Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='sunia2000']W schronisku nie znajdą nic młodego, ponad 80% psów średnio-większych to psy 8+ lat, a wśród tych młodszych wszystkie do pracy:(

A czy ci znajomi nie mają przypadkiem 2 dzieci i 2 kotów?Bo ostatnio się do mnie tacy zgłosili z takimi wymaganiami co do psa:)[/QUOTE]

Jesli mają koty to Typek odpada!

Link to comment
Share on other sites

[U][B]ODDAM ok. 6-7kg karmy psiej i kociej[/B][/U].
Próbki Hillsa(dużo próbek dla szczeniąt) oraz zaczęty worek Royal Canin Mobility dla kotów. Chętnie podaruję to jakiemuś domu tymczasowemu zajmującemu się kotami oraz psami. Jedyny wymóg - trzeba się po to zgłosić osobiście do mojej Mamy(samo centrum Wrocławia).
Kontakt i detale na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley'][U][B]ODDAM ok. 6-7kg karmy psiej i kociej[/B][/U].
Próbki Hillsa(dużo próbek dla szczeniąt) oraz zaczęty worek Royal Canin Mobility dla kotów. Chętnie podaruję to jakiemuś domu tymczasowemu zajmującemu się kotami oraz psami. Jedyny wymóg - trzeba się po to zgłosić osobiście do mojej Mamy(samo centrum Wrocławia).
Kontakt i detale na pw.[/QUOTE]

Ulv mialaby blisko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']Ta karma przyjechała do Wrocławia dla Ulv(rodzice mieszkają naprzeciw niej), ale od 22 grudnia nie mogę się z nią umówić na odbiór. Rodzice mają małe mieszkanie i po dwóch miesiącach czekania chcieliby ją po prostu "wydać".[/QUOTE]

no wlasnie, ja tez kiedys u mamy zostawilam torbe karmy dla Ulv i tez nie miala jak/kiedy odebrac, w koncu mama oddala to takiej ubogiej sasiadce z psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley'][U][B]ODDAM ok. 6-7kg karmy psiej i kociej[/B][/U].
Próbki Hillsa(dużo próbek dla szczeniąt) oraz zaczęty worek Royal Canin Mobility dla kotów. Chętnie podaruję to jakiemuś domu tymczasowemu zajmującemu się kotami oraz psami. Jedyny wymóg - trzeba się po to zgłosić osobiście do mojej Mamy(samo centrum Wrocławia).
Kontakt i detale na pw.[/QUOTE]

Ja bardzo bardzo chętnie! Dla moich tymczasów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']W schronisku nie znajdą nic młodego, ponad 80% psów średnio-większych to psy 8+ lat, a wśród tych młodszych wszystkie do pracy:(

A czy ci znajomi nie mają przypadkiem 2 dzieci i 2 kotów?Bo ostatnio się do mnie tacy zgłosili z takimi wymaganiami co do psa:)[/QUOTE]
Nie ;) to nie oni ;) Byli w schronisku i wybrali piecha. Stety/niestety szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nilsson']Przepraszam ale pilnie poszukuję osoby do wizyty p/a we Wrocławiu(Krzyki) dla suni z cieszyńskiego schroniska.
[URL]http://schronisko.ustronet.com/index.php?190,doli[/URL][/QUOTE]
[quote name='Nilsson']ul.Pogodna[/QUOTE]A to nie są już Radwanice?
Chyba xmartix blisko mieszka

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Kochani, proszę o pomoc dla Belgy'ego, mam nadzieję, że uda się go uratować :-(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251355-Depresja-i-nieuleczalne-biegunki-BELGY-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-schronisko"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%87-schronisko[/URL]![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']Wiem, że to nie na temat, ale mam do odsprzedania 2 bilety na sobotni koncert szant "Przeboje 25-lecia"
może znacie kogoś, kto byłby zainteresowany??[/QUOTE]
Mój mąż sie zastanawia, ale z kim miałby iść :niewiem: bo ja to nie jestem koncertowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']Ta karma przyjechała do Wrocławia dla Ulv(rodzice mieszkają naprzeciw niej), ale od 22 grudnia nie mogę się z nią umówić na odbiór. Rodzice mają małe mieszkanie i po dwóch miesiącach czekania chcieliby ją po prostu "wydać".[/QUOTE]

