Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

erdel norowiec... no niezle, mam nadzieje, ze bedziesz kontynuowac ten watek... ;)
Nie ma jak nie kontynuować... Ona permanentnie siedzi pod kocykiem. Wychodzi tylko na posiłki.

Tutaj może widać lepiej. Ten czarny podpalany w rogu to Ansel. Api ta kocykowata koło słonia (chyba widać, że rośnie :lol: ):

apinorowiec2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Flaire na tym obronnym zdjęciu które jest które :roll:

No zgadnij... To, co drze ryja, to Api, oczywiście!

Na zdjęciu z obiadu, Api z lewej, Ansel z prawej.

Na zdjęciu z poobiadowej drzemki, Api na dole, Ansel Przytuliński na górze.

Pisałaś, że dziś kupujesz jedzonko dla maluchów.A propo co sie daje takim 3 -tygodniowym maluchom oprócz mleka?
Mleka się nie daje, bo psy nie trawią krowiego mleka. (Można dawać kozie, ale ja nie wiem, gdzie dostać, a poza tym, nie jest to konieczne, bo i tak jeszcze ssą mamusię). Natomiast co się daje to troszkę zależy od tego, kogo zapytasz... Moje maluchy dostają na razie kleik ryżowy z indykiem ze słoiczka dla niemowląt, lub ze skrobaną wołowiną. Powoli zacznę do tego dodawać coraz więcej zmoczonej i zmiksowanej karmy; w końcu będzie sama zmoczona karma i wtedy zacznę ją "wysuszać" w miarę jak będą miały większe zęby.
Link to comment
Share on other sites

Jej... jakie tłuścioszki :o :P .

Tak się domyślałam, że to krzyczące to Api :wink: widać już od początku

temperament psiaków na każdym z tych zdjęć 8) :wink:

Ansel grzeczny,łagodny, dobrze ułożony chłopiec prawdziwa przytulanka ... :P

Api wręcz odwrotnie- prawdziwa bojowniczka, pies obronny :wink: z dużym temperamentem, pewna siebie :P

pewnie ona rządzi!

Czy nie powino być odwrotnie? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Czy nie powino być odwrotnie? :wink:
Jak zapewne pamiętasz, Api oficjalnie nazywa się Flaire Annapurna. Annapurna to szczyt w Himalajach. Pierwsza amerykańska wyprawa, której udało się zdobyć ten szczyt składała się z samych kobiet i była finansowana między innymi przez sprzedaż T-shirtów z napisem "A woman's place is on top". Ten napis, to wieloraka gra słów... (Może ktoś odważy się przetłumaczyć?) W każdym razie jedno ze znaczeń to właśnie, że kobiety powinny rządzić. Api bardzo bierze to do serca! :wink:
Link to comment
Share on other sites

A tak w związku z pysznym tematem, to jak kupki? :ices_bla:
Ciągle z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze prawdziwe kupki :smhair2: Jakby co, to dam znać... (Chyba że Misia jakoś je załatwiła, ale raczej wątpię, bo ona nie tak dużo teraz czasu z dziećmi spędza, a jak już, to ją obserwuję, bo nie mogę dopuścić do dalszego obżarstwa!)
Link to comment
Share on other sites

Flaire jak spojrzeć na to obiektywnie to by się zgadzało...

No ale, że w świecie zwierząt tez tak moze być to nie zdawałam

sobie sprawy :lol: Zawsze wydawało mi się, że przewodnikiem stata ( zwierzęcego) nie ludzkiego jest samiec :stupid: :wink: :lol: suczka zawsze spokojniejsza, lepiej ułozona, uległa prawdziwe przytulańsko.

...No bo mam za wzór naszą Wiki i mojego niesfornego Misia i tak mi się

nasunęło.

Wiki mimo swoich 10 lat przez rok jak obcowała z Misiem nabrała nawyków Misowych i do teraz tak sie zachowuje :wink: Zamiast odwtotnie

młody uczyć się od starego psa 8)

Link to comment
Share on other sites

Flaire jako ciekawostka- wczoraj w czasie porządków znalazłam w starym numerze gdzieś z 1995 r "Mojego Psa" zdjęcie Aired.

Piccadilly's Stetson CH. USA CH PL. zw klubu, Zw BIS Zw BOB

6 XCACIB itd...

Może słyszałaś o nim? Tak pytam jako ciekawostka- wiem że od zawsze hodujesz Aired. to może słyszałaś?? wł M . Świętoń.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu wstawiam Wam piękne zdjęcia, a nikt nie komentuje!!! :evilbat:

Więc uczciwie Was uprzedzam, że jak nie zaczniecie się zachwycać, jakie piękne są misine szczeniaki, to przestanę Wam je pokazywć :eek2:

Ale póki co, tutaj trenują "siad-zostań":

siadzostan.JPG

A tutaj, ulubioną sztuczkę Misi, czyli "śpi pies":

senzgasiennica.JPG

Link to comment
Share on other sites

Och Flaire :o - relacja dość szczegółowa :wink: :lol:

Sztuczka "pies śpi" - O ten tyłkiem odwrócony mi się bardzo podoba :lol: sztuczka "nie zawracać mi .... głowy teraz śpię" :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...