Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Flaire przyjemny emblemacik, ale do Misi to niepodobny. Strasznie poważnie wygląda.

Proszę o jeszcze kilka to wybierzemy coś wspólnie :wink: :D W ramach rozrywki zrobimy głosowanie :wink: :lol: na nowy pyszczek Misi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Flaire :D

Misia na tym emblemacie sprawia wrażenie, jakby juz za długo przebywała z dostojnym Jackiem :wink: . Rozumiem, towarzystwo zobowiązuje, ale bez przesady...Misia za-królewska!!! bardziej mi się podobała jako "nasza" dziewczyna, chociaż jak odlądałam fotki z cavano i ten jej dystyngowany krok...Wolę Misię pełną uroku osobistego i tzw. czaru niż piękną. Pozdro! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

hihi no to ja sie tez wtrace !! A ja chce ten z profilu.Misia tam wygladala tam superowo!! Flaire a mozesz mi kiedys skrzynke zapchac Misinymi fotami ale takimi wystawowymi :roll: To juz jest niestety zboczenie zawodowe :D

A wlasnie kto z terierowych maniakow bedzie w Warszawie ?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eeee tam Mokka ...

Na obecnym emblemacie Misia troche jak pies-wyrocznia wyglada ;) Patrzy prosto w oczy, z polmroku hipnotyzuje, a glebia spojrzenia przeszywa nasze mysli tu i w przyszlosci ;)

Zdaje sie widziec i slyszec wszystko ... tchnelo tajemnica ...

Jak dla mnie jak najbardziej jest ok :D

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Dzieki przybylym za kibicowanie i mila pogawedke, dla uspokojenia powiem, ze nie nocowalam pod plotem :lol: przyjechali po mnie mili ludzie i odwiezli do domku :D Czekajac podeszli do mnie wlasciciele 12-to letniej suni kerry - milo sobie pogadalismy, wydrapali Lane, takie spotkaniea sa bardzo sympatyczne :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Nitencjo mila, rowniez sie ciesze, ze moglam Cie poznac.A Twoj wampirek nie jest taki straszny - krwi mi nie wypil, a calusow dostalam niezliczona ilosc :lol:

bogula - juz gdzies nasmarowalam wrazenia z wystawy, ale moge jeszcze raz sie pochwalic :wink:

Pierwsze szly cztery psy w klasie championow i sedzia mial ciezki orzech do zgryzienia, a ja myslalam, ze ducha wyzione, tak nas przegonil po tym ringu :D - ostatecznie wygral Bhelliom Age of Miracles, ale drugi byl moj Niunio!

Pozniej suki klasa otwarta - corcia Luski dostala CWC i zakonczyla championat :P , nastepnie suki klasa championow i moja Luska, porownanie suk wygrala Luska.

No i na koniec I.Ch. Bhelliom Age of Miracles kontra Ch.Laguna Milepork......... i tu prawie padlam trupem, dostalam czkawki i nie wiem co jeszcze :lol: porownanie wygrywa moja Luska!

Nie spelnil sie czarny scenariusz mojego Krzyska, ze wrocimy pokonani , na tarczy...... Milo jest sie przekonac, ze mam calkiem ladne psiurki :D

Link to comment
Share on other sites

czapla, jeszcze tylko zapmoniałaś napisać, że wygląda na to, że zostaniesz PRABABCIĄ :lol: :lol: :lol: . Bo córka Luśki była kryta w zeszłym tygodniu i powinna mieć szczeniaki w tym samym czasie, co Misia!

Cieszę się, że dotarłaś do domu bez większych przygód. A ja za Ciebie zjadłam dodatkową porcję tortu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...