Wiem, [rzepraszam, ale ... doba jest po prostu za krótka ostatnio :( zwierzaki, dwa domy do ogarnięcia, w tym likwidacja mieszkania po Cioci, przedtem niemal etatowa opieka nad Ciocią, psy, koty, choroby, praca.... - powiem szczerze, w tej chwili cholernie przydałaby mi się zwyczajna fizyczna pomoc chociażby w postaci odebrania tej karmy i podrzucenia, bo po prostu nie wyrabiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wiem, [rzepraszam, ale ... doba jest po prostu za krótka ostatnio :( zwierzaki, dwa domy do ogarnięcia, w tym likwidacja mieszkania po Cioci, przedtem niemal etatowa opieka nad Ciocią, psy, koty, choroby, praca.... - powiem szczerze, w tej chwili cholernie przydałaby mi się zwyczajna fizyczna pomoc chociażby w postaci odebrania tej karmy i podrzucenia, bo po prostu nie wyrabiam.[/QUOTE]

Gdybyś potrzebowała jakiejś fizycznej pomocy, obojętnie przy czym to daj znać (czy żeby coś odebrać czy żeby coś pomóc przy zwierzakach). Od razu mówię, że nie mam samochodu ale w razie czego mam trochę czasu i może pomogę.
Zapomniałam dodać, że jestem we Wrocławiu od poniedziałku do piątku. W weekend mam dyżur w domu u swoich zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wiem, [rzepraszam, ale ... doba jest po prostu za krótka ostatnio :( zwierzaki, dwa domy do ogarnięcia, w tym likwidacja mieszkania po Cioci, przedtem niemal etatowa opieka nad Ciocią, psy, koty, choroby, praca.... - powiem szczerze, w tej chwili cholernie przydałaby mi się zwyczajna fizyczna pomoc chociażby w postaci odebrania tej karmy i podrzucenia, bo po prostu nie wyrabiam.[/QUOTE]
ulv jak ja Cię świetnie rozumiem, mam taką samą niewyróbkę:( doba jest o 1/3 za krótka;
w obecnej sytuacji Ci nie pomogę, mimo, że mieszkam we wrocławiu, choć, na obrzeżach:( czasami jak jadę po bóg wie, co do miasta (a nie znoszę się do niego ruszać) i przejeżdżam koło Ciebie zastanawiam się jak sobie dajesz radę;

Link to comment
Share on other sites

uwaga, cioteczki z okolic Armii Krajowej, Borowskiej, Gajowej
zaginęła suczka adoptowana w tym tygodniu ze schroniska,
niestety to bardzo przestraszona mała psina, dzikuska,
w schronisku tylko leżała skulona w klatce w szczeniakarni,

[url]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-znaleziono/wroclaw/zaginela-sunia-570908739[/url]
[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=353651671441056&set=a.127567554049470.20897.127535134052712&type=1&theater[/url]

z ogłoszenia wynika że zaginęła wczoraj, 28.02.2014

rozglądajcie się, udostępniajcie

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś chce choinkę sztuczną 1,80 cm ? W jednym miejscu uszkodzenie, ale bez problemu stoi :) Dokładnie ta poniżej - oczywiście bez ozdób ;)
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8VCYFPfRA6U/TRnuS_Qa5sI/AAAAAAAAG-M/23BhagCwxbg/w385-h577-no/tn_IMG_5910.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

kto mógłby porozwieszać plakaty z zaginioną dzikuską w okolicy Gajowej, Przestrzennej?
[url]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-znaleziono/wroclaw/zaginela-sunia-570908739[/url]
"właściciele" ograniczyli się do ogłoszeń internetowych i nawet miejscowi psiarze nie wiedzą, że taka suczka zaginęła,
ona może być teraz w każdej dziurze,
to taka Kredka
dzisiaj przeszłyśmy okolicę, ale niestety jak igła w stogu siana,
a suczka jest bardzo dzika i złapanie jej nie będzie proste, nie mówiąc już o znalezieniu:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...