Jump to content
Dogomania

Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!


agusiazet

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Sobota, co do godziny odbioru z hoteliku to juz Funiu sie z Pati dogadasz zeby nie robic zamieszania :)[/QUOTE]

Ok. Fajnie, że już ustalone! Zatem Funię proszę o podliczenie, jaka kwota wyszła do opłacenia za Jankę. A czy pati-c płaci się z góry, czy po przejechaniu trasy? Furciaczku, u Ciebie jak z opłatami za paliwo? Pytam, bo jakby trzeba komuś z góry zapłacić niech da znać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Zła wiadomość - transport Janki podrożał do 350 zł, ale cóż nie ma wyjścia:( Tylko zastanawiam się, że skoro jadą inne psiaki też, to powinno potanieć, a nie podrożeć![/QUOTE]

Rozmawiałaś z pati? Ile za całość trasy, bez podziału wychodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Nie, nie rozmawiałam z pati-c, taką informację otrzymałam od funi. W zasadzie się nie dziwię, pogoda tragiczna, więc i koszt transportu wyższy, tylko myślałam, że skoro jadą dwa czy trzy psy, a nie sama Janka, to koszty będą dzielone![/QUOTE]

Ja dziś rozmawiałam z pati, powiedziała, że koszt to 300 zł do podziału.

Link to comment
Share on other sites

Hm, no to dobrze byłoby ujednolicić zeznania. Może pati-c mogłaby tu zajrzeć i napisać jaka kwota! Przyjmując wersję LadySwallow, że 300 zł do podziału, to z zasobów Janki trzeba odliczyć 150 zł na transport do Warszawy! Myślę, że kwota do przełknięcia, zwłaszcza, że innej alternatywy nie mamy! Zaciskać kciuki za w miarę dobrą pogodę na dzień transportu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Hm, no to dobrze byłoby ujednolicić zeznania. Może pati-c mogłaby tu zajrzeć i napisać jaka kwota! Przyjmując wersję LadySwallow, że 300 zł do podziału, to z zasobów Janki trzeba odliczyć 150 zł na transport do Warszawy! Myślę, że kwota do przełknięcia, zwłaszcza, że innej alternatywy nie mamy! Zaciskać kciuki za w miarę dobrą pogodę na dzień transportu!!![/QUOTE]

A może zadzwoń do niej po prostu i zapytaj? Pati rzadko pojawia się na wątkach, więc nie warto czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']A może zadzwoń do niej po prostu i zapytaj? Pati rzadko pojawia się na wątkach, więc nie warto czekać.[/QUOTE]

Niestety, nie mam telefonu pati-c, wszystko z nią ustalała Furciaczkowa, ja jako płatnik jestem informowana jaka kwota wchodzi w grę i czy ją akceptujemy! Poza tym jaka by to w tym momencie kwota nie była (wiadomo w granicach rozsądku) Janka jedzie, a ja przelewam kasę, bo na razie jest!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Niestety, nie mam telefonu pati-c, wszystko z nią ustalała Furciaczkowa, ja jako płatnik jestem informowana jaka kwota wchodzi w grę i czy ją akceptujemy! Poza tym jaka by to w tym momencie kwota nie była (wiadomo w granicach rozsądku) Janka jedzie, a ja przelewam kasę, bo na razie jest![/QUOTE]

Ja się umówiłam, że pieniądze dam do ręki - wiec jeśli uważacie, że jest to inna kwota, niż 300 zł do podziału, to potwierdźcie swoją informację, bo zostanę na lodzie. Nr do Pati mogę Ci dać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dziewczyny jakie ustaleni odnośnie wyjazdu ? Jesli mogłabym ustalić godzinę byłabym wdzieczna ,Wolalbym tak koło 14 ,15 aby ja zabierac .Bo chyba ta sobota wchodzi w gre ? Tak ?[/QUOTE]

Rozmawiałam z pati, która ze mną w Lublinie ma się umówić między 14 a 15, wracając z Zamościa, więc pewnie u Was będzie ok 12-13.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dziewczyny jakie ustaleni odnośnie wyjazdu ? Jesli mogłabym ustalić godzinę byłabym wdzieczna ,Wolalbym tak koło 14 ,15 aby ja zabierac .Bo chyba ta sobota wchodzi w gre ? Tak ?[/QUOTE]

Oj obawiam sie ze bedzie to znacznie wczesniej, ja sie umowilam z Pati na odbior z Wawy ok godz. 16. Warunki na drogach fatalne wiec lepiej jechac za dnia. Choc i tak w jedna strone bedziemy telepac sie po ciemku niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Ja się umówiłam, że pieniądze dam do ręki - wiec jeśli uważacie, że jest to inna kwota, niż 300 zł do podziału, to potwierdźcie swoją informację, bo zostanę na lodzie. Nr do Pati mogę Ci dać.[/QUOTE]

