Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[SIZE=3][B][COLOR=#b22222]pilne!![/COLOR][/B][/SIZE]

GoskaGoska znalazl a ulicy foksteriera, blakal sie po osiedlu,
niestety ona nie daje sobie rady z dwoma psami i malym dzieckiem i musi odwiezc go do schronu..

Czy ktos slyszal zaginionym foksiu?

pies ma obroze, ma czipa ale nie ma go w bazie danych .

Link to comment
Share on other sites

Tutaj też Foksiu, może wśród wrocławskich dobrych Ludzi, znajdzie się miłośnik rasy?

[CENTER][SIZE=5][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231193-Niezwyk%C5%82a-metamorfoza-Tibona-to-po-prostu-niemo%C5%BCliwe%21"]Niezwykła metamorfoza Tibona - to po prostu niemożliwe![/URL][/B][/SIZE]


[B][FONT=comic sans ms][SIZE=6][COLOR=#FF66FF]Piękny TIBONEK, z chorym uszkiem szuka domku i swojego człowieka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231193-Niezwyk%C5%82a-metamorfoza-Tibona-to-po-prostu-niemo%C5%BCliwe"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8526/tibon.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=#ff66ff][SIZE=6][B][FONT=comic sans ms]
[SIZE=7]ZAPRASZAMY NA WĄTEK MALUSZKA[/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Uwaga - poszukiwany mały piesek lubiący podróże ;) Młoda para szuka przyjaciela. Mieszkają we Wrocławiu, ale jeżdżą też do rodziców dlatego poszukiwany niewielkich rozmiarów psiak - najlepiej mikropies. Wiek nie jest jakoś wybitnie preferowany. Domek do sprawdzenia, nie znam osobiście, ale o poszukanie psiaka poprosiła mnie znajoma, która ma psiaka z adopcji, po wielkich przejściach (fizycznych i psychicznych), także myślę, że domek fajny.

Czy jest jakiś wrocławiak, który by się nadawał do tego domu? Czy szukać poza granicami?

Link to comment
Share on other sites

Ja podrzuce swoich podopiecznych:
Bady srednio maly ale nie widzacy choc mu to nie przeszkadza:
[url]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/BADY[/url]
KILER - maly w sam raz.
[url]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/KILER[/url]
No i cukiereczek SAM - jamniczek
[url]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/Sam[/url]

Z malych to wszystko ale panstwo moga do mnie podjechac to moze wroca z wiekszym ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Uwaga - poszukiwany mały piesek lubiący podróże ;) Młoda para szuka przyjaciela. Mieszkają we Wrocławiu, ale jeżdżą też do rodziców dlatego poszukiwany niewielkich rozmiarów psiak - najlepiej mikropies. Wiek nie jest jakoś wybitnie preferowany. Domek do sprawdzenia, nie znam osobiście, ale o poszukanie psiaka poprosiła mnie znajoma, która ma psiaka z adopcji, po wielkich przejściach (fizycznych i psychicznych), także myślę, że domek fajny.

Czy jest jakiś wrocławiak, który by się nadawał do tego domu? Czy szukać poza granicami?[/QUOTE]

Wiem, że się wcinam do Wroc , ale wiecie jak jest ;-) :-) Może moja tymczasowiczka Melka ich zainteresuje? Jest mała, waży ok. 8 kg, podróże uwielbia, zwłaszcza wycieczki :-D ;-) W domu spokojna przytulanka, na spacerkach radosna i dynamiczna Indiana Jones :-D ale nie oddala się. Zdrowa, wysterylizowana, niekłopotliwa, niczego nie niszczy...
Zaraz wkleje link do jej galerii.

edit:
O tu jest Melka:

[URL="https://picasaweb.google.com/108252648179427159760/24Czerwca2012?authkey=Gv1sRgCLbrl4DUoe_flAE"]https://picasaweb.google.com/1082526...Lbrl4DUoe_flAE[/URL]

