Jump to content
Dogomania

malutki Liderek całe życie w schronisku? :-( On już stracił nadzieję, a Wy?


Recommended Posts

Mam miejsce w które bardzo wierzę. U KasiPrzystał w Beskidach. 300 zł miesięcznie. Mieszkałby w domu z trzema starszymi suczkami. Dom jest pod lasem, w górach, ale stosunkowo blisko do weta i do Bielska-Białej też blisko jeśliby było trzeba coś bardziej skomplikowanego. Mieliśmy tam staruszkę [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/195173-KORA-10-lat-schroniska.-Nieśmiała-przemiła-dziewuszka."]Korę[/URL]. W pierwszym poście jest filmik z jej przyjazdu do hoteliku (dziecko jest w tej chwili o 2 lata starsze). Kora była tam zaopiekowana do ostatniej chwili i kochana jak własna. No i transport łatwy z Zabrza. Weźcie proszę pod rozwagę tą propozycję.

Takie klimaty tam są:

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ak6qvh9IQAQ/Tk4uiOxvDlI/AAAAAAAARd0/2xO8jm5x_jU/s600/kora3.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-B2H_cIe2uAs/T7pxyNRxlrI/AAAAAAAAslQ/QF6DIVlorAU/s800/dsc06521f.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DzhtRot6crI/T7pxyXYy-HI/AAAAAAAAslY/XhAlsZFlRbI/s640/dsc06749t.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tBY_wrglUc8/T7pxydBH5DI/AAAAAAAAslc/pZUxHPqG0hQ/s640/dsc06994t.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iLee6t7GMDA/T7pxyvmH_lI/AAAAAAAAslk/0gNzheuRu5k/s640/dsc07691z.jpg[/IMG]

[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje, że za taką kruszynkę 360 złotych to wysoka cena. Napisałam to na wszelki wypadek, gdyby okazało się, że nie udałoby się nic z wolnym miejscem znaleźć.

Bjuta, ja staram się Wam pomóc na ile tylko jestem w stanie, ale decyzja odnośnie hoteliku należy już do Was, my możemy co najwyżej podpowiadać. Jeśli wiecie, że Liderek będzie miał tam dobrze, ufacie Kasi, to jak najbardziej jest to poważna propozycja. Trzeba zapytać czy byłoby miejsce i czy 300zł jest ceną, która obowiązywałaby Liderka i ceną ostateczną.
Musimy też powoli zacząć szukać skarbnika, a Wy między sobą musicie ustalić kto będzie osobą odpowiedzialną za Liderka, jego finanse i wszelakie sprawy z tym związane.

Ciotki brakuje nam wciąż 130 złotych miesięcznie, kto się jeszcze dołoży...?

Link to comment
Share on other sites

Zanim napisałam już pytałam KasiPrzystał. Ma miejsce. Nasze schronisko nie wydaje psiaka do DT jeśli nie ma kompletu deklaracji, za to potem - jeśli jest możliwość to pomaga np. z wetem. Nie zawsze są zaskórniaki w schronisku (to zależy od wirtualnych adopcji, 1% itd) ale naprawdę się starają pomóc jak jest potrzeba.
Decyzja co do hoteliku jednak należy do nas wszystkich - deklarujących. Wiadomo jak to jest ze starszymi psiakami. Pięknieją w DT, ale na ogół nie oznacza to DS.
Mogę się podjąć pracy księgowej.

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, no to świetnie, że udało się dograć sprawę hoteliku zarówno co do ceny, jak i miejsca, dobra robota :)

Pewnie, nic dziwnego, schronisko i tak na co dzień ma tyle wydatków.

Ja tak piszę i dopytuję tu na wątku, bo innego kontaktu nie mamy, a staram się to jakoś poogarniać wszystko, dlatego się czasem nie dziw głupim pytaniom czy twierdzeniom;)

Mysia, uzupełnij proszę pierwszy bądź drugi post o rozliczenie i wydarzenie Liderka na fb,żeby nie trzeba było szukać.

Wczoraj, jak robiłam ogłoszenia widziałam, że Ciotka MTD działa z ogłaszaniem Liderka.

Ciotki, tylko i aż 105 złotych dzieli Liderka od opuszczenia schroniska po 8 latach....

[B]DEKLARACJE STAŁE:
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
zakonna- 5zł
arim- 10zł
Beta Eso- 30zł
Hope2- 10zł
Ingrid44- 20zł
P.Agata-10zł
Aryste- 10zł
P. Bożena- 25zł

Razem: 195zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
Soko-100zł
margoth137
Amadorka- 20zł
katarzyna09

BAZARKI:
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj
Mysza2

OGŁOSZENIA:
MTD
Isadora7
_Lara

SKARBNIK:
BJUTA[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']No to w nagrodę za zbiorowy wysiłek, zaangażowani i na dobry omen na 2013 rok - dostaliśmy deklarację od p.b na brakującą kwotę. :) :) :)
SZUKAMY TRANSPORTU!!!! (ja mam rozbite auto...)

