Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ingrid44']Murzynek ma zrobione ogloszenia na 100 portalach . Zrobila je CatAngel.

Telefon i e-mail w ogloszeniach sa podane do Arktyki .[/QUOTE]

Aż spojrzałam na aukcje ma 3 obserwatorów (moge screena zrobić) On ma zawsze obserwatorów a aukcje nawet nie sa wyróżnione. W ostatnich dniach dwa inne jamniki w typie Murzynka już w domu. I były krótko. Aukcja Fugi nawet jeszcze jest z dopsiek adoptowana miała tylko dwie edycje.

[URL]http://allegro.pl/figa-miks-jamnik-adoptowana-dziekujemy-i1499803556.html[/URL]
zwykła bez wyróżnień aukcja

nie mam pomysłu

Link to comment
Share on other sites

mialam dzisiaj telefon w sprawie jamniorka, dzwonila Pani z miejscowosci Złotów(Złotowo) kolo Piły w sprawie Murzynka,
zmarl jej 14 letni jamniorek pare dni temu , Murzynek jest identyczny jak poprzednik(wedlug tej pani)Pani zgadza sie na wizyte
i podpisanie papierow, z rozmowy dowiedzialam sie ze mieszkaja w domu i maja 10 letnia corcie.
Podaje tel.48 607 205 823 ,prosze dzwoncie i ustalajcie wizyte..ja mam nadal zapierd...i juz nie wyrabiam...dodatkowo 16.03 jedziemy z synem na tydzien na dokladne badania do kliniki w belgii ,z psiakami zostanie moja rodzina,wiec w razie gdyby maly mial byc wyadoptowany w tym czasie gdy mnie nie bedzie prosze o info na moj tel. 883 763 977

Link to comment
Share on other sites

Napisalam wiele PW do cioteczek z Poznania . Moze cos beda wiedziec bo [B]nie znalazlam nikogo z Pily[/B] :(

[B]Prosze o pomoc w poszukowaniu osoby , ktora moglaby przeprowadzic wizyte p/adopcyjna dla Murzynka.[/B]
[B]Wspolnie jest zawsze latwiej bo kazdy cos wie .[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Dostalam wiadomosc od martaipieski ze cioteczka wapiszon mieszka w okolicach Pily. Juz napisalam PW z zapytaniem czy dala by rade tam podechac a moze zna kogos kto moglby to zrobic.

Trzymajcie kciuki zebysmy znllezli kogos w miare szybko.[/QUOTE]

Moje zaciśnięte bardzo mocno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...