Jump to content
Dogomania

Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!


Trop

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zrobiłam aktualizację finansów Mordki.
[COLOR=Red]Na dziś dług w hotelu wynosi 540zł.

[/COLOR]Wpłacę dziś 100zł. (tym samym zredukuję dług do 440) To wszystko co mogę dać w tym miesiącu.

Bardzo proszę o wsparcie. :modla::modla::modla:
Wiem, że to grudzień, ale może parę osób wysupła po 15zł (za 1 dobę w hotelu) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trop']zrobiłam aktualizację finansów Mordki.
[COLOR=red]Na dziś dług w hotelu wynosi 540zł.[/COLOR]

Wpłacę dziś 100zł. (tym samym zredukuję dług do 440) To wszystko co mogę dać w tym miesiącu.

Bardzo proszę o wsparcie. :modla::modla::modla:
Wiem, że to grudzień, ale może parę osób wysupła po 15zł (za 1 dobę w hotelu) ;)[/quote]

Trop, jestem w stanie wpłacić 40 zł dla Mordki. Tylko gdzie, na które konto - AFN?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='noemik']Trop, jestem w stanie wpłacić 40 zł dla Mordki. Tylko gdzie, na które konto - AFN?[/quote]

super :) może przelej bezpośrednio na konto Pana Tomka, ale proszę daj znać jak już przelejesz, żebym mogła uaktualnić finanse Mordki na pierwszej stronie wątku

Link to comment
Share on other sites

U Mordki też był Mikołaj - dostała gryzaczek -kółeczko ringowe, którym może sie bawic w boksie. Jednak koziołek to jej ulubiona zabaweczka ..........
Morda może iśc w każdej chwili do adopcji , ale zeby jej szukać tego odpowiedzialnego domu trzeba uregulować jej sytuację chodzi mi o zrzeczenie sie Mordzi przez jej poprzednich właścicieli .To zrzeczenie ma ...... NO WŁAŚNIE [B]KTO [/B]?????Zrzeczenie powinno być przekazane osobie, która sie Mordą zajmuje / dba o pokrycie kosztów jej pobytu w hotelu, szczepienia . Powinno ono jak najszybciej znależć się albo w rekach Trop, albo w hotelu u p. Tomka dołączone do książeczki zdrowia Mordy.
[B]Czy możecie mnie oświecić u kogo jest to "mityczne już" zrzeczenie ?????[/B]
Chyba , że ono wogóle nie istnieje !!!!!!, ale wtedy na jakiej zasadzie została Mordzia zabrana??? Zaangażowałam sie w pomoc temu psu (bądź co bądź ma cos z boksera;) ) i chciałabym miec jasność sytuacji , a nie tylko czytać tu , że wciąż Trop prosi o zrzeczenie i ............ głucha cisza !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trop']super :) może przelej bezpośrednio na konto Pana Tomka, ale proszę daj znać jak już przelejesz, żebym mogła uaktualnić finanse Mordki na pierwszej stronie wątku[/quote]
konto pana Tomka, hmm, a wyślesz mi pw z numerem konta, bo do pana Tomka to jeszcze nic nie wysyłałam...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Mordkę od właścicieli byłych odbierała Frotka. Niedawno, na łamach tego wątku napisała, że zrzeczenie jest albo u Xenii albo u Frotki. Prosiłam Frotkę o znalezienie go lub podanie mi nr tel do Xenii, żebym mogła zadzwonić do niej i sprawdzić, czy go nie ma.

Nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Czekam na nią cierpliwie. Zrzeczenie na prawdę jest potrzebne. [SIZE=3][COLOR=Red]Proszę ponownie o zrzeczenie, Frotko! :)


[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trop']Mordkę od właścicieli byłych odbierała Frotka. Niedawno, na łamach tego wątku napisała, że zrzeczenie jest albo u Xenii albo u Frotki. Prosiłam Frotkę o znalezienie go lub podanie mi nr tel do Xenii, żebym mogła zadzwonić do niej i sprawdzić, czy go nie ma.

Nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Czekam na nią cierpliwie. Zrzeczenie na prawdę jest potrzebne. [SIZE=3][COLOR=red]Proszę ponownie o zrzeczenie, Frotko! :)[/COLOR][/SIZE]


[/quote]
Czytałam... Ale skoro to zrzeczenie jest gdzieś za granicą, to może łatwiej je jeszcze raz załatwić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trop']black_sheep, wystaw proszę Mordkę po raz kolejny :)

Zmień może zdjęcie główne i tytuł, dzięki :) Może zamieścisz zdjęcie Mordki z jej ulubionym koziolkiem ?;)[/quote]

Właśnie ostatnio zmieniłam pierwsze zdjęcie, żeby ludzie zagladali, Ci co już widzieli, to teraz zmienie tytuł:) Jakieś sugestie????????????

Dobry pomysł, dam zdjęcie z zabawką, jest super!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...