Jump to content
Dogomania

LEON z autostrady uratowany po raz drugi!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figa33']matko ..jak ja nienawidzę tych skur...wyrzucających psy z samochodów...
mogę zadeklarować 100 zł jednorazowo , a potem 20 zł miesięcznie[/QUOTE]
ja tez
tego skurw.ela sama bym rozjechala

ogromne dzieki:)
czyli mamy:
stale:
Bjuta - 20zl
kolega Bjuty - 5zl
figa33 - 20zl

jednorazowo:
Bjuta - 100zl
figa33 - 100zl
Lu_Gosiak - 100zl
[B]
miesiecznie brakuje 305zl[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie Lu_Gosiak, przeczytałam wątek i wyć mi się chce :( Obiecywałam sobie, że już żadnych więcej deklaracji nie będę składać, ale jak tu nie pomóc psiakowi, który w jednej chwili stracił wszystko dom i przyjaciela :( Na razie mogę tylko 10 zł miesięcznie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Dziękuję za zaproszenie Lu_Gosiak, przeczytałam wątek i wyć mi się chce :( Obiecywałam sobie, że już żadnych więcej deklaracji nie będę składać, ale jak tu nie pomóc psiakowi, który w jednej chwili stracił wszystko dom i przyjaciela :( Na razie mogę tylko 10 zł miesięcznie...[/QUOTE]
bosko:):)
ogromnie dziekuje:loveu::loveu: w imieniu swoim i Leonka
ja tez tak obiecywalam
poki mi wczoraj anett watku nie podeslala:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Witam:-) sama się zaprosiłam jak zobaczyłam tę smutną mordkę, łudząco podobną do mojego Guarka. Obraczus, nie uważasz?.
Zastanawiam się, dlaczego ktoś w pierwszych postach napisał, że szanse na adopcję są marne? Duży i bullowaty? to nie przeszkoda...
Moje 40 kg też astkowate, a na dodatek bez zębów i z bliznami.
Znajdzie się dobra duszyczka, tylko hotelik potrzebny, żeby pies nie pogrążał się w schronie w depresji.
Na razie nie mogę nic zadeklarować na 100%. W październiku na pewno dorzucę jakąś jednorazową, a potem się zobaczy. Trzymaj się Leon!

Link to comment
Share on other sites

Bjuta napisala, ze male sznase pewnie przez to ze Leon ma lek separacyjny i ze agresywny niby do innych psow - ale to sie dopiero okaze w normlanych warunkach

czyli mamy:
stale:
Bjuta - 20zl
kolega Bjuty - 5zl
figa33 - 20zl
mikoada - 10zl

jednorazowo:
Bjuta - 100zl
figa33 - 100zl
Lu_Gosiak - 100zl
ossa98 - cos[B]

miesiecznie brakuje 295zl[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ta historia jest po prostu załamująca..

Ja naprawdę już nie mogę składać deklaracji, zwłaszcza stałych. Ale dla Leona po prostu muszę zrobić chociaż mały wyjątek - 10 zł miesięcznie.

Zapytam o niego dzisiaj w schronisku, może mi się uda go zobaczyć, jeśli rzeczywiście skończył kwarantannę.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?? Z dnia na dzień coraz bardziej mnie ludzie zaskakuja.. naprawdę. Wczoraj rano weszłam na watek LEona... porażka... ale zobaczcie tylko do czego są zdolni ludzie.. ta sunia MA DOM. Uwierzylibyście?? Tylko wejdźcie... to nie wiem czy lepiej psa wywalić na ulicę czy doprowadzać systematycznie do takiego stanu :-(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193217-Karmiący-szkielet...-już-nawet-nie-prosi-o-pomoc[/URL]...

Link to comment
Share on other sites

Lu Gosiak - ludzie w tym schronisku są ok, można się dogadać. Ale jak pisała maciaszek - nie ma rezerwacji psów.
Chociaż myślę, że jakby ktoś normalny chciał go wziąć, to nie byłoby wcale źle. No i dom można sprawdzić. Wątpię tylko, czy taki chętny się szybko znajdzie..

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja, jeszcze wszystkiego nie przeczytałam.
Tak się zastanawiam, czy takie wyrzucenie psa nie podpada pod jakiś paragraf? Może na autostradzie jest jakiś monitoring, można by nr rejestracyjny odczytać? Sama nie wiem... Przecież tego białego zamordował...
Biedny Leon, podrzucę grosik, na razie jednorazowo, ale sprawdzę, czy mogę na stałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Lu Gosiak - ludzie w tym schronisku są ok, można się dogadać. Ale jak pisała maciaszek - nie ma rezerwacji psów.
Chociaż myślę, że jakby ktoś normalny chciał go wziąć, to nie byłoby wcale źle. No i dom można sprawdzić. Wątpię tylko, czy taki chętny się szybko znajdzie..[/QUOTE]
no jasne, ze nie byloby zle, ale....skoro Leon ma taki lek separacyjny to przyszly domek musi miec tego swiadomosc i byc dokladnie sprawdzony, zeby Leon za pare dni nie wrocil
myślę, ze dobrze by było żeby Leonek trafil do hoteliku doszedł do siebie psychicznie i dopiero xnajac Jego zahowanie faktycznie szukac mu dobrego domku

tez mialam niedawno psa wyciagnietego po 6 latach schronu - mial łatke agresywnego!! po wyciagnieciu ze schronu po takim czasie okazalo sie, ze On taki agresywny jak ja - teraz spi w lozku:)
Leonkowi tez taki dom znajdziemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...