No i co Wy na to? :)[/QUOTE]

Chyba żartujesz:crazyeye: Naprawdę??:cunao: Liderku, smoczku, udało się!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[quote name='zakonna']wow, w kupie siła :) a ile kilometrów ma mały do przebycia?[/QUOTE]

Z transportem niestety nie pomogę, ale 90 km to naprawdę niewiele, w 3-4h można obrócić. No i....chyba można rozsyłać numer konta, z jednorazowych będzie na paliwo:)


[B]DEKLARACJE STAŁE:
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
zakonna- 5zł
arim- 10zł
Beta Eso- 30zł
Hope2- 10zł
Ingrid44- 20zł
P.Agata-10zł
Aryste- 10zł
P. Bożena- 25zł
P.B.-105zł

Razem: 300zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
Soko-100zł
margoth137
Amadorka- 20zł
katarzyna09

BAZARKI:
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj
Mysza2

OGŁOSZENIA:
MTD
Isadora7
_Lara

SKARBNIK:
BJUTA

[/B]:laola:

Link to comment
Share on other sites

czy ta deklaracja od P.B jest na pewno stałą?
az mi sie wierzyc nie chce. to taka duza kwota... byłoby super... ale czy to pewne???
wybaczcie moja nieufnosc ale ..wole zapytac.
jesli to pewne zrodlo i deklaracja stala to bardzo, bardzo dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

p.b nie udziela się na dogo, natomiast wspierała naszego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igA-AE-pomA-A-cie-nam"]Gaspara [/URL]w hoteliku (deklaracją nawet większej wysokości), naszą Korę i nigdy przenigdy nie nawaliła. Pomagała też przy operacjach różnych psiaków. Za p.b ręczę bardziej niż za siebie! ;)

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']p.b nie udziela się na dogo, natomiast wspierała naszego Gapara w hoteliku (deklaracją nawet większej wysokości), naszą Korę i nigdy przenigdy nie nawaliła. Pomagała też przy operacjach różnych psiaków. Za p.b ręczę bardziej niż za siebie! ;)[/QUOTE]

To super!
w takim razie strasnzie sie ciesze i mam nadzieje ze liderek zacznie wreszcie nowe zycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']30.- pójdzie ode mnie ;)[/QUOTE]

Dziękujemy Kasiu:loveu:

[quote name='Bjuta']p.b nie udziela się na dogo, natomiast wspierała naszego Gapara w hoteliku (deklaracją nawet większej wysokości), naszą Korę i nigdy przenigdy nie nawaliła. Pomagała też przy operacjach różnych psiaków. Za p.b ręczę bardziej niż za siebie! ;)[/QUOTE]

Ja też na początku chciałam zapytać o to co samo Aryste, ale skoro jesteś pewna, to nie ma cienia wątpliwości.
Boziu, jak ja się cieszę!!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze mamy 30 od Katarzyny i mnóstwo innych deklaracji jednrazowych!! A to się na pewno bardzo przyda, bo Lider staruszek... Myślę, że zrobimy mu jeszcze przegląd gwarancyjny, przed wyjazdem. Może się uda wyrobic z czasem, zapytam Mysi.

Nawiasem mówiąc ja też podchodzę ostrożnie do dużych deklaracji, ale akurat tutaj - nie mam żadnych wątpliwości. :) :)

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

Uzupełnione :)

Byłoby bardzo fajnie, jakby się udało jeszcze przebadać Liderka wzdłuż i wszerz, żeby go już tam na miejscu przez jakiś czas nie stresować weterynarzem.

[B]DEKLARACJE STAŁE:
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
zakonna- 5zł
arim- 10zł
Beta Eso- 30zł
Hope2- 10zł
Ingrid44- 20zł
P.Agata-10zł
Aryste- 10zł
P. Bożena- 25zł
P.B.-105zł

Razem: 300zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
Soko-100zł
margoth137
Amadorka- 20zł
katarzyna09- 30zł

BAZARKI:
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj
Mysza2

OGŁOSZENIA:
MTD
Isadora7
_Lara

SKARBNIK:
BJUTA
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Rozesłałam konto do wszystkich z wyjątkiem Bety Eso. Nie mogę jakoś namierzyć jej postu, ani nicku w społeczności. Teraz już muszę znikać (jeszcze w pracy siedzę...).

Kochani w tym tygodniu jestem mega zajęta. Będę rzadko, ale jeszcze poproszę moda o post do rozliczeń). Mysia ma wolny weekend i pojechałaby z Liderkiem (to byłoby super, bo on ją uwielbia), tylko Mysia jest bez auta. A KasiaPrzystał mieszka na zadupiu (przepięknym). No więc szukamy jeszcze limuzyny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...