Jump to content
Dogomania

jak BORDER COLLIE z rozszczepem podniebienia - w DT - szukamy DS. Ma dom


missieek

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jota67']Witam. Jestem dziś "świeżo" zarejestrowana, chociaż wątki na dogomanii śledzę od dłuższego czasu. Czasem sobie popłaczę- ehhhh, jaki ten świat okrutny. Sama mam psiaka i kociaka i świata poza nimi nie widzę...[/QUOTE]

Witamy na Dogo, Jota.
Większość z nas zaczynała od podczytywania pewnie...
Witaj i zostań.

Link to comment
Share on other sites

Mała relacja.
Rufik jest po socjalizacyjnym weekendzie który zniósł bardzo dzielnie :)
Byliśmy w knajpce na soku z Gumijagód wszyscy się nim zachwycali a on bardzo grzecznie się zachowywał nie panikował, pięknie zasygnalizował potrzebę udania się na trawnik. Potem byliśmy znowu spotkać się z nowymi psami tu po krótkiej konsternacji zaczął się z nimi bawić.
Wróciliśmy do domu i Rufi dał się wykąpać bez odbryzania mi kolejnego palca :)
Maluch robi postępy. Bardzo jest mu potrzebny dom ze stabilnymi i mądrymi i bardzo cierpliwymi opiekunami. Mam nadzieję, że wkrótce uda się go znaleźć dla malucha.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"][COLOR="#000080"][CENTER][B]Zapraszamy na manifestację w sprawie mordowni w Dyminach. Przyłączcie się, pokażmy kieleckim urzędasom,
ilu nas jest![/B][/CENTER][/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestacj%C4%99-przy%C5%82%C4%85cz-si%C4%99-do-nas[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...