Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Dzwoniła p.Bożena.Sunia wróciła pod jej blok !!!Sąsiadka zauważyła ,sunia siedziała pod krzakiem ,ale niestety wystraszyła się szczeknięcia jej psa i pobiegła.P.Bożena mówi ,ze widziała na śniegu ślady ciągniętej smyczy. Piła herbatę i szła znowu szukać jej.
Misia to mądra sunia.Ja też si boję o samochody.Jak ona dała radę 2 razy przebiec przez trasę na Warszawę , to naprawdę cud.

Link to comment
Share on other sites

Miśka tuż przed 19tą znowu się objawiła pod blokiem DS.
Niestety, pan który ją widział zagadał do niej, a ona chodu...
Znowu przez tę trasę.. :(

Zastanawiam się nad klatką-łapką. Tylko DS mówi, że tam full złomiarzy łazi i że by w tri-migi ukradli. Nawet taką przypiętą łańcuchem i kłódką do drzewa.
A może Sedalin?
Jak myślicie?

Te ulotki: ile, w jakim formacie i o której do odbioru?

Powtarzam się, ale bardzo, bardzo dziękuję.
Gdybyście potrzebowały kiedykolwiek pomocy w W-wie - piszcie, dzwońcie.

Edited by KingaW
Link to comment
Share on other sites

Czy w ulotkach napisane jest, żeby nic do niej nie gadać, nie próbować łapać, tylko zadzwonić tel. i obserwować?

Ja łaziłam ok. godziny od 15:30. Widziałam, że chodziła przy bloku jakaś kobieta też wyglądająca na szukającą czegoś. Pomysł z jedzeniem w tych krzakach jest super. A może jest coś z hoteliku do położenia?

Jak ona wraca, to dobrze. Kaja też trzymała się miejsca blisko ds. Chyba tylko trzeba tę trasę między Biedronką a blokiem przeczesywać na okrągło. Ja jutro dopiero wieczorem, po pracy i po weterynarzu będę, tak od około 18:30.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,ale macie znowu urwanie głowy!Mam nadzieję,że Miśka pozwoli się jakoś złapać,za co mocno trzymam kciuki!!!Więcej nic nie mogę,bo wiadomo gdzie mieszkam:cool3: Jak potrzebna jakaś kasa związana z kosztami poszukiwań,to chętnie się dołożę,chociaż tyle...
Wrocław to moje rodzinne miasto,ale w ogóle nie kojarzę tych nazw...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Marako,
o tym samym cały czas myślę. Wszyscy wiedzą, że piesek zagubiony to cmokają, wołają i płoszą.
Jestem z Ulv wstępnie umówiona na odbiór ulotek jutro, dopiszę, żeby nie nagabywać psa, a dzwonić i obserwować.

P.Bożena pouczona, że ma żarcie wykładać, a jak spotka w końcu Misię, nie podchodzić, nie gonić, nie wołać tylko przykucnąć z kiłebaską w ręku (Miśka jest łasuchem). Poprosiłyśmy też p. Bożenę, zeby przebrała się w inną kurtkę, żeby nie kojarzyła się z tym momentem upadku, paniki i ucieczki.
Jak się Miśka do weekendu nie znajdzie spróbujemy uprosić babkę z hotelu, żeby pojechała do Wrocławia.
Spytam czy tam nie ma jakiegoś kocyka miśkowego, czy czegoś co by się jej dobrze zapachowo kojarzyło.

Link to comment
Share on other sites

Czy Ds mówił ,że już ulotki i plakaty sie skończyły?
Na ulotce nie ma o tym ,żeby nie mówić do suni.Może trzeba dopisać,żeby bez mówienia starać się nadepnąć na smycz.
Tak się boję o to jej bieganie po trasie na Warszawę.
Niestety za dnia jutro nie mogę podjechać,ale wieczorem można by się zasadzić na nią.

Link to comment
Share on other sites

Byłam, oblazłam teren (szeroko pojęty). Po drugiej stronie trasy i torów znalazłam świeży trop wg mnie Misi- niezbyt wielkie łapki i ślady smyczy, bez towarzyszących śladów ludzkich. Polazłam za nimi, ślady kręciły się po nieużytkach i chaszczach, aż znikneły mi w okolicy takich niskich starych domów (tego terenu nie znam)......

Poza tym zgubiłam kluczyki i tylko dzięki Terierfance dotarłam do domu. Jakby ktoś z poszukujacych znalazł, to moje.....

Aha, mam nadzieję, że Misia nie gania zwierzyny, tam są dziki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hitoshi']Jutro jakby ktoś jechał po południu to też mogę się zjawić i pomóc szukać.
Tylko proszę o napisanie o której tam będzie i w którym miejscu możemy się spotkać, bo ja jedyne co kojarzę z Psiego Pola to Lidl :/[/QUOTE]

No właśnie DS to wieżowiec koło Lidla.
ULV, gdzie te chaszcze? Po stronie Psiego Pola czy Biedronki?. W jakim rejonie zgubiłaś kluczyki? Wydaje mi się ,że zawędrowałaś na Kłokoczyce, jeżeli były to stare 2.piętrowe budynki.

Może DS położyłby w krzakach obok swojego domu kocyk Misi na worku foliowym i postawił karmę.
Ja mogę być dopiero wieczorem.

[SIZE=3][B]To jest nr do DS 505695411 [/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja już od godziny w domu, ale inni jeszcze szukają. Dziś nie było telefonów, nie ma nowych śladów na śniegu w pobliżu domu. Odkąd się dowiedziałam, że Misia spędziła dobę w nowym domu, mam nadzieję, że będzie tam wracała, jeśli nic jej nie przeszkodzi. Niestety trasa jest ogromnie ruchliwa, a ona ją przebiegała. Czekam, aż Poker i Ulv wrócą i coś napiszą.

Link to comment
Share on other sites

Łaziłyśmy z uLV, spotkałyśmy marako i pana z DS. Niestety żadnych nowych śladów nie ma z wyjątkiem mojej d..., na którą gruchnęłam jak długa. Chociaż raz przydała się na coś warstwa tłuszczu.
Jutro wybiorę się ok. 12, myślę ,że do 15.
Serce mi pęka za sunię i boję się ,że ją coś rozjedzie.

Link to comment
Share on other sites

Ulv, pisałaś o tych śladach Misi w zaroślach, po drugiej stronie torów. Czy masz na myśli tę stronę już za wiaduktem, Rejon obu odnóg Zakrzowskiej, Piwnika-Ponurego? Taka łąka prowadząca do kąpieliska na skróty?
Jak tu zajrzysz, to napisz, czy to tam ślady zaprowadziły. Ja jutro podjadę autem w te rejony, jak jeszcze będzie jasno. Jeśli ona zabrnęła na Kłokoczyce, to może jej tam się może spodobało, bo jest to w miarę zaciszna dzielnica, jak pamiętam. A może nie potrafi trafić pod blok stamtąd, bo dotychczas biegała głównie na trasie Biedronka-Lidl. Tam na szczęście mały ruch samochodowy. To zupełnie inny rejon niż Biedronka, Zakrzów, więc nie wiem, czy był sprawdzany. A jak ślady tam ostatnie, bo wczorajsze prowadziły, to może ona tam jest. Będę tam jutro od około 15:30 - 16:00 przeczesywać teren i pytać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...