Jump to content
Dogomania

Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!


agusiazet

Recommended Posts

Ok.
Jak będzie wet i uzna zasadnosc wyprowadzenia suki to w oczywiscie tak zrobią.
Gorzej jak pojedziemy i go tam nie będzie.
Tylko trzeba jeszcze chyba poczekac na wiecej deklaracji.
I na decyzję agusizet...
No i wtedy jechac z zamiarem (jak wszystko będzie dobrze) zabrania suni, zeby nie musiala wracac o boksu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='funia']WSZYSTKO załatwione .Wet bedzie i wyprowadzimy sunie oraz pobierzemy jej wymaz .
mam nawet obiecane ,ze profesor nie bedzie urzadzał cyrków.....
wet ma dzwonic wieczorem i mamy uwówic sie na termin wizyty w schronie[/QUOTE]

SUPER!!! Czyli 1 : 0 dla nas:):):) Oby tylko Iwa okazała się łagodnym i zdrowym okazem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']WSZYSTKO załatwione .Wet bedzie i wyprowadzimy sunie oraz pobierzemy jej wymaz .
mam nawet obiecane ,ze profesor nie bedzie urzadzał cyrków.....
wet ma dzwonic wieczorem i mamy uwówic sie na termin wizyty w schronie[/QUOTE]

dziewczyny a mogę mieć do was prośbę ,jak bedziecie w schronie to już po wszystkim ,na spokojnie jeżeli bedziecie miały jeszcze czas zrobicie kilka fotek tej siostrzyczki łaciatej Molly-Tolu pisałaś że nawet chyba jakieś dwie podobne jeżeli dobrze zrozumiałam ,może wykorzystało by się ogłoszenia Molly która w czwartek idzie do domku a ogłoszenia i allegro będą szły do konca.

Link to comment
Share on other sites

Jak już uda się Wam obejrzeć Iwę i wet. coś powie o jej stanie - ja chciałabym kupić jej karmę (sprawdźcie zęby), może dla starszych psów, może odchudzającą i jakieś witaminy. Jeśli ma byle jakie zęby to mokrą, jeśli dobre to i suchą. Funiu, czy jest zniżka na hotelikowaniu, jeśli Iwa miałaby karmę? I kiedy trzeba płacić po minięciu miesiąca, czy przed? ważne dla mnie przy zbieraniu kasy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Jak już uda się Wam obejrzeć Iwę i wet. coś powie o jej stanie - ja chciałabym kupić jej karmę (sprawdźcie zęby), może dla starszych psów, może odchudzającą i jakieś witaminy. Jeśli ma byle jakie zęby to mokrą, jeśli dobre to i suchą. Funiu, czy jest zniżka na hotelikowaniu, jeśli Iwa miałaby karmę? I kiedy trzeba płacić po minięciu miesiąca, czy przed? ważne dla mnie przy zbieraniu kasy!!![/QUOTE]


Tak, jeśli z waszą karma bedzie 60 zł taniej .Jesli chodzi o płacenie z tym jest róznie .Moze byc z dołu czyli po sskończonym miesiącu Jeśli pies przychodzi np 16 dnia miesiąca to wyrównujemy do pierwszego czyli za 15 dni .A nastepny mieiąc od 1 do 1 .CZyli za lostopad 1 grudnia itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Tak, jeśli z waszą karma bedzie 60 zł taniej .Jesli chodzi o płacenie z tym jest róznie .Moze byc z dołu czyli po sskończonym miesiącu Jeśli pies przychodzi np 16 dnia miesiąca to wyrównujemy do pierwszego czyli za 15 dni .A nastepny mieiąc od 1 do 1 .CZyli za lostopad 1 grudnia itd.[/QUOTE]

No, to wszystko rozumiem, ale karmy jeszcze nie zamawiam, bo może Iwie będzie potrzebna jakaś specjalistyczna, może tylko mokre może jeść. czekam na wieści od Was w tym względzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Moze josere dla wrazliwych? Moh Hektor byl zaraz po schronisku na tej karmie bo leciala z niego prawie ze woda:roll: Cenowo przystepna mysle.[/QUOTE]

Nie znam tej karmy, ale jeśli sprawdzona, to warto kupić Ja bym kupiła taką dla starszych psów, żeby wspierała nerki, wątrobę i serce i już więcej nie tuczyła Iwy. Można wymieszać i powinno być ok!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...