Jump to content
Dogomania

Wiejskie koty-potrzebne sterylki.


rytka

Recommended Posts

Budka bardzo pozyteczna przedewszystkim male gapsony maja sie gdzie schowac.musze kiedys cyknac fotke na tej drobinie co ja roche widac ona ma z 8 stopni na kazdym potrafi siedziec kot fajny widok to jest!

Bea fajny bazarek :)i Gufi i Pepsi biedule szukaja domu?tak same siebie czy dostały eksmisje;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ech, te nasze modelki i modele :shake: Zero zaangażowania, zero współpracy podczas sesji zdjęciowej:mad:
Zamiast pięknie pozować, po założeniu chustek robili takie zbolałe miny, jakby umieli czytać :evil_lol:

Sol:

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4258/pa190007c.jpg[/IMG]

Gufi:

[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/576/pa190006.jpg[/IMG]

PS. Tylko na kocicę nie mogę narzekać, ale ona została ubrana w chustki z łapkami a nie z napisem, pewnie dlatego nie strzeliła focha ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] nasze modelki i modele :shake: Zero zaangażowania, zero współpracy podczas sesji zdjęciowej[/QUOTE]
trzeba było Lodka zaprosic preżył by sie chetnie cały dzień do aparatu i on by chętnie nosił chuste szukam domu zaczepia kazdego sasiada ostatnio robi miny ratunku moze mnie pani/pan zaadoptowac proszę..

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images50.fotosik.pl/1210/ef6fa70c97bd8fd8med.jpg[/IMG]

pirat wczoraj ..odwiedza nas czasem.
a Lulka oszalała kiedys bala sie wszystkich kotów nic nie robilly jej ona uciekala na ich widok ...tera dolaczyla do klubu wygonic CM jak wyszlam na podworko CM czaila sie w kacie Lulka po srodku jak mnie zobaczyla dalej sie popisywac i sru na CM i nie wystarczylo jej ,ze uciekla CM gonila ją przez pol wsi (bylo slychac odglosy walki)Cm mimo,ze sie na nia uwzieli wyglada super tłusciutka, glaciutka, czysciutka...

Link to comment
Share on other sites

Kacperek był dziś u weta. Spał sobie słodko na rękach podczas robienia zastrzyków (czterech!).
Wetka pochwaliła kociaki, że są takie grzeczne (Sweet też była) :lol:.
Miła odmiana, bo jak jedziemy do weta z psami, to zawsze się nasłuchamy, że z nich takie rozwydrzone potwory :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

kicie gorą:)z psami to tylko kłopoty...

znalezisko kolejne z mojej wsi....mlode albo sie zgubiła albo ktos wyrzucil widac,ze nawet kiedys u fryzjera byla rowno przyciety ogon i ta 'szopa' na glowie.z psami sie zagadza ale koty tak srednio jak kot madry ta ja ustawi jak bojazliwy to bedzie wojna.wiecej fot u Lodka na watku
pilnie b.pilnie szukam jej domu.
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1210/ebaafd9cd535be25med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja twarda jestem jesli chodzi o 'zabujanie sie' lat mi trzeba nie miesiecy ,zeby sie przywiazala do psa czy kota (czy czlowieka;))ale przez kilka dni to kocie mnie zdobyło oby trafil do ekstra domu bo wdzieczny jest nieslychanie .kiedys mialam w piwnicy znade był w bardzo kieskim stanie(łysy- grzybica, zaglodzony. biegunka) w chwili znalezienia wyskoczyl na srodek drogi jak jechalam autem(szczescie nie nagle tylko siedzial sobie posrodku a auta go mijaly)...tez była taka kochana.

ps zapraszam na watek znajdy yoreczkowatej

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217555-Fifi-mix-yorka-szuka-domu[/url].

Link to comment
Share on other sites

Kacperek był wczoraj u weta na kontroli.Waży już 1,5 kg. Wetka wyciągnęła już szwy , zostawiła tylko jeden.Dostaje antybiotyk 2x dziennie. Ma jeszcze zakładany dren i jest on zmieniany co trzeci dzień.
Maluchowi uszyłam nowe nowe posłanko i maluda uwielbia leżeć rozwalony w nim. Kacperek trochę jest dzisiaj ociężały ale to moja wina:oops: bo trochę za dużo się najadł i nie chciało mu się dzisiaj brykać.
Rośnie trochę wszeż niż na wysokość ale jak już będzie zdrowy to nadrobi wzrostem do innych kociaków w jego wieku - trochę jest za malutki jak na 4,5 miesięcznego kociaka.
Jest ogromnym przytulakiem, na rękach mruczy jak traktor:lol:

Link to comment
Share on other sites

napoczatku rozwijał sie najlepiej z rodzenstwa on i czarny najbardziej dzikie najbardziej wypasione...potem sie zatrzymał jakby.ogladalam zdjecia stare 15 wrzesnia mial oba oczka zdrowe.ja wyjezdzalam pod koniec wrzesnia i tez miał zdrowe wtedy dawal sie juz lapac tj.tylko przy misce mozna było złapac ale syczał jeszcze ...jak przyjechlam po 2 tyg oko juz było jak wiadomo a kotu bylo wszystko jedno taki był osowialy wiec zamknelam w 'szpitaliku' cala 3 kocików(do lecznia antybiotykami) mloda, pirat i on...jak otworzylam dzwi pirata ciagnęło na wies choc sie ogladał ,mloda zwiewala odrazu tylko on trzymal sie szpitala i nie chcial odejsc wiec w koncu wzielam do domu a tu juz ogupiał i zrobil sie 100 domowy;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...