Jump to content
Dogomania

PSY KIELECKIE DO ADOPCJI - wątek zbiorczy psów z Dymin i tych, które ich uniknęły


andzia69

Recommended Posts

[quote name='stepelkaa']Ja się w ogóle martwię tym schroniskiem. Np. miałam na tymczasie Zytę, może ktoś ją pamięta i właśnie w sylwestra ją wyadoptowaliśmy. Potem okazało się, że pies wg schroniska nie istniał a drugi domek który był na nią chętny nie mógł uzyskać informacji gdzie jest pies i co się z nim dzieje. Równie dobrze mogliśmy ją zakopać w rowie zamiast wydać do adopcji dobrym ludziom a i tak nie zauważył..[/QUOTE]

Stepelkaa - co ty piszesz??? jak to nie istnial? jaki drugi domek??? To ona nie mieszka tam, gdzie pojechała i skad miałam zdjęcia?

Mortes - ja Ci mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie - to najnowsza wersja zywienia dla psów wg noego - czyli NŻ!!! czyt. nie żreć! Psy się odchudzają, bo za naszych czasów były zbyt wypasione i ciężko im było do bud wchodzić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']Stepelkaa - co ty piszesz??? jak to nie istnial? jaki drugi domek??? To ona nie mieszka tam, gdzie pojechała i skad miałam zdjęcia?

Mortes - ja Ci mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie - to najnowsza wersja zywienia dla psów wg noego - czyli NŻ!!! czyt. nie żreć! Psy się odchudzają, bo za naszych czasów były zbyt wypasione i ciężko im było do bud wchodzić.[/QUOTE]

Mieszka we Wrocławiu w wspaniałym domku i jeśli to oni wysyłali zdjęcia to tam:) Sama dostaję zdjęcia, relacje i filmiki :) Był jednak jeszcze drugi domek zainteresowany Zytą i mimo, że już dawno dom znalazła, od schroniska nie otrzymali takich informacji. Schronisko w ogóle nie wiedziało, że istnieje taki pies jak Zyta ;o Dopiero jak ten drugi dom skądś zdobył kontakt do nas, powiedzieliśmy wszystko a oni już bardzo długi czas czekali bo myśleli, że Zyta jest do adopcji tylko na transport czekali... W każdym razie kruszynka jest we Wrocławiu i ma się świetnie ♥

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']A ja mam pytanie ...w zasadzie też chyba do wolontariuszy ... Niedawno widziałam kilka psiaków które znam ze schroniska i wiem że pół roku temu wyglądały " normalnie" a niektóre nawet jak apetyczne kiełbaski a teraz przypominają wieszaki ... może mi ktos kto tam bywa odpowiedzieć co sie stało tym biedakom ...???[/QUOTE]

O jakie psiaki konkrestnie chodzi ? :c

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/kielce/karo-duzy-uczuciowy-przytulak-szuka-domku-503408453?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D503408453%26Guid%3D13fd7768-e8a0-a20b-26b7-a702ffffb0bd%26Location%3D3200311MXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=85073935%3B503408453%3B85073935%3B3200311%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1373709571699&secev=AQAAAT%2FLBvwAAM0AAAABACIxM2ZkNzc4OTY3My5hMjBiMjZmLjcxMTg2LmZmZmY1YjdiAAAAAQAAAAAeAWdFAIpGEoSAMFQuVJzpPF3%2Fkh6abUIh&utm_campaign=ActivateAd&utm_content=gumtree.pl&utm_medium=email&utm_source=activation_email&utm_term=activate_link&wmid=503408453"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/kielce/karo-duzy-uczuciowy-przytulak-szuka-domku-503408453?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D503408453%26Guid%3D13fd7768-e8a0-a20b-26b7-a702ffffb0bd%26Location%3D3200311MXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=85073935%3B503408453%3B85073935%3B3200311%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1373709571699&secev=AQAAAT%2FLBvwAAM0AAAABACIxM2ZkNzc4OTY3My5hMjBiMjZmLjcxMTg2LmZmZmY1YjdiAAAAAQAAAAAeAWdFAIpGEoSAMFQuVJzpPF3%2Fkh6abUIh&utm_campaign=ActivateAd&utm_content=gumtree.pl&utm_medium=email&utm_source=activation_email&utm_term=activate_link&wmid=503408453[/URL]
Jeśli ktoś ma chwilkę czasu, a wie, że Karo nie ma ogłoszenia na jakiejś stronie, to tutaj są zdjęcia i opis. Można podawać mój nr telefonu : 722333463. Sama nie ogarnę wszystkich stron z ogłoszeniami, więc dziękuję z góry :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czy macie pomysł jak pomóc Staszkowi?
Pies trafił do schroniska w październiku ub. roku. Już wtedy miał problemy ze stawami. Teraz jest zdecydowanie gorzej, na leczenie psiaka w schronisku nie ma co liczyć...

