Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[B]Leni, bardzo Cię proszę o aktualizację pierwszej strony.
Rozważ proszę to, co poniżej.[/B]

Na okoliczność wstawionego [B]tekstu ogłoszeniowego[/B], podmień go proszę na aktualny - post 1928, oddający realną sytuację Bingo.

Dodaj info, że tekstów różnie "ugryzanych" było przynajmniej trzy.
[B]
Ogłoszenia[/B] – w moim odczuciu można istniejącą listę wyrzucić, a dać tam info, że Bingo był wielokrotnie ogłaszany w nieodpłatnych pakietach, liczących sobie ponad 100 stron, osobno w wykupowanych na bazarkach pakietach, na allegro, fb, goldeline, NK, na jednym z portali dziennikarstwa obywatelskiego w formie rozwieszania plakatu.


[B]Rozliczenie[/B] też można by było podmienić na taką wersję jak obecna moja, czyli info o pierwszej turze wpłat (jak w moim poście, czyli odesłanie do głównego postu, gdzie jest pierwotna litania) i reszta ciągnięta od tego etapu, przy zachowaniu z kolei pełni wydatków.


Dobrze by było wrzucić info, że obecny [B]koszt hoteliku u sylwiaso to 240zł [/B]przy przez nas kupowanej karmie [B]josera light senior,[/B] a do tego dochodzą [B]sprawy lekowe i kontrolne, diagnostyczne z tytułu wieku i padaczki [/B]psiaka i oczywiście [B]koszt karmy[/B].

[B]Pilność potrzeb[/B] – domowy DT bez innych psiaków lub z minimalną ich ilością (psiaki spokojne), by „nie nakręcały” Bingo, co zdecydowanie mu nie służy. Ponadto, pies z padaczką jest w kojcu, na którego sylwiaso nie ma stałego podglądu i to się może marnie dla psa skończyć.


[B]Co tym zyskujemy poza porządkiem na dzień dzisiejszym? [/B]
Odpadną rady, które mogą zawierać w sobie to, co już zostało zrobione.
Taki opis da obraz obecnej sytuacji.
Istotna sprawa, jak np. rozliczenie, skróci się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ja niestety też :(.[/QUOTE]
Obecność na wątku, podnoszenie go, rozsyłanie to też pomoc i o taką choć proszę, że pozwolę sobie przypomnieć.

Tak czy owak dziękuję za wejście, dzięki takim kolejnym wpisom (to nie zarzut, zbieram fakty, nie bierz tego do siebie Dogo) sytuacja Bingo robi się powoli jasna.

Link to comment
Share on other sites

Weszłam swojego czasu na wątek Bingo i mam jeszcze przed oczami jego pierwsze zdjęcie... Później gdzieś mi pouciekało z subskrypcji część zapisanych...
Myślałam, że takiego fajnego psiaka ktoś już przygarnął a tu proszę :(
Chociaż podrzucę wątek, bo na dzień dzisiejszy inaczej nie jestem w stanie pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Ja też dostałam zaproszenie, Majqa prawda jest taka, że prawie codziennie zaglądam do Bingo, ale niewiele mogę pomóc:-(dlatego nic nie pisałam:shake:
Nie rozumiem tego, to piękny pudliszon, a nikt go nie zauważa i nie ma szczęścia mimo tylu ogłoszeń:-(

Link to comment
Share on other sites

Post powyżej Waszych - 2027, skierowany do Leni to rodzaj esencji z Bingo.
Info dodatkowe do tego, co powyżej. Psiak ma padaczkę, wielka szansa, że dopadnie go atak, o którym Sylwia nie będzie wiedzieć, nie zauważy i może być wtedy po psie. Kolejne info z przypadłości Bingo - zaćma.

Irenko, o MP możemy zapomnieć. Leci kolejny miesiąc, na który stan kasy jest niewystarczający.

Co zostało zrobione dla Bingo/ jest robione - we wspomnianym poście.

Nakaz weta, łagodniejsza wersja innego weta - sugestia, czyli że Bingo powinien trafić na domowy tymczas z zerowym stanem psów lub mini mini i to nie prowokujących go sobą. Samce odpadają. Jest to marzenie ściętej głowy.

Skąd jest kasa na Bingo?
- z doskoku = dobroczynność ludzi
- Skarpeta Kudłaczy
- bazarki, cudze, plus cudze fanty - ktoś mnie pyta, jak pomóc moim hotelowanym psiakom, odpowiadam jak i mówię, że jest jeszcze Bingo
- wpłaty na moje, hotelowane u Sylwii psy, z którym odpalam coś na Bingo
- to, co udaje mi się z rzeczy osobistych sprzedać na allegro
- bazarki własne
- wpłaty z mojej renty chorobowej, właśnie otrzymałam ostatnią więc w przyszłym miesiącu nie będę miała z czego wpłacić na Bingo

Być może, na co bardzo liczę, bo dłużej tego nie uciągnę (stres braku deklaracji spala), z chwilą, gdy zabiorę 2 psy od Sylwii do siebie (jestem na etapie dogrywania sprawy przebudowy kojcy u siebie) ludzie z ich wątków zechcą wspomóc Bingo.

