Jump to content
Dogomania

Chore serce Grety-pomóżmy suni!!!Liczy się każda złotówka i każda rada!Ratunku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie będzie tak źle, poradziłem sobie z kaukazem to i z Gretką sobie poradzę. A że broni domu to dobrze. Kaukazka Elza też wspaniale broni domu, ma się od kogo uczyć.

A to Elza niekwestionowana królowa mojej sfory

[IMG]http://www.bankfotek.pl/image/789862.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Elza w jednym oku ma 3 powiekę czarną a drugą różową. Oczy powinno się operować, ale Elza jest chora na serce i nie można już jej usypiać do operacji. Zresztą ma już ok 15 lat.[/QUOTE]

mój Tofik ma to samo,jeśli dalej będzie wracać,to trzeba będzie usuwać operacyjnie:(

Link to comment
Share on other sites

[B]Pucha[/B]-tekst ma być o operacji,czyli też ten z [B]drugiego[/B] postu! Przeczytaj sobie i ,co niepotrzebne,wytnij!Foto-o.k.:)

[B]Qeram[/B]-pw przeczytałam,jutro zrobię przelew,bo dzisiaj coś mi Internet muli...:comp26: Szlag!

[B]Greciuniu[/B],trzymaj się psino śliczna!Będzie dobrze!:) [SIZE="1"]A stracha mam jak siedem diabłów...[/SIZE]:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA'][SIZE=6][B]nie rozumie postu 282 [/B][/SIZE]

kontakt na schronisko ????[/QUOTE]

Anettta,spokojnie! :) Robimy plakat -będziemy robić w szkole zbiórkę pieniędzy na drugą operację Grety...Pucha jest wolontariuszem (bardzo młodym!) i musi to wszystko poznać...[B]Czuwam!!![/B]:)

Link to comment
Share on other sites

Grecia juz na operacji, odbiór wieczorem jak się całkowicie wybudzi.
Z innych wieści: dziś w nocy Grecia rozpracowała na kawałki piszczącego kaczorka ( taka psia zabawka), a rano wyraziła chęć pójścia z nami do parku. Trochę się przeraziłem. Do parku wszystkie sześć psów szło na smyczy, ale daliśmy radę. W parku Grecia się rozkręciła, biegała bez smyczy z moją rezydentką Teklą ( to ta co na zdjęciach lizała ją po faflach). Szaleństwom nie było końca. Po przeszło godzinie towarzystwo umordowane wróciło do domu, a Grecia wzięła sobie następną psią zabawkę do obgryzania. Przed operacją żadnego śniadania więc sfora była trochę zdziwiona, no jak to... nie ma michy?
Trudno. Pojechaliśmy na operację i Grecia była uśpiona przy mnie żeby zaoszczędzić jej stresu. Wieczorem napiszę jak sunia zniosła operację.

Link to comment
Share on other sites

Przelałam Queram 590 zł,więc w kasie Grety mamy okrągłe,paskudne ZERO! :(

Dobrze,że sunia już po pierwszej operacji,ale przed nią-kolejna...

[B]Malwi[/B]-naprawdę możesz pomóc z tym plakatem??? Ma on posłużyć zbiórce pieniędzy w mojej szkole (nie jestem uczennicą,niestety ;)) ,bo- być może- dzięki pomocy dzieciaków ,uda się podreperować stan finansów suni...Na plakacie musi być napisane,że Kreska-Greta to psica ze schronu w Białej Podlaskiej...No i chyba to,co jest w pierwszym i drugim poście.

Link to comment
Share on other sites

Greta już w domu, Musieliśmy 2 razy się wracać na poprawienie opatrunku bo Grecia trzepała łbem, wszystko się rozwalało i chlapała krwią. Dopiero po mojej sugestii żeby jej opatrunek przykleić do futra opatrunek się trzyma. Paskudnie to na razie wygląda ale jutro idziemy na kontrolę do chirurga. Dziś noc mam z głowy, muszę pilnować Grety żeby sobie tego nie rozwaliła.


[IMG]http://www.bankfotek.pl/image/790823.jpeg[/IMG]

Dostałem też trzy zastrzyki przeciwbólowe na trzy dni po operacji. Sunia ma jeszcze wenflon w łapie jakby coś z nia było nie tak to mam iść na kroplówkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...