Jump to content
Dogomania

Wiejskie koty-potrzebne sterylki.


rytka

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']Ale bśmialam sie ostro, gdy wetka zadzwonila, że mamy ciężarnego... kocura. A dała coś na robale, może ten brzus od robali taki twardy.[/QUOTE]

ciesze sie,ze rozweseliłam troche;)

on/ona w poniedziałek dostał na robale i swierzba advocata a brzuch w usg te niedoszłe płody to gazy jelitowe..zarlo to jakies buraczki ziemniaczki to wysadziło 'ono'....nie moge zaczac mysec o nim jako o onym;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']ja już teraz całkiem głupia jestem - to znaczy, że w tym podwórkowym towarzystwie jest tylko jedna kotka?[/QUOTE]

jedna wysterylizowana CM i jedna nie(matka tego co myslalam ,ze jest kotka w ciazy) bidna bedzie miala przekichane jak ją nie wysterylizujem ona jedna a ich 4 stalych bywalców plus dochodzaący...
na wsi zawsze mowili ,ze jak sie rodza sami chłopcy to ma sie na wojne;)

Link to comment
Share on other sites

Pirat zaczął mi smrodzic w domu smrodzenie mialo chyba zwiazek z pojawieniem sie 2 kocura w domu(tego ciezarnego)..narazie zaznaczl kuchnie i przedpokoj czym sprowokowal mnie do porzadnych porzadków;)dzis siade i zrobie bazarek dla niego na kastracje .
ciazarowiec dzis wypuszczony pognal prosto do siebie a Pirata tez wywietrzyłam polatal po dworze natłukł psu Pikusiowi(dobrze mu dostal z Lulke bo ja stale goni)i wrocil na noc stanowczo za wojowniczy sie robi i za smrodliwy...

Link to comment
Share on other sites

znowu to robił..przed chwila szykowalam sie spać zawsze sprawdzam stan inwentarza przed spaniem:) wszystko jest tylko Pirata nie ma a przeciez wpuszczałam do domu.szukam wolam sprawdzam pomieszczenia wszystkie potem szafy szafki jeszcze kolejny raz zaglądam do łazienki a ten sie wynurza zaspany z plalki...nad pralka musze zobie zapisac ostrzezenie przed wlaczeniem pralki sprawdz czy nie ma kota w srodku bo inaczej stanie sie tragedia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']ładne koteczki :)[/QUOTE]

tylko Lulka ladna Pirat jakis taki krzywy;) chcialabym mu ladne zdjecia do ogloszn zrobic ale jakos przymulony na kazdym wychodzi...choc Lulka tez nie stymetryczna jedno oko zielone drugie bursztynowe...

Link to comment
Share on other sites

Pirat zasmradza mieszkanie a ja mam juz od 2 tyg.samochód w warsztacie i nie mam jak smroda zawiesc na kastracje cholera mnie bierze w samochodzie był zderzak tylko do wymiany(mala stłuczka 6 punktów 300zł mandatu)...wogole mam mase pilnych spraw do załatwienia a jestem uziemiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']kiepska sprawa z tym autem, to chyba coś więcej niż zderzak skoro dwa tygodnie?[/QUOTE]

acha nie znasz goscia..2 tyg.to auto nabiera mocy urzedowej u niego na parkingu w 3 tyg. oglada je i bierze sie za naprawe;)

kociaki...moj Pirat najwiekszy przerósł czarnego dobre geny;)
smieszne sa chodza zawsze grupą Pirat ich odwiedza bawi sie z nimi ale ciagnie go do domu juz i polata i przychodzi zawsze;)
smieszne juz nie jest,ze rozszyfrowały moje tajne znaki..zawsze wychodze i gwizadm na Lulke teraz na gwizdanie leca wszystkie co mnie zycie utrudnia;)
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1345/87ade8d3f890a27dmed.jpg[/IMG]

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']pewnie lecą, żeby papu dostać :)[/QUOTE]

ja wiem widac obrzarte sa;) CM to widuje jak sepi w 3 miejscach...madre ciele itd.

Julita miałas racje nie tylko zderzak wymienił ale tez lampe i maske (lampa nowa reszta ze szrotu) a cena jak za ..fiu fiu mała stłuczka wielki wydatek.
w kazdym badz razie auto jest wiec Pirat szykuj sie na ciachanko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']no i chyba masz jeszcze jakieś dziewczyny na sterylki?[/QUOTE]

nio mam o ile płci nie pomyliłam ale ona była juz matka wiec raaczej kotka chociaz licho wie;)
koszt kastracji-umowilam na wtorek smroda to 60zł
na szybko jakis bazarek moze choc cos wpadnie a zaraz sklece jakis tekst do ogłoszen i bede prosic,zebrac o ogłoszenia bo czas sie diabla pozbyc...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222380-R%C3%B3%C5%BCne-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-koteck%C3%B3w-do-13.02-godz.22.00?p=18555268#post18555268[/url]

Link to comment
Share on other sites

dzis nie napisze bo wena mnie opuscila i pamiec bo nie pamietam co wczoraj pisalam... caly dzien 'latałam' zalatwiac rozne rzeczy a Pirat rzadził pod nieobecnosc wypił garnek mleka natychmiast dostal mega sraki i raczył zapachami domowników.poza pralka polubil spanie w piekarniku ...w koncu mrozy trzeba sie rozgrzac.łobuz sie zrobil do kwadratu .

ps.ale mechanik jedno naprawi drugie zepsuje predkosciomierz nie dziala..jezdze wiec sobie 'na oko' tak mi sie wydaje,ze 50km/h ..teraz ino patrzec kolejnych mandatow za predkosc ale to nie moja wina panie policjancie nie mam predkosciomierza w aucie;)

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']rytka, czy Pirat ma już dwa szczepienia? Bo pewna pani szuka młodego/dej biało-czarnego/nej dwukrotnie zaszczepionego/nej...[/QUOTE]

Pirat nie ma żadnych szczepien:( ni ma kasy...

jest po zabiegu kastracji drze sie niemozliwie ,wymiotuje bez przerwy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...