Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

Zmieniony tekst dla Bingo. [COLOR=red][B][SIZE=4]Kto pomoże w ogłaszaniu???


[/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][U][COLOR=red][B][SIZE=4][COLOR=black][SIZE=2]Nikomu niepotrzebny pudel. Tak miało być?[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/U]

[I]W dawnym kiedyś[/I] miał pana i dom, w [I]bliższym kiedyś[/I] doświadczył bezdomności i walki o przetrwanie. [B]Ktoś położył kres dramatowi starszego pudla z zaćmą i padaczką.[/B] Obecnie, dla [B]10 letniego Bingo[/B] zaczął się kolejny rozdział życia. Dzięki umieszczeniu go w hoteliku dla zwierząt i po doprowadzeniu do ładu, to cudne, pojętne, przyjazne i wpatrzone w człowieka stworzenie czeka na swoją drugą szansę. Powinno ją otrzymać jak najszybciej. Towarzystwo innych psiaków zdecydowanie mu nie służy, nasila ataki padaczki. Któryś może okazać się tym... ostatnim. [B]Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc, o włączenie się w poszukiwanie odpowiedzialnie kochającego, nowego domku dla tego psiaka, o którym bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że będzie wiernym przyjacielem, a zarazem niesamowitą, wprawiającą w dumę ozdobą swego pana. Niech dane mu będzie raz wtóry rozkwitnąć i cieszyć się tym, że ma dla kogo żyć... [/B]

[I][B]Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Bingo są: 507180857, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]



[/B][/I][LEFT][B]Edit:[/B]
Wystawiłam mu aukcję. Jak dojdą zdjęcia obciętego Bingo dołożę je do aukcji.
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Sylwio, ma być dobrze i pewno krótko, niech mu skóra odetchnie i niech ma psina wygląd.

Leni, znam ten wątek. Myślałam, że może ktoś nieodpłatnie zechce pomóc ale pewno skończy się na wykupie. Poczekajmy na fotki po obcięciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Sylwio, ma być dobrze i pewno krótko, niech mu skóra odetchnie i niech ma psina wygląd.

Leni, znam ten wątek. Myślałam, że może ktoś nieodpłatnie zechce pomóc ale pewno skończy się na wykupie. Poczekajmy na fotki po obcięciu.[/QUOTE]

Chyba wszyscy wyjechani. Ja mogę opłacić mu pakiet ogłoszeń tylko ktoś musi zamówić na bazarku, wysłać tekst i zdjęcia, bo ja mam internet do bani. Ciekawe jak wygląda w nowej fryzurze :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj usnęłam z moją córką o 21.00 byłam padnięta a miałam przesłać Biśka zdjęcia!ale juz sie poprawiam i najpierw piszę wpłaty 60zł od Ankub z bazarku.Binguś był bardzo grzeczny u fryzjera jak ostatnio był obcinany było strasznie a teraz nawet się nie ruszał,ale widać,że jest mu bardzo wygodnie.Cioteczki rachunek za zabiegi Biśka czyli obcięcie mycie ,prosiłam o wyczyszczenie uszu i sprawdzenie czy nic się tam nie dzieje wszystko jest dobrze podam pózniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...