Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Dzisiaj znaleziono labradorke bez ogonka we Wrocławiu kolo ronda Powstańców -Helera sunia ma lysetke szczepiania na wscieklizne ul.Ratuszowa ? jest taka we Wrocławiu? nr tel do weta ludzie ktorzy ja znalezli maja sprawdzic chipa moze dzis lub w poniedziałek moze ktos szuka w razie w nr do mnie 505902759

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Sluchajcie kto mieszka pod Kłodzkiem lub [B]w Kłodzku[/B]?
Nie wiem jeszcze na sto procent, ale być może będę potrzebowała wizyty pa.[/QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=k%C5%82odzko&order=desc&sort=posts&pp=50"]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?&field2=k%C5%82odzko&order=desc&sort=posts&pp=50[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Czy ktoś z Wrocka zrobiłby bazarek dla Atosia? Bardzo proszę, sama jestem przywalona pracą, która nie może zaczekać... :([/QUOTE]
Może napiszę jeszcze, że ja mam już fanty, mianowicie od Cioci Dagi. Są to karmy dla zwierzaczków, które nie mogą za bardzo czekać, bo się przeterminują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Może napiszę jeszcze, że ja mam już fanty, mianowicie od Cioci Dagi. Są to karmy dla zwierzaczków, które nie mogą za bardzo czekać, bo się przeterminują.[/QUOTE]

kurcze Zosiu chciałabym pomóc ale boję się nawalić, mam teraz trochę na głowie swoich prywatnych spraw a i jeszcze jeden bazarek w przygotowaniu z terierfanką
zastanawiam się do kogo jeszcze "uderzyć" z prośbą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Może napiszę jeszcze, że ja mam już fanty, mianowicie od Cioci Dagi. Są to karmy dla zwierzaczków, które nie mogą za bardzo czekać, bo się przeterminują.[/QUOTE]

Zosiu, jeśli to nie będzie mega bazar pod względem ilości fantów, to ja mogę zrobić. Na duży się nie porwę, tylko czubkiem nosa wystaję z pieluch ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']Zosiu, jeśli to nie będzie mega bazar pod względem ilości fantów, to ja mogę zrobić. Na duży się nie porwę, tylko czubkiem nosa wystaję z pieluch ;)[/QUOTE]

Kochana jesteś!!! :loveu::loveu::loveu:
Bardzo Ci dziękuję!!! :)
Podaj mi swój nr telefonu na pw, to się umówimy :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]UWAGA!
[/B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przebywająca w DT ciężarna buldożka francuska KLARA wysunęła się z obroży i uciekła. Szukamy jej i w związku z tym prośba do osób mieszkających w centrum Wrocławia o informację w przypadku zobaczenia tej biednej suczki! Podajemy telefon kontaktowy: 690 994 922[/FONT][/COLOR][/SIZE][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/30973_380728372002062_1573385535_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Niech to diabli.Dlaczego była na obroży , a nie na szelkach? Kiedy się skończy ludzka głupota?
W jakim rejonie dała dyla?[/QUOTE]
Zastanawiam się również jak słabo miała założoną obrożę, bo BF mają dużooo węższe szyje od wielkiej głowy... Zaraz dopytam o region konkretniejszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...