Co możemy zrobić? Co może się stać?
Drogi są 3:
- coś się ruszy i wątek Bingo zacznie żyć, a ludzie zaczną pomagać choćby podnosząc go (wątek rzecz jasna, nie Bingo, tego póki co podnosić jeszcze nie trzeba), rozsyłając link, pomagając w ogłoszeniach
albo nic się nie ruszy i:
- Sylwia zostanie z psem z mierną, niemal zerową płatnością, skutecznie zrażona do dogo, na czym w perspektywie stracą psy, a zyska Sylwia, bo wreszcie weźmie normalnego klienta za normalną kasę, do czego ją namawiam
- Bingo wróci skąd przyszedł (= ulica), na co zapewne Sylwia nie pozwoli
- Bingo zostanie oddany do schroniska, ----------//----------------

Na każdym z tych etapów może się zdarzyć, że nim znajdzie się rozwiązanie dobre dla Bingo, Bingo odejdzie w kojcu, bez udzielonej mu pomocy.


Co mnie zmotywowało do napisania PW, zrobienia takich jak ostatni i obecny wpis?
Niemoc i czyjeś trząchnięcie mną. Osoba ta zapytała mnie, czemu ciągnę Bingo praktycznie w pojedynkę?
I tu istotnie, nie znam na to pytanie odpowiedzi.

Felko z Bagien, a to do Ciebie...
Jeśli moja prośba Cię nie przerośnie.
Daruj sobie kolejne dzielenie się swoim ubawem z typu potwierdzeń wydatków na Bingo. Kolejny Twój taki wpis i nie będę już delikatna. Ewentualnie zarobię wtedy bana, a zyskam odrobię satysfakcji i spokojną głowę. Przy takim obrocie sprawy zapewnisz mi nieco odpoczynku, gorzej wyjdzie na tym Bingo, dla którego lada moment chcę ruszyć z kolejną wyprzedażą swoich rzeczy.
Dotarło? Mam taką nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

co ja mogę? Stałej deklaracji nie dam rady, mam za dużo "swoich" podopiecznych, ale mogę wpłacać co jakiś czas jednorazowo, być może zupełnie przypadkiem będzie to raz w miesiącu. Mogę dać mu pakiet ogłoszeń z bazarku 50 + allegro. Mogę tu być. Tyle mogę.
Nie mogę wziąć go na bdt bo mam swoje prywatne suka + dwa spy z czego jeden lekko szurnięty i nadaktywny na 29 metrach, więc odpadam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']co ja mogę? Stałej deklaracji nie dam rady, mam za dużo "swoich" podopiecznych, ale mogę wpłacać co jakiś czas jednorazowo, być może zupełnie przypadkiem będzie to raz w miesiącu. Mogę dać mu pakiet ogłoszeń z bazarku 50 + allegro. Mogę tu być. Tyle mogę.
Nie mogę wziąć go na bdt bo mam swoje prywatne suka + dwa spy z czego jeden lekko szurnięty i nadaktywny na 29 metrach, więc odpadam.[/QUOTE]
Jaanno, to co oferujesz to już jest aż nadto jak na jedną osobę. Dziękuję.
Od Ciebie, ani od innych nie oczekuję, że wyspowiadają się, czego i dlaczego nie mogą. Nie tędy droga. Ja to naprawdę rozumiem. Każdemu jest ciężko.
Liczę na pomoc, jaką jesteście władni zaoferować. Liczę na podpowiedź, co przegapiłam, co jeszcze winno być zrobione dla Bingo, by znalazł dom.
Mnie się pomysły wypaliły. Grzebię w łepetynie i pustka, normalna, pomysłowa pustka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']A ile kosztuje to ogłoszenie MP?[/QUOTE]
Irena pewno będzie się orientować, bo już jedno w MP, o ile pamiętam, było. Koszt ponad 100zł. Mam nadzieję, że nie wrzuciłam pomyłkowej kwoty.
Nie potrafię teraz odnaleźć tego ale wydarzenie powinno być na fb. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, zrobię je wieczorem. Na wątek wrzucę link.

Zapomniałam jeszcze dodać, że umieściłam Bingo na goldenline (jest tam podział na grupy zainteresowań, są więc i dotyczące zwierzaków).

Edit:
Na 100% wydarzenie było na fb, bo wrzucałam zdjęcia, mam je w albumie, a album robiłam na potrzeby wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma na to ogłoszenie, zwłaszcza, biorąc pod uwagę to, co wpisała Malawaszka, wątpliwą jego skuteczność, kasy.

Poza tym Liko, minus ogłoszeń w MP to okrutnie mała, dopuszczalna liczba znaków, czyli nie wrzuci się tam rzetelnego info o psie, a wtedy wiesz... Komuś spodoba się na focie, zadzwoni, dopyta o zdrowie i odpuści temat, bo stary, z zaćmą, padaczką i dominacyjny wobec samców. Minusów sporo.


Lada moment, najpóźniej jutro, zrobię bazarek na Bingo.
Odnowię rzeczy wystawione na allegro, zaniżając ich ceny.

Daj Boże ugra się kolejny miesiąc. A co dalej?

Link to comment
Share on other sites

Wrocilam na watek. W tym miesiacu nie moge nic wplacic, bo deklaracje juz poszly. Przejrze deklaracje i zobacze co moge zrobic w przyszlym miesiacu. Pies jest chory, stad pewnie problem ze znalezieniem stalego domku. Ostatni kudlacz tez z prawej z mojego banerka znalazl dom w ciagu dwoch tygodni na festynie zoorganizowanym przez schronisko w Inowroclawiu, poszedl tam ze swoja opiekunka z dt.
Czyli w skrocie potrzebne:
-domowe dt.
-kasa
-d.s.
To takie najwazniejsze ??
Osoby od f.b. to Anita Happy, Marinkaa i wiele innych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...