Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

No to prawda - szykuje sie swieze pokolenie kerraczkow :angel: (prababcia? tak o sobie jeszcze nie myslalam, czy to nie brzmi bardzo staro...) no i swieze pokolenie misiaczkow :angel: i dozkow zolciutkich :angel: - to bedzie bardzo obfity rok w dzieciaczki. :D

Flaire - mam nadzieje, ze dodatkowy kawalek tortu ci posluzyl, dzieki i doceniam Twoje poswiecenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ja też chciałm pogratulować :lol:

Dopiero dzis jestem w stanie zajrzeć do grupy 3 i poczytac sobie o moich ukochanych terierach..........

Flaire- nie wiedziałam :oops: dla szczęsliwej babci :BIG:

:baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

POZDRAWIAM INA BEZ MISIA

Link to comment
Share on other sites

Pisałam (i to nie tylko ja!) w różnych miejscach o tym, jak Misia wróciła z hameryki zmieniona. Więc melduję teraz już w swoim odpowiednim miejscu, że wraca chyba mój Misiołek troszkę do siebie. No bo tak: byłyśmy w Związku na sekcji i zaraz się komuś wpakowała na kolana i zabrała się do wylizywania. Były tam dwa szkoty, bałam się, żeby ich nie próbowała dominować tak, jak Monię, więc od razu kazałam jej warować, to się położyła i bawiła się z nimi na leżąco (a wszycy obecni skręcali się ze śmiechu). Po pewnym czasie pozwoliłam jej wstać, to szkoty zaczęła tak śmiesznie pyskiem zaczepiać i łapą, ale delikatnie. Przed wyjściem z domu, jak spytałam, czy chce ze mną iść, to pobiegła przynieść mi zabaweczkę (to po misinemu znaczy "tak!"). Po powrocie do domu wylizała mnie dokładnie, a przed chwilą po raz pierwszy od przylotu z USA, sama, bez zaproszenia, wtryniła się na łóżko!

Link to comment
Share on other sites

Cześć Flaire - no właśnie zapominasz o topicu Airedale :evilbat: w końcu Misia ma swoje łóżeczko :D i swoją panią :D

No właśnie piszesz dużo na cavano :o - czasem tam zaglądam i tochę was tam szpieguję 8) , ale się nie wypowiadam, bo tam sami sportowcy 8) a my z sunią pozostajemy na laurach z braku czasu i odległości do miejsca, gdzie przeprowadzają jakiekolwiek ćwiczenia - czy też agility :(

Link to comment
Share on other sites

A nie mowilam! Nawet Misia czasami sie musi troszke obrazic, zeby Ci pokazac, ze nie lubi sie z toba rozstawac. Jednak serce ma dobre i szybko Ci wybaczyla :D No to teraz juz mozesz ja bardzo mocno ucalowac ode mnie w nochala :lol:

Bogula, a Ty to strasznie wczesnie wstajesz na ta kawe. Ciekawe kto wstawia wode - Ty czy Fafik? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z Misiołkiem na kontrolnej wizycie u weta. Wszystko jest super - wet tylko powtarzał, że Misia jest w doskonałej formie!

Rzeczywiście, chociaż Misia jest na pewno bardziej ociężała niż zwykle i baaaardzo leniwa, to wrócił jej uśmiech i pogoda :) . Bawi się już czasem zabaweczkami, lata za piłeczką, chętnie chodzi po śladzie. Prawie moje stare Misiątko!

Link to comment
Share on other sites

:roll: Hi !! w jakim mieście mieszkasz

Hi! Czy to było do mnie? Mieszkam w Warszawie.

i jak tam wspomniana "akcja" ?
Czy chodzi o misine szczeniaki? Jeśli tak, to jeszcze ich nie ma... Oczekiwane są za (niecałe) dwa tygodnie.
Link to comment
Share on other sites

To Misia będzie miała małe już za dwa tygodnie :smhair2: :loveu:
Nooooo... Myślę o tym, żeby ogłosić konkurs... Kto zgadnie najdokładniej datę i godziny urodzin pierwszego szczeniaka? Już nawet raz wpisałam wszystkie dane i regulamin konkursu do dogomanii, ale komp mi zjadł ten post, więc narazie z konkursu nici... :wink: Może spróbuję raz jeszcze dziś wieczorem.

Czy ktoś widział gdzieś Nitencję???

Link to comment
Share on other sites

To niesprawiedliwe, ona zna :o
Co zna? Kto zna? Jeżeli ktoś coś zna, to bardzo proszę o uświadomienie mnie, bo Misia też by chciała znać!

Łomatko, konkurs jeszcze nie ogłoszony, a zawonicy już wystartowali!!! Poczekajta, ja Wam chciałam trochę danych dać, np. kiedy było krycie...

Wszystko dokładnie wyjaśnie póżniej, a teraz muszę lecieć wygłaszać jakiś wykład dla kilkuset znudzonych licealistów (to w ramach rekrutacji na naszą uczelnię... Jak ja się dałam na to namówić???)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...