Jump to content
Dogomania

PSY KIELECKIE DO ADOPCJI - wątek zbiorczy psów z Dymin i tych, które ich uniknęły


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']eee - ja stawiam na 2 - nawet mój królik jest większy od niego:):)...no ale w sumie mój królik waży z 6...eee - ja nie mam oka do takich karzełków:):)[/QUOTE]

on takie dwa waży jak ja 45 :eviltong:
więcej wazy. ale to już ustalone zostało ;)
Na mikrusy go!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE WOLONTARIUSZY, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DN. 27.11. (sobota) o godz. 9.00 przy ul. Świętojańskiej 11

Szkolenie będzie obejmowało takie zagadnienia jak:

1.Pierwsza pomoc zwierzętom poszkodowanym w wypadkach, pogryzionym, chorym (szkolenie przeprowadza lekarz weterynarii) (ok. 2 godz)
2. Wolnotariat / Interwencje - sprzęt do interwencji, interwencje w terenie, interwencje w schronisku, podstawowe zasady w schronisku dla zwierząt (ok. 2 godz)
3. Behawioryzm zwierząt - problematyka zachowania zwierząt w schronisku oraz poza nim (ok. 2 godz)

Proszę o wpisywanie się na listę i kontakt na pw.do EwyB
[/quote]
Ja chętnie się piszę, jeśli to szkolenie da mi coś ponad naprawdę podstawową wiedzę i doświadczenie ....
Wstępnie się zapisuję .... ale chciałabym poznać szczegółowy program szkolenia i określenie, ile się nauczę oraz co to szkolenie daje w sensie uprawnień
Moje dociekanie wynika z faktu, że nie mam ochoty po raz setny, dwusetny, albo lepiej, jako specjalista od BHP słuchać jak kogo/psa złapać, żeby pestkę połkniętą wydalił Wolontariat też mam przerobiony w sensie prawnym

A więc sczególnie interesuje mnie behawioryzm .......

Link to comment
Share on other sites

czyli one miały szczęście, ze jeszcze nie sa takie ja sunia u Jaagi i ten co ja wzięłam, pokarzę Wam który, w sobotę fotki zrobię...to pełny autyzm normalnie...zero reakcji
Może będzie teraz poprawa..mam troszkę pieniążków na nie..ugotuję im rosołku..jak jadły w ta sobotę, ten mały jak wcinał..hehhe, na mamusię warczał..a ten z kojca nic nie je..dopiero jak nie ma nikogo..i oczywiście stoi...w ścianie...tragedia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Ja chętnie się piszę, jeśli to szkolenie da mi coś ponad naprawdę podstawową wiedzę i doświadczenie ....
Wstępnie się zapisuję .... ale chciałabym poznać szczegółowy program szkolenia i określenie, ile się nauczę oraz co to szkolenie daje w sensie uprawnień
Moje dociekanie wynika z faktu, że nie mam ochoty po raz setny, dwusetny, albo lepiej, jako specjalista od BHP słuchać jak kogo/psa złapać, żeby pestkę połkniętą wydalił Wolontariat też mam przerobiony w sensie prawnym

A więc sczególnie interesuje mnie behawioryzm .......[/QUOTE]

Majaa. To szkolenie da Ci bezproblemowe wejście do schroniska. Będziesz miala uknczony kurs wolnotariatu. Jak juz masz to tylko umowe ze STOZ musisz podpisac.
Ile sie nauczysz i czy w ogóle? to od Ciebie zalezy :) NIe potrafię odpowiedzieć na to pytanie.
Co do szczegółowego planu szkolenia - nie znam :)

ps. ale dowiedziałam się właśnie, że catering będzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']czyli ten?

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9813/manifestacja003.jpg[/IMG]

i ten?

[IMG]http://m.onet.pl/_m/456157b635cb2848466b57e0a6115015,3,1.jpg[/IMG]

bardzo się cieszę z domku dla dziadzia rudego!:multi::multi::multi:


[/QUOTE]

tak, te już w domkach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve-w']ania z poznania super! brakuje tu na dogo prawdziwych wolnotariuszy, bo jak to ewatonieja napisala ostatnimi czasy mamy, ale tych, co za darmo nic nie zrobia :([/QUOTE]

Nie bądźcie niesprawiedliwe. Nie każdego stać na to, zeby utrzymywac i leczyć ileś dodatkowych psów. Ja np. na własnym utrzymaniu mogłabym mieć 1-2 psy i tyle wczesniej tymczasowałam. Teraz, kiedy moge liczyć na pokrycie kosztów jedzenia i weta, mamy ich razem z mamą 10 . Jest róznica? Co stałoby się z nimi? Co byłoby np. z Albinka, której leczenie wyniosło kilka tysięcy złotych i od roku nie potrafi znaleźć domu? Zarzekam się, ze już żadnego nie wezmę, a tu znowu pojawia się pies, którego nikt nie chce i nie ma wyjcia, trzeba dac mu schronienie.

Inną kwestią sa hoteliki za duze pieniądze, ale to sprawa tych osób, które podejmują się zbierania pieniędzy, czy utrzymywania tam psów. Ich pieniadze - ich sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Nie bądźcie niesprawiedliwe. Nie każdego stać na to, zeby utrzymywac i leczyć ileś dodatkowych psów. Ja np. na własnym utrzymaniu mogłabym mieć 1-2 psy i tyle wczesniej tymczasowałam. Teraz, kiedy moge liczyć na pokrycie kosztów jedzenia i weta, mamy ich razem z mamą 10 . Jest róznica? Co stałoby się z nimi? Co byłoby np. z Albinka, której leczenie wyniosło kilka tysięcy złotych i od roku nie potrafi znaleźć domu? Zarzekam się, ze już żadnego nie wezmę, a tu znowu pojawia się pies, którego nikt nie chce i nie ma wyjcia, trzeba dac mu schronienie.

Inną kwestią sa hoteliki za duze pieniądze, ale to sprawa tych osób, które podejmują się zbierania pieniędzy, czy utrzymywania tam psów. Ich pieniadze - ich sprawa.[/QUOTE]

Ale ja mam na myśli DT, które nie biorą pieniędzy do kieszeni własnej tylko dostają je z przeznaczeniem na psa właśnie. Czyli karma, wet - to jak dla mnie norma. Ale 400 zł za głaskanie i kojec ze słoma - to dla mnie przegięcie.

Link to comment
Share on other sites

no to odetchnęłam....bo ja tez mam na dt sunię dt, darmowe dt jak uważam, tylko pokrycie kosztów weta było i karma sucha nie pamiętam ile paczek i sześć małych puszek mokrej ..pies jest u mnie szósty miesiąc..i Jaaga podpisuję się..ale z drugiej strony cioteczki to też cięzko napisać, bo jak ktoś ma jak Jaaga tyle psów i jest sam to często nie pracuje z racji opieki...więc kij ma dwa końce...

Link to comment
Share on other sites

tylko gdyby Ania chciała zabrać tego malucha na dt...skąd znowu ten cholerny transport wymyśleć:(

a teraz schroniskowa rzeczywistość - "szpitalik" - sterylna czystość!!!

[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5276/20100604104.jpg[/IMG]

[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2180/20100604103.jpg[/IMG]

[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2816/20100604106.jpg[/IMG]

[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5041/20100604107.jpg[/IMG]

ten psiaczek, który na zdjęciach robionych przez Emir i który 16 listopada nie zmieniał pozycji dzisiaj nawet stał:

[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2347/20100604102.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...