Jump to content
Dogomania

Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

marlenka, źle, ze mu zimno, ale gorzej mu będzie u ali do końca zycia.

10 zł nie dam, ale dam 5 i to juz jest więcej, niz maks, nie planowałam na conajmniej 3 miesiące żadnych nowych deklaracji, jestem w starsznej doopie, ale trudno.

[B] zatem 5 zł deklaracji. to gdzie pozostałe 29 osób ;-)?[/B]

[B]zebrać kase niełatwo.[/B]

może wziąć go od ali, wsadzic do jamora a potem zbierac kasę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Właśnie rozmawiałam z Alą i dziś będzie ona próbowac łapac Norka .....[/QUOTE]

Ok Ala nie jedzie łapac Norka wiec jutro spróbuję ja go przejać . Tylko nie wiem co z nim zrobię dalej ... pomóżcie , :( nie zostawiajcie mnie z tym problemem samej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']marlenka, źle, ze mu zimno, ale gorzej mu będzie u ali do końca zycia.

10 zł nie dam, ale dam 5 i to juz jest więcej, niz maks, nie planowałam na conajmniej 3 miesiące żadnych nowych deklaracji, jestem w starsznej doopie, ale trudno.

[B] zatem 5 zł deklaracji. to gdzie pozostałe 29 osób ;-)?[/B]

[B]zebrać kase niełatwo.[/B]

może wziąć go od ali, wsadzic do jamora a potem zbierac kasę?[/QUOTE]



Ola ja tez jestem w cięzkiej sytuacji finansowej i jak coś nie wypali to nie dam rady płacić za niego. Naprawdę nie wiem co robić . Umówiłam się z Jamorem że pomoze mi go jutro złapać , i jak będziemy mieć Norka w "garści " dopiero się zastanowimy co dalej z nim zrobic ....



W wekend nie ma mnie na dogo , telefon do mnie w 1 poście .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']Kamerzysta zbędny jak bedzie Marlenka. Obok tej drogi jest las :-) Z miejscami jest u mnie cienko, ale w niedziele lando jedzie do BDT . Gabat, poza psim tematem, to SWKS został wciagniety do rej. PZSS nr 9/2010[/QUOTE]

Dlaczego kamerzysta zbedny przy Marlence ? Czy ona wszystko filmuje ?
Co znaczy BDT i SWKS i PZSS ?
Przepraszam :(

Natomiast zgadzam sie z gabatem ze tylko szybkie rozwiazanie kwestii dt pomoze tej psinie. Daje na poczatek 100.--- , potrzebuje tylko od Jamora fakture jak zwykle :) Konto jego mam.
Reszta sie uzbiera jakos mam nadzieje...
Czy ten skrzat ma taka sama stawke jak kaukazy, dogi i inne mamuty ?

Acha, co do imienia : czy zostajemy przy Norku ? Bo juz jeden Norek jest w Krakowie :)

Link to comment
Share on other sites

SWKS i PZSS mają niewiele wspólnego z tym forum a że chłopcy muszą się w coś bawić to mają swoje tajemnice więc nie będę wyjaśniał.
Wellington dzięki że jesteś. Wreszcie ruszyła sprawa Rurka. Tak trzymaj mały. Wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Dlaczego kamerzysta zbedny przy Marlence ? Czy ona wszystko filmuje ?
Co znaczy BDT i SWKS i PZSS ?
Przepraszam :(

Natomiast zgadzam sie z gabatem ze tylko szybkie rozwiazanie kwestii dt pomoze tej psinie. Daje na poczatek 100.--- , potrzebuje tylko od Jamora fakture jak zwykle :) Konto jego mam.
Reszta sie uzbiera jakos mam nadzieje...
Czy ten skrzat ma taka sama stawke jak kaukazy, dogi i inne mamuty ?

Acha, co do imienia : czy zostajemy przy Norku ? Bo juz jeden Norek jest w Krakowie :)[/QUOTE]
taki maluch to 10 zeta, ale z tego co wiem mam pomóc jedynie w złapaniu. za godzine mam jechac a ciagle pada deszcz. Rano psy nawet nie chciały wylazic z bud. Gadały tak do mnie " baranie , sam sobie biegaj w taką pogode, zresztą zobacz ktora godzina, my spimy jeszcze ":-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']taki maluch to 10 zeta, ale z tego co wiem mam pomóc jedynie w złapaniu. za godzine mam jechac a ciagle pada deszcz. Rano psy nawet nie chciały wylazic z bud. Gadały tak do mnie " baranie , sam sobie biegaj w taką pogode, zresztą zobacz ktora godzina, my spimy jeszcze ":-o[/QUOTE]
A gdzieś czytałem - chyba w Wyborczej na pierwszej stronie - że masz promocję 50% dla małych psów z Warki. Już się skończyła? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj nie udało sie. ta rura ma 9 m a ja byłem przygotowany na krótszą. wczoraj ok, obiadu jeszcze raz pojechałem z dłuzszą wedką ale koles wyczyscił miche ktorą naszykowała mu Marlenka i gdzies poszedł na podryw. z wieczora byłem na urodzinach kolegi wiec dzis za kółko nie siadałem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']wczoraj nie udało sie. ta rura ma 9 m a ja byłem przygotowany na krótszą. wczoraj ok, obiadu jeszcze raz pojechałem z dłuzszą wedką ale koles wyczyscił miche ktorą naszykowała mu Marlenka i gdzies poszedł na podryw. z wieczora byłem na urodzinach kolegi wiec dzis za kółko nie siadałem[/QUOTE]
No a nie mówiłem, że kamera się przyda! :lol: Działaj, bo zbieramy kasę.
Aha. Marlenka możesz zrobić np. na 1 stronie listę deklaracji i podliczenie ile już mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabat']No a nie mówiłem, że kamera się przyda! :lol: Działaj, bo zbieramy kasę.
Aha. Marlenka możesz zrobić np. na 1 stronie listę deklaracji i podliczenie ile już mamy.[/QUOTE]




Juz jestem :) W chwili wonego pozbieram deklaracje i umieszcze w 1 poście ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...