Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']A ja nie pisałam mu tekstu?... Zrób mi "podsumowanie Spajka" w punktach - machnę jakąś tekścinę ;)[/QUOTE]

Nutusiu, pewnie, że robiłas :)
Wszystkie ogłoszenia Spajka z tym tekstem szły, ale może teraz cos krótszego damy? ;)

To może tak:

wiek - ok. 2 lat
waga - ???
wykastrowany, zaszczepiony
Bardzo przyjazny w stosunku do ludzi, małych dzieci, psów i suczek
Uwielbia się przytulać, bawić się, skupiać na sobie uwagę człowieka. Bardzo towarzyski, wesoły.
Najlepszy byłby dom z ogrodem, gdzie Spajk miałby możliwość wybiegania się.

Link to comment
Share on other sites

To może tak:

Spajk to ok. 2 letni psiak. Jest spory, sięga do połowy uda, waży ok. X kg.

To, że jest dużym psem i może robić wrażenie na „nieproszonych gościach” nie oznacza, że jest agresywny czy niebezpieczny. Wręcz przeciwnie!

Spajki to chodząca, a właściwie biegająca łagodność i wesołość. Wielki pieszczoch, który uwielbia się przytulać i być głaskany. Jest niezwykle towarzyski, bardzo lgnie do ludzi – tych dużych i tych małych, lubi być w centrum zainteresowania. Chętnie bawi się z innymi psami.

Spajk jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.

Najlepiej odnalazłby się w domu z ogrodem, gdzie miałby możliwość spożytkowania swojej energii. Mógłby również zamieszkać w mieszkaniu, z Rodziną, która lubi aktywnie spędzać czas.

Ten pozytywnie nastawiony do świata i ludzi psiak zasługuje, by wreszcie mieć swoich Ludzi, swój Dom i swój Świat.

Spajk nie zostanie oddany na łańcuch ani do kojca.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia Spajka będa lada dzień.
Co do Pani, to myślę, że nie ma po prostu śmiałości odpisać, że Spajk owszem, piękny, ale jednak to chyba nie jest to pies, którego szukają rodzice. Wiecie co, moja znajoma z osiedla, która niedawno stała się (zupełnym przypadkiem) posiadaczką onkowatej suni, szczeniaka, zobaczyła Spajka na zdjęciach, i się popłakała. Bo stwierdziła, że gdyby nie Sara, i nieszczęście jakie ją spotkało, to Spajka adoptowałaby bez mrugnięcia okiem. Koleżanka lubuje się w dużych gabarytach, jej sunia (za TM), była takim mieszańcem rottka, i jeszcze jakiejś innej, bliżej nie zidentyfikowanej rasy, ale to była naprawdę potężna psica.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Mała, Ty i ta Twoja wiara w człowieka ;)
ja wierzę, że gdzieś tam na Spajka czeka jego ludź ;) Żadnego bazarro nie robisz?[/QUOTE]

Kochana, ja już w nic nie wierzę, a w człowieka to w ogóle. Nic im sie nie podoba. Pies albo za mały, albo za duży, albo za dużo szczeka, albo wręcz przeciwnie, nie szczeka, pewnie chory!! Spajka trzeba zobaczyć na żywo, ale co ja tam sobie marzenia i fantazje snuję, jak nawet nie dzwoni nikt? :roll:

Bazarek miałam książkowy ostatnio, a na dniach będzie ubraniowy, bo mi majqa paczkę szykuje :) :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...