Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Ogłaszam niniejszym

KONKURS!

Celem zawodników jest jak najdokładniejsze zgadnięcie, kiedy urodzi się pierwszy misiny szczeniak :baby: . Osoba, która zgadnie najdokładniej otrzyma cenną nagrodę!

Oto dane, które mogą pomóc zawodnikom:

1. Cieczka Misi zaczęła się 12.3.

2. Test progesteronu wykonany 18.3 wynosił 0,4.

3. Wymaz, 20.3: 10% "czipsów".

4. Wymaz, 22.3: 70-80%;

progesteron, 22.3: 1,9

5. Wymazy, 23 i 24.3: 90%

6. Pierwsze krycie (sztuczna inseminacja u weta, bo Misia nie chciała mieć z tym nic wspólnego), 27.3. Tego dnia, cieczkowy wyciek zaczyna już wyraźnie ustępować.

7. Drugie krycie, 29.3, znów sztuczne u weta, powód jak wyżej. Wymaz: 100%.

8. Wymaz, 30.3: 100%

9. 1.4 Kolejna próba krycia naturalnego, Jack niezainteresowany (może po prostu nie chciał, żeby Misia go zjadła ;-) ). Sztuczna inseminacja w domu. Wymaz: 100%.

To tyle danych...

Właścicielki reproduktora, hodujące Airedale terriery od ponad 30 lat, mówią, żeby oczekiwać szczeniąt począwszy od 23.5. Według nich, poród będzie najprawdopodobniej 26.5.

Wet mówi, że szczeniaki najbardziej lubią się rodzić w weekendy i w nocy, dlatego on stawia na 23.5.

Ja mam ostatnie zajęcia 25.5 i myślę, że Misia z grzeczności poczeka, może do 27.5.

To takie nasze myśli. Od Was wymagam większej precyzji: nie tylko daty, ale również godziny narodzin pierworodka!

Zgłoszenia tylko publicznie tutaj, na topiku o Airedalach! Termin zgłoszeń to wcześniejszy z następujących dni: początek porodu i 21 maja.

Zwycięzca będzie ogłoszony po porodzie.

Powodzenia wszystkim zawodnikom życzą

Flaire i Misia

Link to comment
Share on other sites

To ja powiem: 25. 05.2004 rok, a że faktycznie szczeniaki lubią przychodzić w nocy to 23: 15 - chociaż chciałam 11:00 tegoż 25.05.

Może Flaire i Misia będą domyślać się dlaczego wybrałam akurat tę datę.

Na pewno tak!

Link to comment
Share on other sites

To ja powiem: 25. 05.2004 rok, a że faktycznie szczeniaki lubią przychodzić w nocy to 23: 15 - chociaż chciałam 11:00 tegoż 25.05.

Może Flaire i Misia będą domyślać się dlaczego wybrałam akurat tę datę.

Na pewno tak!

No, chyba się domyślamy... Tylko że ja mam jeszcze ostatnie zajęcia ze studentami prowadzić tego dnia, więc raczej Misię namawiam, żeby poczekała :wink: .

Widzę, że konkurs idzie całkiem całkiem - mamy już sporo zgłoszeń! Więc powiem Wam, że jest to konkurs transkontynentalny :D . Tylko że amerykańska wersja jest łatwiejsza: tam, właścicielki reproduktora ogłosiły konkurs żeby zgadnąć, ile będzie szczeniąt w miocie :D .

Teraz muszę do roboty, więc tylko szybciutko napiszę, że Misia już całkowicie powróciła do swojego dawnego stanu. To znaczy, ciągle jest ociężałą ciężarówką, ale jest wesoła, całuśna, przylepna, bawi się zabaweczkami, zaczepia gości. Więc tak sobie myślę, może ona na początku po prostu tęskniła za amerykańskimi opiekunkami i kolegami? Przecież była tam aż trzy miesiące! A jej tamtejsze opiekunki ciągle mi piszą, że za nią tęsknią... :( Więc może z wzajemnością... Ja coś o tym wiem - jak jestem w Warszawie, to tęsknię za Kalifornią, a jak w Kalifornii - za Warszawą!

Link to comment
Share on other sites

A wiec ja z Czika ustaliliysmu, ze bedzie to 27.05.04 1.30! :D

Mam nadzieje, ze dobrze mi podpowiedziala lapa!

Flaire: A jesli chodzi o tesknote, to popieram! Misia mogla tesknic! Ja przez tesknote Cziki za lasem i znajomymi na Mazurach wpedzilam sie w obled, ze ma Babeszie!

Psiska to madre stowrzenia! Jesli my tesknimy, to dlaczego one mialayby nie tesknic :D

Link to comment
Share on other sites

Terry chciałam zapytać czy ten śliczny Misio na logo to Twój?

Jesli tak to czy jest z Polski?( polskiej hodowli)

Jest strasznie podobny do mojego Misa- którego brat i Tata są gdzieś w Niemczech....

Link to comment
Share on other sites

OK, oto podsumowanie dotychczasowych zgłoszeń konkursowych:

24.05, 06:20 (czapla)

25.05, 01:50 (Nitencja)

25.05, 05:00 (Mokka)

25.05, 19:10 (jborowy)

25.05, 23:15 (INA)

25.05, 23:40 (Wind)

26.05, 02:30 (zaba14)

26.05, 03:30 (bogula)

26.05, 04:00 (Terry)

27.05, 23:30 (Elka)

27.05, 00:32:59 (Ida&Funny)

27.05, 01:30 (aga_ostaszewska)

29.05, 05:05 (KIRI)

Opuściłam kogoś? Błędy jakieś zrobiłam?

Kto jeszcze????

Link to comment
Share on other sites

HEHEH liczcie sobie liczcie....moja XENIA miala termin na 20 maja a tutaj,,w Dzien Matki powila 6 cioro airedalatek...ale to nic dzis o 5 rano stwierdzila ,ze 7 przynosi szczescie i ....powila dziewczynke zdrowa i wesola ( na ile takie oseski maja poczucie humoru).

Tak wiec droga Flaire badz czujna :-))))))))))))

Co bys powiedziala na 23 maja o 3 nad ranem??hehe doskonala pora by byc zmeczona.

Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Aluzja, witaj! Gratuluję gromadki! A powiedz, ile masz chłopców, a ile dziewczynek?

Co bym powiedziała na 23 maja o 3 nad ranem? Powiedziałabym Misi, żeby nie zawracała łba i szła spać, bo ja jeszcze ze studentami zajęcia mam prowadzić! :wink: Ale wpiszę Cię na 23.05 o 03:00 :D .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...