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8591/rq7r.jpg[/IMG]

[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8153/szzm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Mieszka we Wrocławiu w wspaniałym domku i jeśli to oni wysyłali zdjęcia to tam:) Sama dostaję zdjęcia, relacje i filmiki :) Był jednak jeszcze drugi domek zainteresowany Zytą i mimo, że już dawno dom znalazła, od schroniska nie otrzymali takich informacji. Schronisko w ogóle nie wiedziało, że istnieje taki pies jak Zyta ;o Dopiero jak ten drugi dom skądś zdobył kontakt do nas, powiedzieliśmy wszystko a oni już bardzo długi czas czekali bo myśleli, że Zyta jest do adopcji tylko na transport czekali... W każdym razie kruszynka jest we Wrocławiu i ma się świetnie ♥[/QUOTE]

Stepelkaa osobiście rozmawiałam z Twoim tatą na temat Zyty,więc bardzo proszę nie pisz głupot.Chcesz zobaczyć kartę ewidencyjna Zyty ?Zapraszam.

SCHRONISKO NIE WIEDZIAŁO O ISTNIENIU ZYTY???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Z wielk a przyjemnością porozmawiam o tym z Twoimi rodzicami.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam to w schronisku wszyscy znali Zytę ...to przemiła mała czarna sunia bez oczka ...nie dało sie jej nie zauważyć , wszystkich ujmowała swoim urokiem ...przychodził nawet pewien pan do niej bardzo często w odwiedziny , zawsze coś dla niej miał i prawie zawszy miał łzy w oczach jak wracał do domu ...Nie uwierzę że jest ktoś z pracowników schroniska , byłych lub obecnych kto jej nie pamięta ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='PaSja Hera']Stepelkaa osobiście rozmawiałam z Twoim tatą na temat Zyty,więc bardzo proszę nie pisz głupot.Chcesz zobaczyć kartę ewidencyjna Zyty ?Zapraszam.

SCHRONISKO NIE WIEDZIAŁO O ISTNIENIU ZYTY???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Z wielk a przyjemnością porozmawiam o tym z Twoimi rodzicami.[/QUOTE]


Boże ciotki, po to te nerwy, mówię jak było, sorki, że dopiero teraz. Wiem, że każdy ją kojarzył - ba - każdy cieszył się że bierzemy ją na DT, jednak dzwoniły do nas osoby zainteresowane Zytą wtedy gdy juz dawno miała swój DS i do schroniska po zmianie zarządcy też dzwonili podobno i nikt nie potrafił im udzielić informacji, w każdym razie myśleli, że Zyta nadal u nas jest i nikt nie raczył ich poinformować a czekali na nią ze 3 miesiące.. Dopiero mama ( bo to do niej dzwonili) powiedziała, że Zyta w DS. Czyli równie dobrze moglibyśmy jej coś zrobić a i tak nikt nie wiedział gdzie jest. Wszystko przez zawirowania zmianami, bo do adopcji poszła w dniu kiedy się zmieniał zarządca. Nie jestem gówniarą plecącą głupoty na prawo i lewo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Z tego co pamiętam to w schronisku wszyscy znali Zytę ...to przemiła mała czarna sunia bez oczka ...nie dało sie jej nie zauważyć , wszystkich ujmowała swoim urokiem ...przychodził nawet pewien pan do niej bardzo często w odwiedziny , zawsze coś dla niej miał i prawie zawszy miał łzy w oczach jak wracał do domu ...Nie uwierzę że jest ktoś z pracowników schroniska , byłych lub obecnych kto jej nie pamięta ...[/QUOTE]

