Jump to content
Dogomania

malutki Liderek całe życie w schronisku? :-( On już stracił nadzieję, a Wy?


Recommended Posts

Ależ tu akcja nabrała tempa :lol:
jestem pod wrażeniem :lol:
Liderku, jeszcze chwilka , tylko chwilka !!!


ponieważ wpłaciłam już dla Liderka do schroniska za styczeń,będę mogła go wspierać w hoteliku dopiero od lutego-sorki,ale z finansami kiepsko :-(

Link to comment
Share on other sites

Miło mi zaprosić na bazarek dla Liderka i Joszki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238384-CIUCHOLAND-ALE-NIE-TYLKO-dla-Joszki-i-Liderka-Do-20-stycznia[/url]
Wprawdzie dla Liderka będzie tylko 40%, ale bazarek duży, a Liderek na starcie po nowe życie jest w całkiem dobrej sytuacji finansowej, więc myślę, że to sprawiedliwy podział :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Miło mi zaprosić na bazarek dla Liderka i Joszki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238384-CIUCHOLAND-ALE-NIE-TYLKO-dla-Joszki-i-Liderka-Do-20-stycznia[/URL]
Wprawdzie dla Liderka będzie tylko 40%, ale bazarek duży, a Liderek na starcie po nowe życie jest w całkiem dobrej sytuacji finansowej, więc myślę, że to sprawiedliwy podział :)[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Bjuta, wyślij proszę numer konta do dogses: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/140208-dogses[/URL], bo Liderek dostanie spadek po psiaku, który był u Niej na DT :)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy!! :) :)


Dziś byłam w pracy od od 10 do 20.50. Jutro to samo, więc tylko zerkam na konto. Jest ponad 4 stówki, ale wybaczcie - nie rozpisuję, bo zrobiłabym jakieś błędy. Zajmę się tym najwcześniej w niedzielę.

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Miło mi zaprosić na bazarek dla Liderka i Joszki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238384-CIUCHOLAND-ALE-NIE-TYLKO-dla-Joszki-i-Liderka-Do-20-stycznia[/URL]
Wprawdzie dla Liderka będzie tylko 40%, ale bazarek duży, a Liderek na starcie po nowe życie jest w całkiem dobrej sytuacji finansowej, więc myślę, że to sprawiedliwy podział :)[/QUOTE]

Lecimy! :)

Bjuta, odpocznij sobie, nie ma pośpiechu.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Liderka czeka nowe, wspaniałe życie.

Cioteczki błagam zajrzyjcie do Stefy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Pomocy!!!!-Suni-grozi-schronisko-w-Olkuszu-błagam-o-DT!!![/URL] , grozi jej schron w Olkuszu. Niestety jeszcze nie doczekałam się na zdjęcia. Najlepszy byłby BDT.
Piszę i dzwonię gdzie się tylko da.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Liderku to już jutro!!!:multi:
Pisałam już o tym do Bjuty, ale jeszcze napiszę tutaj, bo w końcu nie wiem jak się Ciotki zorganizowałyście z transportem ;)

Ciotki, poproście Kasię, żeby pilnowała Liderka jak oka w głowie. Podwójne zabezpieczenie, smycz i najlepiej gdyby miał od samego początku adresówkę, nawet taką najprostszą....Nie wiem czy uda Wam się to jeszcze dzisiaj załatwić...(?). Liderek tyle lat był w schronisku, nie zna innego życia, tylko ten boks, więc sytuacja będzie dla niego na pewno bardzo stresująca, może nie wiedzieć jak się odnaleźć w nowym miejscu, być przerażony. Pewnie wszyscy, na czele z Kasią o tym wiedzą, ale nie mogę przestać o tym myśleć, bo ostatnimi czasy trafiłam na kilka wątków, w których psiaku uciekły z DT (tfu, tfu, odpukać w niemalowane!).

Link to comment
Share on other sites

No to wielki dzień dla Liderka zbliża się WIELKIMI KROKAMI.

Szkoda, że Mysia chora i maluszek drogę do lepszego życia będzie odbywał w towarzystwie samych obcych mu ludziów, ale ludzie psiolubne i dobrze mu życzące, więc mam nadzieję, że nie będzie to mega stres.

Czy dla maluszka macie jakiś transporterek, albo coś "jego", kawałek kocyka czy coś?
Jeśli nie, to zabierzemy kocyk dla wyjątkowego pasażera :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Liderku to już jutro!!!:multi:
Pisałam już o tym do Bjuty, ale jeszcze napiszę tutaj, bo w końcu nie wiem jak się Ciotki zorganizowałyście z transportem ;)

Ciotki, poproście Kasię, żeby pilnowała Liderka jak oka w głowie. Podwójne zabezpieczenie, smycz i najlepiej gdyby miał od samego początku adresówkę, nawet taką najprostszą....Nie wiem czy uda Wam się to jeszcze dzisiaj załatwić...(?). Liderek tyle lat był w schronisku, nie zna innego życia, tylko ten boks, więc sytuacja będzie dla niego na pewno bardzo stresująca, może nie wiedzieć jak się odnaleźć w nowym miejscu, być przerażony. Pewnie wszyscy, na czele z Kasią o tym wiedzą, ale nie mogę przestać o tym myśleć, bo ostatnimi czasy trafiłam na kilka wątków, w których psiaku uciekły z DT (tfu, tfu, odpukać w niemalowane!).[/QUOTE]

Napiszemy mu na obroży nr tel, Kasi. Tam jest ogrodzony teren wokół domu, więc nie jest łatwo nawiać, ale oczywiście się da. (też odpukuję...)

Liderka pobieramy 0 9.30.

Jaka Tinka :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...