Jump to content
Dogomania

malutki Liderek całe życie w schronisku? :-( On już stracił nadzieję, a Wy?


Recommended Posts

[quote name='Bjuta']Rozesłałam konto do wszystkich z wyjątkiem Bety Eso. Nie mogę jakoś namierzyć jej postu, ani nicku w społeczności. Teraz już muszę znikać (jeszcze w pracy siedzę...).

Kochani w tym tygodniu jestem mega zajęta. Będę rzadko, ale jeszcze poproszę moda o post do rozliczeń). Mysia ma wolny weekend i pojechałaby z Liderkiem (to byłoby super, bo on ją uwielbia), tylko Mysia jest bez auta. A KasiaPrzystał mieszka na zadupiu (przepięknym). No więc szukamy jeszcze limuzyny.[/QUOTE]
Beta Eso, jest z fb, napiszę do Niej, bo Ona tam deklarowała 30 zł:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Na weekend - Zabrze (albo Katowice) okolice Bielska_Białej (miejscowość nazywa się Wołek).[/QUOTE]

Jeśli mogę zaoferować pomoc w transporcie, to chętnie pomogę. Najbliższą sobotę mam wolną i chetnie z moim Tz zrobimy sobie wycieczke w okolice BB ;). Koszt przejazdu po naszej stronie. Poproszę tylko o info skąd i o której.

Bardzo prosze o info na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Mamy deklarację stałą 30 zł od Oli K., której nie ma na dogo, ale zagląda tutaj :)

Zaraz popytam o transport :)[/QUOTE]

Cudownie, podziękuj Pani Oli, już zapisuję :)

[quote name='smillea']Jeśli mogę zaoferować pomoc w transporcie, to chętnie pomogę. Najbliższą sobotę mam wolną i chetnie z moim Tz zrobimy sobie wycieczke w okolice BB ;). Koszt przejazdu po naszej stronie. Poproszę tylko o info skąd i o której.

Bardzo prosze o info na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Dziękujemy Wam bardzo za pomoc:Rose:

Jak to się wszystko pięknie ułożyło! Liderku, odliczam już dni do twojego wyjazdu....

[B]DEKLARACJE STAŁE:
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
zakonna- 5zł
arim- 10zł
Beta Eso- 30zł
Hope2- 10zł
Ingrid44- 20zł
P.Agata-10zł
Aryste- 10zł
P. Bożena- 25zł
P.B.-105zł
P.Ola- 30zł

Razem: 330zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
Soko-100zł
margoth137
Amadorka- 20zł
katarzyna09- 30zł

BAZARKI:
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj
Mysza2

OGŁOSZENIA:
MTD
Isadora7
_Lara

SKARBNIK:
BJUTA[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale to kto pojedzie?? Ja nie łapię. :) :) :) Chyba mamy tydzień cudów! Jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24814-Ibisek-słodziutki-pulpecik-lata-uciekaja-a-on-ciągle-samotny-("]Ibisek [/URL]z 9 letnim stażem chyba znajdzie dom!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ale to kto pojedzie?? Ja nie łapię. :) :) :) Chyba mamy tydzień cudów! Jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24814-Ibisek-słodziutki-pulpecik-lata-uciekaja-a-on-ciągle-samotny-("]Ibisek [/URL]z 9 letnim stażem chyba znajdzie dom!!!![/QUOTE]

no nie wiem ;) bo jest rodzinka od Idżi lub smillea :) jedni i drudzy mogą w sobotę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ale to kto pojedzie?? Ja nie łapię. :) :) :) Chyba mamy tydzień cudów! Jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/24814-Ibisek-słodziutki-pulpecik-lata-uciekaja-a-on-ciągle-samotny-("]Ibisek [/URL]z 9 letnim stażem chyba znajdzie dom!!!![/QUOTE]

No normalnie w to nie mogę uwierrzyć!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...