. DOCZEKAŁ SIĘ!!!


kinga

Recommended Posts

...ponieważ Forest, przeniesiony jakiś czas temu do boksu hotelowego, pokutuje tam nadal - odwiedzajac go, nawet przez kraty - mam dla niego indywidualnie więcej czasu ;)

wyglada to tak - Forest na mój widok zaczyna się strasznie żalić, rozczulać nad sobą, opowiadac załosnym i cierpiętniczym głosem, jakie to ma życie
( szczerze mówiac, po siedzeniu przez parę tygodni w zamkniętym boksie w zamkniętym budynku - ja bym też korzystała z okazji, gdyby ktokolwiek zechciał wysłuchac moich żalów...:cool3: )

no to ja mu mówię zawsze szorstko : Stary, weź się w garść :razz:

stary usiłuje wziać się w garść :lol: - przy czym usiłuje zarazem wziąć mnie w swoją garść - czyli błyskawicznie łąpie mnie zębami za:
- rękaw
- w przypadku podwiniętego rękawa - za rękę
- w przypadku braku powyższych - chwycił ostatnio mojego buta ( z nogą w środku)
i wciąga sobie te trofea jak najgłębiej do boksu - bo Forest nie uznaje półśrodków pt: kawałek dłoni do głaskania :shake:

no wiec wkładam tę rękę aż po ramię, wygłaskując tego mokrego, śmierdzącego i ogromnie wtedy szczęśliwego - psa...

...a co sie dzieje przy moim odejściu - to wolę nawet nie wspominać :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie dziwie, ze sie zali, no bo jak dlugo mozna budowac ten hotel dla podhalanow i Foresta?:shake:
No, Kinga, wez sie w garsc!!!:evil_lol: [quote name='kinga']...ponieważ Forest, przeniesiony jakiś czas temu do boksu hotelowego, pokutuje tam nadal - odwiedzajac go, nawet przez kraty - mam dla niego indywidualnie więcej czasu ;)

wyglada to tak - Forest na mój widok zaczyna się strasznie żalić, rozczulać nad sobą, opowiadac załosnym i cierpiętniczym głosem, jakie to ma życie
( szczerze mówiac, po siedzeniu przez parę tygodni w zamkniętym boksie w zamkniętym budynku - ja bym też korzystała z okazji, gdyby ktokolwiek zechciał wysłuchac moich żalów...:cool3: )

no to ja mu mówię zawsze szorstko : Stary, weź się w garść :razz:

stary usiłuje wziać się w garść :lol: - przy czym usiłuje zarazem wziąć mnie w swoją garść - czyli błyskawicznie łąpie mnie zębami za:
- rękaw
- w przypadku podwiniętego rękawa - za rękę
- w przypadku braku powyższych - chwycił ostatnio mojego buta ( z nogą w środku)
i wciąga sobie te trofea jak najgłębiej do boksu - bo Forest nie uznaje półśrodków pt: kawałek dłoni do głaskania :shake:

no wiec wkładam tę rękę aż po ramię, wygłaskując tego mokrego, śmierdzącego i ogromnie wtedy szczęśliwego - psa...

...a co sie dzieje przy moim odejściu - to wolę nawet nie wspominać :placz:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

ja byłam w realu i wczoraj, i dzisiaj :lol:

dzisiaj Forest ma dobry dzień - bo opuścił malutki boks hotelowy i został przeniesiony na duży wybieg z kilkoma budami

lata po tym wybiegu przeszczęśliwy, uśmiechnięty od ucha do ucha - jak się okazuje, w pewnym etapie życia szczęście jest rzeczą względną :roll:

ja się tylko boję - bo to wybieg koedukacyjny - zeby nie wpakował się w żadne psie awantury... :shake:

Link to comment
Share on other sites

meldunek z frontu:

Forest nadal cały happy na dużym wybiegu :lol:

i zakochany :cool3:

bo na wybiegu była też suka prawdopodobnie z cieczką, gdyż od razu wpadła w oko Forestowi

... oraz drugi pies, prześliczny, kudłaty, biały Kokos

... no i słyszę dziś od kierowniczki:

- a ten pani pupilek to miał zajście z Kokosikiem - i Kokosik właśnie dziś rano był szyty...

no i Kokos nie jest już biały :shake:
ani śliczny :shake:
ale na szczęście wybudził się już z narkozy - i dalej jest kochany ;)

oj, ta przysłowiowa kosc niezgody... w postaci suki z cieczką :mad:

domy, domy na gwałt potrzebne - bo mi sie psy pozabijają w schronie na amen :placz:

