Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']Dzwoniła Tattoi z dobrą wiadomością :) RTG zrobione, i można ciąć!! W sensie oczywiście, że nic nie nacieka. Kamień mi spadł z serca, bo wyobrażałam sobie, że to jakaś najbardziej złośliwa forma nowotworu.[/QUOTE]

Cudowna wiadomość i oby taka już pozostała :-)!

[QUOTE]W sobotę znowu chłopaczka nawiedzę. Mam dla niego gnacik wołowy :) [/QUOTE]

Eeee, wołowy to za twardy :-|.
Coś "miększego" by się zdało ;-).

Link to comment
Share on other sites

ja się obawiam, że on żadnej soboty nie doczeka. Niby kultura, a jak czekałam na rtg to się cham złamany na suczkę jamniczkę rzucił, ledwo gnoja utrzymałam.
Kamila- masz kupić kolczatkę. Nigdy tego nie używałam, ale tym razem albo kolce, albo obroża z prądem.
Albo dostane pozwolenie na trening drastyczny. Bo to wstyd z takim chamem łazić.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie to dzisiaj z samego rana przeczytałam, i zastanawiałam się co napisać. Czy ten matoł uwziął się żeby mnie wykończyć? Bo jak tak, to ja mogę mu załatwić ekspresową wycieczkę na Paluch i rekonesans po boksach. Kurde, co z nim się dzieje?? Z Kago wzięłysmy go u Beaty na spacer z labkowatą Larą. Wściekał się z nią, zachęcał do zabawy, ganiał, a teraz jakiegoś zajoba dostaje? Serio trzeba kolce kupić? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Spajki fika ...oj bo do kąta pójdzie ;)



Ciotuchny najdroższe ...zagłosujcie :modla: na Krakwecie na Szczecinek ...plissssssssss
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&p=95804#p95804[/URL][/QUOTE]
Zaglosowane ;-)

A ty Spajki nie rozrabiaj za bardzo!!!:nono:

Link to comment
Share on other sites

Jezu kochany, co za porąbany dzień dzisiaj mam!! Wróciłam się spod Forum, bo nie zdążyłabym na autobus do Falenicy coby zdjęcie zrobić temu ratlerkowi. Dzwoniłam do Kasi; jutro ma być u niej siostra i zrobi zdjęcia, więc problemu nie ma. Tattoi, gadzino, czemu telefonu nie odbierasz? :) Bo chciałam Ci powiedzieć, że nie będę dzisiaj u Spajka, ale kwarantanna jest, to pewnie i tak nie byłabym mile widziana. Jak ten ostatni debil znowu te kości tachałam do domu. Kości dla Spajka, a nie moje kości, żeby była jasność ;)

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich kochających psy a szczególnie pokrzywdzonych przez los i STARUSZKÓW Wznowiła działalność "Skarbonka" rozi. Jest to konkretna pomoc dla dużej liczby piesków starych w schroniskach. Proszę zapoznajcie się z jej założeniami na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/1122...-**skarbonka**[/url]
i poznajcie ich rezultaty w schronisku Białej Podlaskiej
[url]http://www.dogomania.pl/threads/1840...RTY-ETAP/page3[/url]
A potem jeżeli uznacie , że warto dołączcie do nas i propagujcie ideę dalej nawet poza Dogomanię Sprawa naprawdę jest warta zaangażowania.

Link to comment
Share on other sites

No i jeszcze mamy sukces- Spajk pogodził się z Rudym i- choć na niego łypie- to sie powstrzymuje przed gryzieniem. Samych bym ich nie zostawiła, ale widac, że Spajkos potrafi sie opanować. A to dlatego, że jak wspominałam w postach dawno temu- on słucha człowieka- jest nastawiony na słuchanie i na kontakt. I choć kilka razy rozpędzał się w stronę Rudego- to nagle mu się cos przypominało- patrzył na mnie i odpuszczał. Jakby chciał powiedzieć: "w ogóle o tym nie myślałem, tak jakoś tędy szedłem".
To narazie dobrze rokuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...