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']U mnie też jest mała menda zołzowata, świetnie jeździ samochodem i pokazuje uśmiech w pełnej krasie.[/QUOTE]Zdecydowanie tak :)
ale skoro to młodzi ludzie, to pewnie myślą o dzieciach. To dzieciolubny pies powinien być ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Uwaga - poszukiwany mały piesek lubiący podróże ;) Młoda para szuka przyjaciela. Mieszkają we Wrocławiu, ale jeżdżą też do rodziców dlatego poszukiwany niewielkich rozmiarów psiak - najlepiej mikropies. Wiek nie jest jakoś wybitnie preferowany. Domek do sprawdzenia, nie znam osobiście, ale o poszukanie psiaka poprosiła mnie znajoma, która ma psiaka z adopcji, po wielkich przejściach (fizycznych i psychicznych), także myślę, że domek fajny.

Czy jest jakiś wrocławiak, który by się nadawał do tego domu? Czy szukać poza granicami?[/QUOTE]

Korenia, gdyby z wrocławskich piesków Państwu nic nie odpowiadało, to może dać znać do Iwoniam (z Krakowa), która piesków ma pod dostatkiem (i więcej), bo wciąż wyciąga nowe z olkuskiej mordowni. Mikruski tam też są.
Mam nadzieję, że nie gniewasz się za tą propozycją, ale wszystkie nieszczęśniki tak samo warto ratować, gdy nadarza się okazja.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Kochani, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, w jakich godzinach będzie DFF i w którym miejscu parku dokładnie?
Jeśli ta informacja już gdzieś krąży, to proszę o wybaczenie - trochę nieprzytomna jestem ostatnio...[/QUOTE]
jeśli dobrze pamiętam, to od 11 do 18, ale miejsca w paru dokładnego nie znam - pewnie będzie z daleka widoczne ;)
na FB widziałam dokładny program; mogę wkeić, ale dopiero jak wrócę do domu (koło 17)

Link to comment
Share on other sites

Ja wkleję ten program z FB ;) :

NA SCENIE GŁÓWNEJ

11.00 – uroczyste otwarcie DFF
11.30 – prezentacja psów do adopcji (z modelkami!) psy schroniskowe, psy z domów tymczasowych

12.00 – pokaz marki Baldini
12.15 – przerwa: w tym czasie pokazy posłuszeństwa, frisbee i agility w strefie pokazów (Klub Psich Sportów Fundacji 2plus4)
12.45 – występ JOTa – Jerzego Kroplewskiego

13.00 – wykład „Fakty i Mity o Terrierach w Typie Bull”
> Prezentacja amstafów do adopcji
> Prezentacja psów już adoptowanych oraz ich nowych rodzin

14.00 – występ Maroka Show Girls
14.20 – wykład „Świadoma adopcja”; jak mądrze przygotować się do adopcji zwierzęcia
14.40 – występ Salut Sound System – Marcin Rogal

15.00 – przerwa:w tym czasie pokazy posłuszeństwa, frisbee i agility w strefie pokazów
15.30 – występ zespołu Kavnacka
15.45 – występ Alicji Janosz i Bartosza Niebieleckiego

16.00 – prezentacja psów do adopcji przez modelki i sportowców
16.15 – występ Maroka Show Girls
16.30 – przerwa:w tym czasie pokazy posłuszeństwa i agility w strefie pokazów

17.00 – aukcja charytatywna (obrazy, książki, inne)
17.15 – pokaz ubrań marki Soleil (modelki + zestaw rzeczy do kupienia) połączony z koncertem Marka Siemieraszko
17.45 – występ Angie - Anny Turskiej

18.00 – zakończenie DFF

DODATKOWO:

SCENA DLA DZIECI

animacje taneczne
konkursy i zabawy
zajęcia edukacyjne Psiaki Przedszkolaki
zajęcia ceramiczne - Glinokraina
malowanie twarzy
puszczanie baniek mydlanych