Link to comment
Share on other sites

pani kierowniczka nie kojarzy walk psow z cieczka suki? :mad:
To jakies zboczenie, te koedukacyjne wybiegi?
czy opis Kokosa na Allegro ma brzmiec: polatany, niegdys bialy Kokos.....?:shake: [quote name='kinga']meldunek z frontu:

Forest nadal cały happy na dużym wybiegu :lol:

i zakochany :cool3:

bo na wybiegu była też suka prawdopodobnie z cieczką, gdyż od razu wpadła w oko Forestowi

... oraz drugi pies, prześliczny, kudłaty, biały Kokos

... no i słyszę dziś od kierowniczki:

- a ten pani pupilek to miał zajście z Kokosikiem - i Kokosik właśnie dziś rano był szyty...

no i Kokos nie jest już biały :shake:
ani śliczny :shake:
ale na szczęście wybudził się już z narkozy - i dalej jest kochany ;)

oj, ta przysłowiowa kosc niezgody... w postaci suki z cieczką :mad:

domy, domy na gwałt potrzebne - bo mi sie psy pozabijają w schronie na amen :placz:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']pani kierowniczka nie kojarzy walk psow z cieczka suki? :mad:
To jakies zboczenie, te koedukacyjne wybiegi?
czy opis Kokosa na Allegro ma brzmiec: polatany, niegdys bialy Kokos.....?:shake:[/quote]

to jest największa bolączka koszalinskiego schronu - brak sterylek i przeładowanie :shake:
suki z cieczkami są najczęściej - po wykryciu - izolowane, tylko czasem te cieczki są trudne do wykrycia - stad np. takie białe Kokosy robią sie mniej białe :-( - a zdaje sie, ze Lincoln cierpiał też z powodu cieczki Pytii, z którą był na wybiegu...

a Kokos teraz wygląda słabo :shake: - ale niech już może na allegro zostanie taki ciut ładniejszy... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']

... oraz drugi pies, prześliczny, kudłaty, biały Kokos

... no i słyszę dziś od kierowniczki:ś
- a ten pani pupilek to miał zajście z Kokosikiem - i Kokosik właśnie dziś rano był szyty...
no i Kokos nie jest już biały :shake:
ani śliczny :shake:
:[/QUOTE]

o zesz Forest, tyyyy lobuzie !!!!! jak mogles ??:angryy:
Kinga, to ma być ciapa Forest Gump ? to kryminalista! niedobry Forest, niedobry.......nie taki ladny jak Kokos to musial mu kęsim kęsim zrobić ??
:shake: :shake:
Szybko domku dla prawie pięknego i prawie grzecznego :-P Foresta!!! gdzie jestes ? zanim Kokosa zmarnuje, takiego Kokosika.....:shake:
A dlaczego Kokos nie jest juz bialy ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']bo mu Forest wygryzł pod okiem dziurę na 2 cm :oops:
i ma teraz pysk że pozal się BOże :shake:[/QUOTE]



o moj boze! ale wylize sie ? :crazyeye: :-( co z nim teraz bedzie ?
A Forestowi nic nie jest ? Tak to jak ich dwoch, ona jedna.....kurczak blady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupe']o moj boze! ale wylize sie ? :crazyeye: :-( co z nim teraz bedzie ?
A Forestowi nic nie jest ? Tak to jak ich dwoch, ona jedna.....kurczak blady[/quote]

przy mnie wybudził sie z narkozy - i zaczął głośno domagać się wypuszczenia zza krat - czyli wyliże się, odpukać...
i zarośnie, odpukać...

- a dla zobrazowania incydentu - Kokos we własnej kudłatej osobie - jeszcze przed bliskim spotkaniem trzeciego stopnia z Forestem:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/8827/kokos1ah1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupe']Dwa Mistery Schroniska - nie mogly sie polubic, oj nie.....
A to wszystko przez te ...sukę.:diabloti::roll:
A ladna chociaz ?[/quote]


... Tola ;)


[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3236/tola4rg6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']... Tola ;)
[/QUOTE]
o matko !! a wyglada na taka slodka!! femme fatale from koshalin :razz:
[URL="http://www.jemakra.sileman.net.pl/tola.html"][IMG]http://www.jemakra.sileman.net.pl/psy/nosek.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Te psiaki z Koszalina to wszystkie takie jakieś ładne.[/quote]
Ototo - własnie, to jakies czary-mary sa!

[quote name='karina1002']Może to i dobrze, że nie mam intrentu w domu :p
I miec nie będę. TPsa mi powiedziała, że jak se położe światłowody, to se będe miała:).[/quote]
I sie babo ciesz - internet w domu to straszna sprawa... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...