Jump to content
Dogomania

Zagłodzona onka-Aza już w nowym domku!!!


Shania

Recommended Posts

Byłyby przekazane tak jak każdy grosz tutaj z czego się rozliczam, tylko jak pisałam jestem rzadko w tej chwili z racji osobistych problemów i opózniam się..nie chciałam pisać tego, bo moje osobiste problemy nie powinny mieć związku z psami, ale że czuję się osaczona w tej chwili to napisze
Ciotki BARDZO WAS przepraszam, za opóźnienia, jestem tutaj cały czas jak tylko moge piszę, ale kilka dni temu straciłam pracę i zostałam z synem i moimi 3 psami, bez środków do zycia..z tej przyczyny zajmuję się teraz szukaniem pracy na wczoraj i nie mam czasu izrobić wszystkiego na czas, poniewaz co innego mi w głowie siedzi teraz i rzeczywiście zdaża mi się nawet o dogo nie myslec..przyznaję się do tego..przepraszam Was, nie chciałam tego pisac, ale chciałam, żebyście zrozumiały skąd moje opóźnienia..macie prawo wiedzieć, nie chce, żebyście snuły jakies domysły..i dzięki za cierpliwośc
Bela przejrze wątki i na pewno przeleję...
Jak już jesteście cioteczki doradźcie co robić odnośnie wątku Filutka , gdzie cioteczki prosza, zeby poczekać z wpłatą...czy czekamy, czy mam na inny cel przelac pieniążki jakie chciałam tam dać..I prosze o Wasze głosy jak najszybciej, żeby nie było żadnych insynuacji znowu...ponieważ szczerze mówiąc mam dość, czuje się bardzo nie komfortowo..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shaniu, przelej pieniądze na proponowane przez Belę wątki jeśli możesz.
Tam psy czekają i sytuacja jest nieciekawa.
Rozumiem Twoje problemy, życzę, żeby Ci się wszystko poukładało, jednakże wątek powinien być rozliczony i już.

Link to comment
Share on other sites

Jestem tylko nie znałam sytuacji co zrobić z karmą, czy to jakies potwierdzone info, czy ktoś wie coś czego nie wiem..i już odpowiadam bo mogłam dopiero sprawdzić czy mają pieniązki iśc na karmę czy nie w końcu...100 zł IDZIE na karmę dla psów z Kielc, które są na tymczasie u Tereski Borcz, psy są zaszczepione, niunia jest po sterylce:)Tereska potwierdzi jak wejdzie na net A opóźnienie to też nie moja tylko wina ponieważ parokrotnie prosiłam, gdzie przelać..i czy możecie mi odpowiedziec..znowu prosze co z Filutkiem robimy????
Już przeglądam wątki, która Bela wkleiła
Jasza wiem, że powinny, dlatego jak były propozycję wpłacałam, a potem całe zamieszanie wynikło, a ja w tej chwili nie mogę być na bieżąco, bo mnie nie ma po prostu
Na pieski z Kielc wypowiedziały się osoby, które są na wątku i nie było problemu ze zgodą
Bela
Na wszystkie wątki jakie podałałaś zadeklarowałam wpłaty, ponieważ teraz jako jedyna podałas wątki za co strasznie dziękuję, także tylko czekam na numery konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']Jestem tylko nie znałam sytuacji co zrobić z karmą, czy to jakies potwierdzone info, czy ktoś wie coś czego nie wiem..i już odpowiadam bo mogłam dopiero sprawdzić czy mają pieniązki iśc na karmę czy nie w końcu...100 zł IDZIE na karmę dla psów z Kielc, które są na tymczasie u Tereski Borcz, psy są zaszczepione, niunia jest po sterylce:)Tereska potwierdzi jak wejdzie na net A opóźnienie to też nie moja tylko wina ponieważ parokrotnie prosiłam, gdzie przelać..i czy możecie mi odpowiedziec..znowu prosze co z Filutkiem robimy????
Już przeglądam wątki, która Bela wkleiła
Jasza wiem, że powinny, dlatego jak były propozycję wpłacałam, a potem całe zamieszanie wynikło, a ja w tej chwili nie mogę być na bieżąco, bo mnie nie ma po prostu
Na pieski z Kielc wypowiedziały się osoby, które są na wątku i nie było problemu ze zgodą
Bela
Na wszystkie wątki jakie podałałaś zadeklarowałam wpłaty, ponieważ teraz jako jedyna podałas wątki za co strasznie dziękuję, także tylko czekam na numery konta[/QUOTE]

