Jump to content
Dogomania

Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!


Trop

Recommended Posts

Widzę, że Frotka kontaktuje się z wszystkimi tylko nie ze mną. Ja dzwoniłam do niej i pisałam wcześniej bezpośrednio. Ale bezskutecznie. Zaapelowałam z mocniejszym apelem, aby się skontaktowała i też nie otrzymałam odpowiedzi.

Frotkę proszę teraz (ponownie) tylko o jedno: zrzeczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mordka co wieczór wychodzi na spacer z Faro .
Tutaj uchwyciłam Mordkę wracającą ze spacerku ze swoją ulubioną zabawką:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/3621/img9716tz9.jpg[/IMG][/URL]

Ogonek jej chodził jak szalony , ona uwielbia ruch i zabawę.

Link to comment
Share on other sites

A ja (choć nie jestem jej prawna opiekunka) ponawiam prośbę Trop o [B]dostarczenie zrzeczenia Mordki [/B]. Mordka to pieś który może iść do adopcji - tak jakpisałam juz wcześniej potrzebuje tylko własciwego zajęcia / zabawy, by wyładowac swa energie we właściwy sposób - żebyście wiedzieli jak ona czeka na te naze wieczorne spacery - jak ją zabieram z boksu to od razu po drodze ona zabiera sobie ten koziołek i jak tylko wejdziemy na łąke rozpoczyna z nim zabawe " biega na lince, podskakuje jak sarenka ,podrzuca zabaweczke i goni ją - wtedy widac jak radosnym jest psem ........... i chyba w tym momencie szczęsliwym , szkoda, ze musi wracać potem do boksu :shake: , robi to bardzo grzecznie.
Ostatnio zakładałam jej maść do oczu i stała trzymając ten koziołek w pycholku ......

Link to comment
Share on other sites

O rany nie wiedziałam, że ten koziołek taki po byku jest ;)

Dzięki Faro za to, że dajesz jej tyle radochy :loveu: :loveu: :loveu:

No i prosimy o [SIZE=6][COLOR=Red][B]ZRZECZENIE[/B][/COLOR][/SIZE] !

Jutro zrobię podsumowanie ile wynosi dlug w hotelu, ile mogę w tym miesiącu dać i będe Was prosiła kochani o pomoc finansową :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...