Jump to content
Dogomania

Zagłodzona onka-Aza już w nowym domku!!!


Shania

Recommended Posts

Shania do mnie sunia koniecznie, bo mój dogowaty nie toleruje innych psów swojej płci :(
Pewnie po jakimś czasie by zaakceptował, ale chciałabym oszczędzić adoptowanemu psiakowi dodatkowego stresu...
Najlepiej dość młoda, bo my jesteśmy jeszcze młodzi i aktywni ;) i chcielibyśmy żeby z nami chodziła na długie spacery, jeździła na rowerze, koniu i co tam jeszcze wymyślimy :) No i dość spokojna coby zaakceptowała nasz zwierzyniec.
Marzy mi się DONka bo taka była moja pierwsza, najukochańsza na świecie sunia, ale zobaczymy w czym się zakocham jak już będę wiedziała, że mogę wziąć drugiego psowego :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shania']znaczy razem..gliwice, potem może pszczyna, potem toruń, potem opole, i wracam do gliwic[/QUOTE]

No już myślałam , że pies będzie musiał się obcego języka uczyć.
Powodzenia Shania, uważaj bo drogi przy tej pogodzie nieciekawe .

Link to comment
Share on other sites

Jasza, to świetnie, czyli możemy spokojnie Azę przygotować do adopcji i nie martwimy się już o domek dla niej? Oczywiście ta wizyta jeszcze jest konieczna i to
dobrze, żeby ją zrobić jak najszybciej , niestety ja nie znam wolontariuszy z Krakowa . Masz pomysł kogo poprosić ?

Link to comment
Share on other sites

[B][U][COLOR=teal]Shaniu - Pani Magda chce wpłacić dla Azy pieniądze na sterylkę, przynajmniej jakąś część kwoty.[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=teal]Nie może się dodzwonić do Ciebie.[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=teal]Skontaktuj się z nią proszę i podaj jej swojego maila oraz numer konta.[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=teal][/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=teal]Czeka też na wizytę przedadopcyjną![/COLOR][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...