a tu jak wyżej, wiem, że ludzie pamiętają, co nie zmienia faktu, że domkowi nikt info nie dał. Ale ważne że Zyta szczęśliwa, mniejsza ze wszystkim innym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Boże ciotki, po to te nerwy, mówię jak było, sorki, że dopiero teraz. Wiem, że każdy ją kojarzył - ba - każdy cieszył się że bierzemy ją na DT, jednak dzwoniły do nas osoby zainteresowane Zytą wtedy gdy juz dawno miała swój DS i do schroniska po zmianie zarządcy też dzwonili podobno i nikt nie potrafił im udzielić informacji, w każdym razie myśleli, że Zyta nadal u nas jest i nikt nie raczył ich poinformować a czekali na nią ze 3 miesiące.. Dopiero mama ( bo to do niej dzwonili) powiedziała, że Zyta w DS. Czyli równie dobrze moglibyśmy jej coś zrobić a i tak nikt nie wiedział gdzie jest. Wszystko przez zawirowania zmianami, bo do adopcji poszła w dniu kiedy się zmieniał zarządca. Nie jestem gówniarą plecącą głupoty na prawo i lewo.[/QUOTE]

Ludzie dzwonili,bo sama osobiście ją ogłaszałam z numerem DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']Ludzie dzwonili,bo sama osobiście ją ogłaszałam z numerem DT.[/QUOTE]

No tak, tylko cały czas chodzi o to, że nikt im nie udzielił informacji. Nie wiem, czy tych informacji tych ktoś ze schroniska nie wiedział, czy po prostu nie chciał im powiedzieć, ale ludzie na transport psa czekali ponad dwa miesiące i się psa nie doczekali. My adoptowaliśmy psa do innego DS i powiadomiliśmy schronisko, a schronisko nie powiadomiło o niczym ich. W sumie nie ważne, szkoda mi tylko tych ludzi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nie wiem, czy ktos z Was pamięta "naszego" Żulka:

[IMG]http://i53.tinypic.com/2i24j9l.jpg[/IMG]

odszedl wczoraj za TM :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/201493-Karol-Karol-stary-wredniak-co-mu-si%C4%99-du%C5%BCo-wydaje-%29-staruszek-z-Dymin-ju%C5%BC-u-mnie?p=21694135[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']kolejny psiak odszedł wczoraj :(

[URL]http://swietokrzyskie.eadopcje.org/psiak/575[/URL]

"
Witam,
pragnę ze smutkiem poinformować, że w dniu dzisiejszym Nestorek przegrał walkę z chorobą nowotworową i odszedł za Tęczowy Most,"

:( :( smutne te święta...[/QUOTE]

Smutne dla tych co zostają:(. Żegnaj Prochu
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[CENTER][COLOR=#FF0000][SIZE=7][FONT=georgia]Błagam o pomoc! Uciekła Rudzia, która kilka dni temu została [/FONT][FONT=georgia]wyadoptowana[/FONT][FONT=georgia] z Kielc do Poznania...[/FONT]
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][IMG]http://s8.postimg.org/oswzds37p/Rudzia.jpg[/IMG][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=7]
[/SIZE][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#000000][FONT=georgia][COLOR=#ff0000][SIZE=7]Prosimy o pomoc!!!!!!
okolice Poznania: Kicin, Zieliniec, Gruszczyn...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...