Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LadyS']Uwaga, uwaga! Wieści!























[B][SIZE=3]Cinek ma dom![/SIZE][/B][/QUOTE]

NAPRAWDĘ:crazyeye::crazyeye::crazyeye:???????????????
[COLOR=#0000ff][B]TO CUDOWNA WIADOMOŚĆ[/B][/COLOR]:bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::laola:[B][COLOR=#0000ff]!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]

Paulinka, opowiedz coś więcej, proszę...
Mam nadzieję, że teraz to jest już TEN DOMEK!!!

Link to comment
Share on other sites

Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym niedaleko furciaczkowej. Niedawno stracili jamnika, z tego co kojarzę, chyba tez przybłędę, fura na pewno będzie wiedziała dokładniej - szukali psiaka, który zastąpi im pustkę po straci ukochanego czworonoga. Mają dzieci, najmłodsze 13 lat. Pan pracuje niedaleko domu, poza tym do domu przychodzi też na kilka godzin gosposia, dzięki czemu Cinek będzie sam jedynie przez 3-4 godzin, które spędzi spokojnie w kennelu - do Państwo takowy posiadają. Zapewniają karmę z wyższej półki, spacerki, opiekę weterynaryjną, nie przeraża ich fakt, że Cinek mógłby coś zniszczyć, załatwić się w domu - poprzedni pies zjadł super drogie, drewniane okna balkonowe, bo chciał wyjść po tym, jak zobaczył coś interesującego po drugiej stronie szyby. Mają podejście rozsądne, konsekwentne, są chętni do kontynuowania rad, które daje im fura, a jednocześnie byli zachwyceni każdym włoskiem na Cinku :diabloti: Tyle z teorii - za tydzień wizyta poadopcyjna, tam będzie praktyka :)
Cinek zaliczył też wizytę u weta kontrolną i okazało się, że waży... 17,5 kg :diabloti: Przypomnę, że jak jechał do fury, ważył 10 kg :lol: Widać fura go nieźle zagłodziła :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to zacznę od końca....
Nieźle Gosia odbudowała Cinka, psychicznie na pewno wykonała z Nim MEGA robotę:ylsuper:, ale i fizycznie nam Cinka przybyło 75%:shock:... hihihi....
Fajnie, że Cineczek trafił do rozsądnych i doświadczonych Ludzi, może właśnie na TEN DOMEK warto było czekać tak długo!!!
Będę bardzo czekać na wieści z domku, na dobre wieści!!! Coś czuję, że to jest właśnie TO:cool2:!!!
Dzięki Gosiu za to co robisz dla wszystkich bied:B-fly::B-fly::B-fly:...
I tak właśnie łzy i rozpacz - Cezarek(*) przeplatają się z radością - Cinuś:)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/59876_297354347031127_1996391609_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/22782_297354397031122_1618118657_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/576350_297354420364453_1652582750_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293856_297354457031116_488728752_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/391690_297354577031104_1029800328_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Słabo mi...

Nie zdążyłem Ci wiersza napisać, Cinek :)

R(rrr)ulon[/QUOTE]

R(rrr)ulon, nie mdlej:modla::mdleje:, bo kto będzie mojej Berni łzy wyciskał???
Dzisiaj buczała, jak czytała o jakiejś ostatniej igle... mówiła, że jesteś prze.... zdolniacha
Ale, że Cinek ma chałupe to super, co???
NeR(rrr)o

Link to comment
Share on other sites

U Cinka wszystko ok, towarzyszy pani na każdym kroku, w nocy spał w łóżku z pańciostwem, wywalając brzuchol do góry ;) Niedługo zostanie pierwszy raz sam, tego obawiam się najbardziej - ale póki co, wszyscy są zachwyceni. Wygląda to tak, jakby (tfu tfu tfu) Cinek czekał na TEN dom.

Niestety, szara rzeczywistość wygląda tak, że Cinek ma dług - opłaty zalegają od początku lipca. Ktoś ma pomysł na bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Oby Cinusiowi się w końcu ułożyło... tak długo czekał, że i ja mam nadzieję, że to w końcu ten dom!!!
Mam kilka a nawet kilkanaście fantów, które nie zeszły na poprzednich jamniczych bazarkach, można by je przeznaczyć na spłatę długów za Cinusia...
Co Ty na to LadyS?
Jednak fanty są podarowane przez inne Cioteczki, dlatego nie mogę sama decydować o wystawieniu ich...
Może Ciocie: Isadora7, keakea i Mika31 zadecydują?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Oby Cinusiowi się w końcu ułożyło... tak długo czekał, że i ja mam nadzieję, że to w końcu ten dom!!!
Mam kilka a nawet kilkanaście fantów, które nie zeszły na poprzednich jamniczych bazarkach, można by je przeznaczyć na spłatę długów za Cinusia...
Co Ty na to LadyS?
Jednak fanty są podarowane przez inne Cioteczki, dlatego nie mogę sama decydować o wystawieniu ich...
Może Ciocie: Isadora7, keakea i Mika31 zadecydują?[/QUOTE]

Ja zawsze chętnie, ale nich dziewczyny zdecydują :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Oby Cinusiowi się w końcu ułożyło... tak długo czekał, że i ja mam nadzieję, że to w końcu ten dom!!!
Mam kilka a nawet kilkanaście fantów, które nie zeszły na poprzednich jamniczych bazarkach, można by je przeznaczyć na spłatę długów za Cinusia...
Co Ty na to LadyS?
Jednak fanty są podarowane przez inne Cioteczki, dlatego nie mogę sama decydować o wystawieniu ich...
Może Ciocie: Isadora7, keakea i Mika31 zadecydują?[/QUOTE]

Fanty ode mnie mogą iść na Cinka, nie ma problema.

Myślałam o bazarku cegiełkowym na dług Cinka - jako cegiełki Cinkowe zdjęcia po 5 zł albo w licytacji (ja bym chętnie kupiła np. to gdzie Cinek lewituje kurczaka).

Może jeszcze coś przyjdzie mi do głowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...