Jump to content
Dogomania

malutki Liderek całe życie w schronisku? :-( On już stracił nadzieję, a Wy?


Recommended Posts

Najpiękniejszy! Jak mam doła, to sobie tam idę... (Dlatego tam mnie spamy wkurzają na maksa!)!

A drugi najpiękniejszy wątek na dogo to jest ten:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/19585-Schroniskowe-psiaki-na-spacerach-Serdecznie-zapraszamy"][IMG]http://oi41.tinypic.com/2nkkup3.jpg[/IMG][/URL]

(troszkę ostatnio zmonopolizowany przez Zabrze )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Paulo kochana ja ciągle ze wszystkim do tyłu ( praca i stosy papierów!!! ) :( ale jutro OBIECUJĘ wziąć się w końcu za bazarek dla m.in. dla Liderka :loveu: rozumiem że potrzebny jeszcze ??? ;)[/QUOTE]

Ciotka, bo pogonię za te tłumacznia:mad:;)

Nie przejmuj się, ja też do tyłu ze wszystkim i przez to mam listę psiaków do ogłaszania :(

Co do finansów, to musisz Ciotkę Bjutę pytać, ale z tego co widziałam rozliczenie, to finanse Liderka wyglądają naprawdę dobrze, a bez sensu jest zbierać kasę na konto, żeby leżała, skoro wkoło tyle biedy i poszukiwania każdej złotówki. Jak będziesz odwiedzać Liderka to zobaczysz kiedy zacznie robić się źle (tfu, tfu), to wtedy poprosimy o bazarek:p A jak nie będziesz odwiedzać to same się upomnimy:eviltong:

Mam nadzieję, że Bjuta, jako skarbnik się zgadza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciotka, bo pogonię za te tłumacznia:mad:;)

Nie przejmuj się, ja też do tyłu ze wszystkim i przez to mam listę psiaków do ogłaszania :(

Co do finansów, to musisz Ciotkę Bjutę pytać, ale z tego co widziałam rozliczenie, to finanse Liderka wyglądają naprawdę dobrze, a bez sensu jest zbierać kasę na konto, żeby leżała, skoro wkoło tyle biedy i poszukiwania każdej złotówki. Jak będziesz odwiedzać Liderka to zobaczysz kiedy zacznie robić się źle (tfu, tfu), to wtedy poprosimy o bazarek:p A jak nie będziesz odwiedzać to same się upomnimy:eviltong:

Mam nadzieję, że Bjuta, jako skarbnik się zgadza ;)[/QUOTE]

To czekam na decyzję :lol: czy wystawiać już i natychmiast bo w końcu obiecany ;) czy czekać na sygnał ..." bierz się babo do roboty bo Liderek w potrzebie" ;) A Liderek na posłanku zwinięty w kuleczkę rozczulił mnie do łez :loveu: kochany ...malutki kłębuszek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciotka, bo pogonię za te tłumacznia:mad:;)

Nie przejmuj się, ja też do tyłu ze wszystkim i przez to mam listę psiaków do ogłaszania :(

Co do finansów, to musisz Ciotkę Bjutę pytać, ale z tego co widziałam rozliczenie, to finanse Liderka wyglądają naprawdę dobrze, a bez sensu jest zbierać kasę na konto, żeby leżała, skoro wkoło tyle biedy i poszukiwania każdej złotówki. Jak będziesz odwiedzać Liderka to zobaczysz kiedy zacznie robić się źle (tfu, tfu), to wtedy poprosimy o bazarek:p A jak nie będziesz odwiedzać to same się upomnimy:eviltong:

Mam nadzieję, że Bjuta, jako skarbnik się zgadza ;)[/QUOTE]

Dobrze powiedziane! Będzie potrzeba, będziemy alarmować! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...