O ! jak miło, że w końcu się dowiedziałaś, gdzie na DT są psy które "masz pod swoją opieką"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Pani nie dzwonila. A czy ma jakis problem? Napisz mi na pw, bo juz sie martwie.[/QUOTE]

Nie chodzi o Panią Azy,tylko o inną Panią ( też Martę) która napisała w odpowiedzi na ogłoszenie Azy - teraz już nieaktualne, więc poleciłam jej, żeby skontaktowała się z Tobą, może polecisz jej jakieś ON-ki do adopcji.
O to mi chodziło. Przepraszam za zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

Poszły pieniążki na dwa wątki , które bela podała, dostałam dwa nr konta
tu o kieleckich psach
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-w%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-z-Dymin-i-tych-kt%C3%B3re-ich-unikn%C4%99%C5%82y/page15[/url]

Link to comment
Share on other sites

czekam dalej co z Filutkiem, oraz odnośnie wątku, który bela podała..staruszka, tam jeszcze nie dostałam nr konta..i deklaracje dałam na Dorcię, jak tylko nr konta dostanę..przeleję..po raz kolejny pytam./na dwóch wątkach trzeba czekać..a ja nie wiem czekamy, czy nie...

Link to comment
Share on other sites

Postaram się jak tylko będę mogła wspomóc jakąś biedę, ale na razie nie dam rady. Dopiero co odratowałam psinę po wypadku z woj. świętokrzyskiego i znalazłam mu dom, a już mam od dzisiaj małego kotka (też po wypadku). „Polowałam” na niego już od tygodnia, ale udało się dzisiaj z rana (był w podstawionym pudełku pod drzewkiem). Zatem znowu po południu weterynarz itp. Trochę nie nadążam za wątkami. Jasza jak będzie jakaś sprawa bardzo pilna daj znać na pocztę prywatną, może jak uporam się z kociną będę mogła pomóc. No i wreszcie moja szkoła dała się namówić na zorganizowanie zbiórki na rzecz schroniska. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off, ale:

[CENTER][B]Bardzo proszę o pomoc :oops:[/B]

[B] Max - psiak uratowany przed morbitalem - od pięciu miesięcy mieszka w hotelu, ma tylko 20 zł stałej deklaracji, na koncie została mu już tylko złotówka [/B][B]:([/B]

[B] Bardzo proszę o pomoc - nawet nie mogę napisać, że jeśli nie będę miała czym płacić, Max wróci do schroniska... On nie ma gdzie wracać, chyba, że do weta pod strzykawkę [/B]:(
[/CENTER]

Wątek Maksa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189585[/url]

Link to comment
Share on other sites

Poszły kolejne wpłaty na wątki:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180104-dwa-Smutasy-Czaczi-w-hotelu-PROSI-O-OGLOSZENIA-a-Nugat-znow-marznie-w-sniezycy/page53[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196776-Z%C4%85balek-potrzebuje-pomocy...-Sam-nie-da-sobie-rady.-Potrzebne-deklaracje-!!-Pomocy-!/page5[/url], wątek od beli
zamieniłam pieniążki na polskie, wyszło..ponad 168, z groszami czyli 169 , zaraz zrobię aktualizację pierwszego postu
Cioteczki jeszcze raz proszę bo tutaj sporo osób wpłacało, ja podawałam wątek Filutka, który z powodu zachowania, czeka na odpowiedni domek i nie wiadomo co z nim będzie, Jasza proponuje pieniążki rozdysponować, mi strasznie szkoda tego psiaka i czekałam, prosze wypowiedzcie się, teraz już resztka została..jakie jest Wasze zdanie...wpłacać już na inne?czy damy jemu szansę????

Link to comment
Share on other sites

Shania to może napisz na tamtym wątku że chcesz przekazać tą kasę ale nie możesz czekać i albo się zorganizują i Ci podeślą jakiś numer konta albo kasę dasz gdzieś indziej...... W końcu to w ich interesie jest nie? Daj dzień czy dwa i koniec ile będziesz czekała?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...