Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Flaire :D takie podobne do tych w Sopocie mi się podobały. Nawet zdjęcie jednemu zrobiłam, tylko piecho głowę odwrócił - dobrze, że właściciel ładnie wyglądał :D na galerię.ipto.info wrzuciłam :D może widziałaś :D

Link to comment
Share on other sites

Misia jest Amerykanką! :lol: :lol: :lol: (No i ja też :( ).
Flaire :D dlaczego ten smutek za stwierdzeniem ja też :( ????

Co ja widzę nowy emblemacik :D co to za stworzonko takie zarośnięte?!? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Flaire :D dlaczego ten smutek za stwierdzeniem ja też :( ????
Bo życia w Polsce to raczej nie ułatwia.
Co ja widzę nowy emblemacik :D co to za stworzonko takie zarośnięte?!? :lol:
To jest Atos. Atos szuka domu. Możesz o nim przeczytać tutaj. Może znasz kogoś, komu przydałby się taki wspaniały pies?
Link to comment
Share on other sites

Flaire :D przykro mi nieznam osób, które się interesują adoptowaniem samotnego serduszka :(

Jak popatrzeć dobrze to w Polsce znajdziesz dużo rzeczy, które utrudniają spokojne życie obywatela :o chociaż nawet to, że jestem matką dzieci. To co potrafią wymyślić to wszelkie pojęcie przerasta :o :evilbat: :evil:

Ale życie jest piękne i wiosna tej zimy też :D to są tylko drobnostki :D

Ciekawe co ta Misia porabia :lol: już dzwoniłaś :D

Link to comment
Share on other sites

Tu masz rację :D Też jestem taktowna i staram się nie nachodzić innych, ale ciekawość mnie zjada jak mnie coś interesuje :o :D ale czekam też cierpliwie :D

Flaire i tak nie wytrzymałaś i emaila wysłałaś :lol:

Czekamy cierpliwie :D kciuki też :D

Link to comment
Share on other sites

Niunio znow dostarczyl mi wrazen :D Przynioslam wczoraj do domu nowy koc, slicznie zapakowany w walizeczke i polozylam na komodzie w pokoju. Po jakiejs chwili Niunio zaczal biegac po mieszkaniu zdenerwowany, wpadal do pokoju i zaczynal szczekac (dodajmy, ze on nieczesto szczeka). Chwile zajelo zanim sie zorientowalam o co mu chodzi, ze po prostu obszczekuje nieznanego potwora z komody! Naprawilam blad i schowalam koc do szafki jednak Niunio nie do konca jest przekonany, ze dziwo nie wroci i profilaktycznie stoi na strazy :lol:

A moze to on krzyczal na mnie za balaganiarstwo :question:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :D

tak, głupieje się na punkcie psa, ale kto nie ma , ten nie zrozumie, jak to jest cudnie mieć np. Fafola...U mnie już wszyscy pogodzeni z mocną pozycją psa w moim sercu i niby się podśmichują, ale ...

Jak to fajnie być mym psem! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zakladajac, ze istnieje reinkarnacja, to tak sobie mysle, ze calkiem byloby niezle byc psem u takiego wlasciciela jak my! :lol: - kochane, glaskane, zadbane. Nigdy nie zaznaly glodu, chlodu i cierpienia.

I nawazniejsze, czego od nich chcemy, to zeby po prostu BYŁY

Link to comment
Share on other sites

czapla :D

właśnie o to chodzi---niech z nami/przy nas są...To niesamowite jak zmienia się układ i życie w rodzinie, kiedy do domu przychodzi pies. U nas tylko na lepsze! :D :D :D . A szczególnie, jeśli chodzi o okazywanie uczuć tych ciepłych i milutkich...

Link to comment
Share on other sites

Witam Was ! Czytam Wasze posty i tak się zastanawiam- pięknie żeście to ujęły!!!! Nic już więcej nie można dodać!!!!Pies czy kot jeśli w domu to tylko do kochania. Z serdecznym pozdrowieniem Ela, Szon /7 miesieczny Cane Corso/ i kotka perska Amanda.