Po rozmowie z Pati-c kwota do podziału na dwa psy to 340 zł. Czyli każdy pasażer wychodzi po 170 zł! Jak tylko dostanę konto do przelewu - przeleję dolę Janki. Wszystkie szczegóły wyjazdu są już dograne pomiędzy Funią i pati-c oraz pati-c i fruciaczkiem. Konto właśnie dostałam, przelew zrobiony, stan finansów Janki wynosi obecnie: 930 zł. Janeczko powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

jest jeszcze jedna sprawa
Iwa ma jechać z pati-c w moim transporterze, poniewaz ten transporter jedzie docelowo do furciaczka (niech jej służy!) więc teraz jak my to zrobimy...do Ciebie funiu to ja chyba nie dojade...w sensie do hoteliku bo moje auto niskopodłogowe i ledwo jeżdzące aktualnie hihi...może do domu Ci to podrzucic?
a ty wywieziesz Iwe patrycji na wylotówke czy gdzies na miescie sie umowicie(wtedy mogłabym wyjechac w to miejsce)?

Link to comment
Share on other sites

dobra moi drodzy w związku z tym ze psow przybyło i zrobiło sie niezłe zamieszanie z tym transportem postanowiłam podzwonic i pozbierac wszystko do kupy:-)
własnie jestem po rozmowie z pati i wreszcie zarowno ona jak i ja wszystko wiemy:-)
psów łącznie jedzie szesc, wszystkie do wawy: Iwa(do furciaczka) i malutki szczeniaczek ze schronu od nas z Zamoscia(do beki), jamnik Cinek (do furciaczka) i trzy szczeniaczki z Lublina (do ds)
wszystkie osoby przekazujące/odbierające są już poinformowane i umówione
aktualnie wychodzi tak że agusiazet przelała za Iwę 170zł plus jeden ds od szczeniaczka z Lublina zadeklarował się ze da 200zł
jeśli to się ziści (piękne słowo!) i pati nie bedzie złapie zadnego objazdu i nie bedzie jezdzic wiecej niz ma zaplanowane po wawie to tyle kasy powinno jej wystarczyc
zatem 370zl dzielone na 6psów wychodzi po 62zł ...zatem jak juz będzie po transporcie i nic sie nie zmieni to wlasnie do agusizet nalezy wplacac pieniazki za transport pieskow ktore jeszcze nie beda oplacone, jak już będzie PO to napisze tutaj i na pw wszystkim zainteresowanym na czym stoimy i kto komu i ile ma wplacic:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']dobra moi drodzy w związku z tym ze psow przybyło i zrobiło sie niezłe zamieszanie z tym transportem postanowiłam podzwonic i pozbierac wszystko do kupy:-)
własnie jestem po rozmowie z pati i wreszcie zarowno ona jak i ja wszystko wiemy:-)
psów łącznie jedzie szesc, wszystkie do wawy: Iwa(do furciaczka) i malutki szczeniaczek ze schronu od nas z Zamoscia(do beki), jamnik Cinek (do furciaczka) i trzy szczeniaczki z Lublina (do ds)
wszystkie osoby przekazujące/odbierające są już poinformowane i umówione
aktualnie wychodzi tak że agusiazet przelała za Iwę 170zł plus jeden ds od szczeniaczka z Lublina zadeklarował się ze da 200zł
jeśli to się ziści (piękne słowo!) i pati nie bedzie złapie zadnego objazdu i nie bedzie jezdzic wiecej niz ma zaplanowane po wawie to tyle kasy powinno jej wystarczyc
zatem 370zl dzielone na 6psów wychodzi po 62zł ...zatem jak juz będzie po transporcie i nic sie nie zmieni to wlasnie do agusizet nalezy wplacac pieniazki za transport pieskow ktore jeszcze nie beda oplacone, jak już będzie PO to napisze tutaj i na pw wszystkim zainteresowanym na czym stoimy i kto komu i ile ma wplacic:-)[/QUOTE]

Dokładnie tak, jutro po transporcie wyślij mi proszę agusiu numer konta dla Iwy, zwrócę 48 zł ze skarpety Cinka za transport. Resztę musi zwrócić ktoś, kto daje szczeniaka z Zamościa.

Link to comment
Share on other sites

Ok, nie ma sprawy, pieniążki dla Janki zawsze przyjmę, bo cały czas się boje, że ich zabraknie! Jak sacred Piranha napisze, kto i ile ma zwracać to podeślę konto! Proszę też deklarowiczów o wpłacanie za grudzień![COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/members/41786-sacred-PIRANHA"]
[/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Janka ma jakies zmiany na mordce ,takie poczerwieniale .Nie duze ,ale w uzgodnieniu z wetem pryskam jej to miejsce Neomycyną .

Janka pojedzie w mojej obrozy ( jesli by mozna było to prosiłąbym o jej odesłanie ).Ale smyczy niestety nie mogę dać .
Czy mam zakupić i doliczyć do hotelu ,czy nie potzreba ? Lepiej moze ,zeby Janka na miejscu dopiero wysiadła .
Podam ksiązeczke i Tabletki do odrobaczenia .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...