ZAKOŃCZENIE LATA Z WROCŁAWIANIE NA POLANIE

ścianka wspinaczkowa
boisko do gry w piłkę nożną
leżaki
inne rekreacyjne

PSIE SPRAWY

pokazy strzyżenia psów
porady weterynaryjne
porady trenerów psów i behawiorystów

A po rozrywkach w Parku Południowym przypominamy o...After Party w klubie Eter!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam taką PW
[quote name='Mazowszanka']Witaj :)
Nie znam wiele osób z Wrocławia i nie wiem do kogo mogę zgłosić się o pomoc i radę.
Mamy problem logistyczny. U mnie w BDT na wsi pod Przasnyszem jest mała suczka z Pszczyny, która znalazła DS w Świdnicy pod Wrocławiem.
Do Wrocławia możemy ją wysłać za 50 zł korzystając z carpoolingu.
Jest to jednak przejazd z obcą, niedogomaniacką osobą, która odstawi psa w
dogodne dla siebie miejsce i koniec. Pani z DS nie ma samochodu i nie bardzo ma jak pod suczkę podjechać.
Michelle04, która robiła wizytę przedadopcyjną mogłaby suczkę zawieżć, ale tylko w tygodniu kiedy pracuje we Wrocławiu i to w konkretnych godzinach 15,30-16
Nie wiem czy uda mi sie znależć taki ranny przewóz .
Znalazłam taką ofertę: wyjazd w piątek o 15-ej z Warszawy do Wrocławia -Krzyki, okolice ul,Armii Krajowej. Wszystko pięknie, ale co dalej ?
Czy masz jakiś pomysł ? Nie bardzo wiem do kogo się zwrócić, bo nie śledzę wątków dolnośląskich.
Przepraszam za zawracanie głowy i dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam, Małgorzata :)[/QUOTE]
Mógłby ktoś pomóc?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Dostałam taką PW

Mógłby ktoś pomóc?????[/QUOTE]

Nikaragua, może mogłabym pomóc.
Czy dobrze rozumiem? W piątek wieczorkiem trzeba pszczyniankę odebrać i przetrzymać do poniedziałku, kiedy to Michelle04 po pracy, zawiozłaby ją do Świdnicy.
Jedyny problem, jaki widzę, to fakt, że nie mam telefonu kom. i jeśli nastąpiłaby jakaś zmiana podczas podróży suczki, opóźnienie, cokolwiek, to stałabym jak ten ciołek może i do rana, na tej Armii Krajowej nie wiedząc co robić...
Ale jeśli trzeba będzie, to zaryzykuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Oczywiście się nie gniewam :) Sama miałam zwierzaka z adopcji poza wrocławskiej ;)[/QUOTE]

Dziękuję!
Jeszcze wpadł mi w oczy (i serce) maleńki bezimienny piesek z wrocł. schroniska. Na stronie schroniska, w dziale "Małe psy" jest jego zdjęcie (pierwsza kolumna, pod zdjęciem Diabełka. 3-ci piesek od dołu. Wygląda na mikruska, Nr ewid. 1133-12, nr na szyi: 495. 8 lat (kto to wie..)
Może spodobałby się???

Link to comment
Share on other sites

Trafilam na watek dzięki Figuni. Chciałabym polecić Państwu szukającym mikropieska Lalunie uratowaną z Olkusza.

[IMG]http://srvimg02.tablica.pl/images_tablicapl/43946811_3_644x461_lala-grzeczna-mila-przekochana-mikrosunia-szuka-domku-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG]

To link do ogloszenia Lali.

[URL]http://tablica.pl/oferta/lala-grzeczna-mila-przekochana-mikrosunia-szuka-domku-ID1aw2R.html[/URL]

Przegrzeczna, przemiła "nakolankowa" malizna - obecnie przebywa w dt u [B]missieek.[/B]
kontakt:
email [email][email protected][/email]
Telefon: 504 060 219
l

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...