Link to comment
Share on other sites

Hejki, a ja miałam wczoraj miluśną niespodziankę! Nagle, niezapowiedzianie, przyszedł do mnie pewien pan. Okazało się, że szuka z żoną szczeniaka airedale i inny hodowca mu powiedział, że w Warszawie jest taka jedna, co to hoduje i ma mieć miot, on miał tylko adres, nie miał telefonu, więc spróbował przyjść tak na wariata aż z drugiego końca Warszawy. No i akurat zastał mnie w domu, więc pogadaliśmy sobie o airedalach, pokazałam mu zdjęcia Misi, bo oczywiście samej Misi nie mogłam mu pokazać :bigcry: :cry: :bigcry:.

Pan był bardzo miły i mam nadzieję, że zdecydują się na misinego szczeniaka, ale nawet jeśli nie, to mi i tak było fajnie móc tak bezkarnie pogadać o Misi i trochę się nią pochwalić :oops: , bo straszliwie za nią tęsknię! Wczoraj znów miałam od niej maila i cieczki wciąż nie ma :( . A temu panu podałam adres dogomanii, więc może do nas trafi.

Link to comment
Share on other sites

Flaire, nie płacz. Wszyscy tęsknimy za Misią, nie tylko Ty. Ale czy ona nas jeszcze pozna jak wróci po tak długich wywczasach? Ale ja jestem dobrą koleżanką i swojego pieska Ci pożyczyłam, nieprawdaż? :D

Link to comment
Share on other sites

Flaire :D

trzymaj się ,dziewczyno! To bardzo dziwnie jak człowiek się budzi, a tu kudłatej mordki nie ma, nikt nie biegnie przodem czy chodźby poplącze się troszkę pod nogami...Flaire, znam i przeżyłam to. A jak przypadkowo zobaczyłam, no, nie walijczyka, ale właśnie ardelka, to omal się nie popłakałam i zwracałam się do zdziwionej, niemieckiej psiny "Fafisiu"...

Mokka----nie opowiadaj bzdur! Misia pozna swe kąty i w dodatku będzie "w każdym kątku po szczeniątku"---niech tak się szybko stanie.

Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Flaire - strasznie okrutna ta Twoja Misia, wystawia Cie na ciezka probe. Ale nie martw sie, wroci i wszystko naprawi :P

Dolaczam sie do zyczen boguli "a w kazdym katku po szczeniatku"(bardzo mi sie to podoba :lol: )

bogula toz ty to prawdziwy poeta jestes! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mokka, jesteś dobrą koleżanką, a Monia też jest grzeczniutka, że jej się chciało z jakąś obcą osobą biegać (no fakt, że miałam w kieszonce suszone wątróbki :wink: ).

A Pan zadzwonił wczoraj i powiedział, że bardzo im się Misia podoba (na razie tylko ze zdjęć :( ) i zdecydowali się na sunie szczeniaczka!!! Więc bardzo się cieszę. A poza tym poczytali sobie ci Państwo trochę dogomanii, więc mam nadzieję, że się zarejestrują i będą do nas pisać, a jak będą, to że Wy wszyscy, którzy znacie Misię opowiecie mu całą prawdę :wink: .

A od Misi mam tylko wiadomość, że nic nowego! :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Flaire :D

może problem tkwi w tym wytwornym Jacku? ---nie odpowiada Misi?--nie "działa" na nią?--może mrugnęła(Misia) okiem jakiemuś ardelowi tutaj w Polsce? :wink:

Trzymaj się!

czapla :D

jakoś się skończyło tą filologię... 8). Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Flaire - Misia torturuje Cie na calego! Kto by pomyslal, ze z niej taka sadystka :wink: Ale jak ma sie takiego przystojniaka, to sie zapomina o calym swiecie :D

bogula - to teraz juz wszystko jasne! A moze ja juz jakies Twoje ksiazki czytam?

A jeszcze mala nowinka - wyslalam wlasnie maila do Wloclawka w sprawie agility. Zapal jeszcze mnie nie opuscil i chcialabym pojechac z Luska w niedziele na rozpoznanie, ale jeszcze nie wiem czy nas beda chcieli :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...