Jump to content
Dogomania

Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!


sleepingbyday

Recommended Posts

Marlenko,chętnie bym pomogła,ale mam w tej chwili dwóch tymczasowiczów "specjalnej troski".Welsh dziś zaczyna treningi i kurację psychotropami,a Twix jest niewidomy,przygłuchy i schorowany-jest podejrzenie nowotworu :(
tym samym już mam pełne ręce roboty
przykro mi,nie mogę pomóc,choć bardzo bym chciała

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dota&koka']Marlenko,chętnie bym pomogła,ale mam w tej chwili dwóch tymczasowiczów "specjalnej troski".Welsh dziś zaczyna treningi i kurację psychotropami,a Twix jest niewidomy,przygłuchy i schorowany-jest podejrzenie nowotworu :(
tym samym już mam pełne ręce roboty
przykro mi,nie mogę pomóc,choć bardzo bym chciała[/QUOTE]


Rozumiem .... każdy zapsiony , a na hotelik nie ma kasy :(




[quote name='joanna83']Podrzucę malucha. Trzeba go jakoś ładnie nazwać na szczęście. Jakiej propozycje?[/QUOTE]


Nie ma jeszcze imienia ...

Link to comment
Share on other sites

jestem za rurek albo rurka :-)))

[B]słuchajcie, dziewczyny, potrzebuje bardzo pomocy!!![/B]

u mnie w podpisie jest link, pies został porzucony (sierota emigracyjna)[B] i mieszka w suterynie, całkiem sam!!! [/B]2 x dziennie karmiony i chwila spaceru!
[B]młody psiak, ktory do tej pory miał dom. jaki to dla niego musi byc szok, nie umiem sobie wyobrazić.[/B]

nie wiem, ile czasu te panie wytrzymają, trzeba mu znaleźc jakies miejsce!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabat']Ostatnio łapałem takiego malucha to posiekał mi łapę, ale nie puściłem z strachu chyba, że mnie mocniej potnie. Kurduple są strasznie szybkie i waleczne. Akcja zapowiada się bez dłużyzn, więc masz szansę na Oskara tylko weź ze sobą kamerzystę - wiele dam żeby to obejrzeć: Ty, ten wypierdasek (tak na marginesie - trzeba mu dać imię) a między wami rura. :happy1:

Zaproponowałem Marlenie zrzutę na hotel u Ciebie, ale nie wiem jak z miejscami.[/QUOTE]
Kamerzysta zbędny jak bedzie Marlenka. Obok tej drogi jest las :-) Z miejscami jest u mnie cienko, ale w niedziele lando jedzie do BDT . Gabat, poza psim tematem, to SWKS został wciagniety do rej. PZSS nr 9/2010

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze ta bida znajdzie dt. A czemu ma tylko 2 dni ?? czy juz go zlapalyscie ??[/QUOTE]


Myslę ze w sobote już go złapię , jesli nie bedzie DT małego przyjmie Ala do siebie . Wczoraj byłam u niego biedny wystawił pyska z rury i sie trząsł chyba z zimna . Jak podjechałam siedział koło rury wiec widziałam go w całej okazałości , taki mały wypierdek ...spojrzeniem przypomina mi Nugata który był u mnie na dłuuuugim DT .
Jamor czy w sobotę możesz......??????

[quote name='jamor']Kamerzysta zbędny jak bedzie Marlenka. Obok tej drogi jest las :-)


Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']nie oddawaj go do ali. oszaleliście???[/QUOTE]
Z tego co czytałem to złe wyjście, ale żeby pomóc Rurkowi trzeba znaleźć rozwiązanie. Jeżeli nie Ala to jaka alternatywa? Możemy napisać jeszcze 1000 postów na tym wątku, które w żaden sposób nie zmienią położenia tej psiny. Dlatego w miejsce użalania się nad jego losem ponownie proponuję zrzutę na hotel lub DT. Na tym wątku jest z 30 osób x 10 zł mamy 300 zł.
Jamor pisał, że zwalania się u niego miejsce. Pies ma chatę i wtedy można spokojnie szukać domu. Pies będzie przebadany, zaszczepiony i będzie można coś o nim powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...