Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='Szarotka']O czyli zostalam zwolniona z oplaty ??[/QUOTE]
Tak, bo udało się uzyskać zgodę na wyższe wsparcie. :-)

A póki co proszę o podnoszenie = zaglądanie na kolejny bazarek dla Bingo:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209454-Hity-ksi%C4%85%C5%BCkowe-szybko-i-tanio!-Na-Bingo-do-21.06-Zapraszam[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Biśku tylko mogę się z Tobą wyspacerować i to tylko wirtualnie , przepraszam .[/QUOTE]
Mało pomogłaś, hę? :loveu:
Pomagasz mi i psiakom leżącym mi na wątrobie ile wlezie. :-)
Buziole i bez dołka mi tutu... ;-) :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jaanno, wciąż problem. Bywa tak, że czegoś nie można wysłać, jeśli osoba wysyłająca ma zapchaną skrzynkę ale moja jest niemal pusta. :-( Czy możesz mi wysłać na PW swojego maila? Prześlę te dane mailowo. Nie wiem, czemu tylko do Ciebie nie przechodzą mi wiadomości... :-( Cały czas pojawia się info: [I]jaanna019 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.[/I]

Link to comment
Share on other sites

tu mi daj [email][email protected][/email]
To dla chwili uśmiechu: wczoraj łapałam dziką kotkę na sterylkę, głupiutka dała się upolować w 3 minuty do klatki łapki. Taka dumna byłam i zadowolona, że hej. Dziś w ferworze radości miałam ją zanieść na zabieg i... poszła mi dzika dzicz z klatki po mieszkaniu. Dzięki Bogu balkon był zamknięty a moje psy zupełnie nie zaiteresowane kotem bo byłaby jatka między rasowa, a tak to tylko ja w boleściach. Obie ręce pocharatane, tak mnie opatrzyli na pogotowiu, że wyglądam jak inwalida i tak się czuję, mam "sprawne 5 palców w sumie w obu rękach. ;) uziemiona jestem.

Link to comment
Share on other sites

Śmichy, śmichami ale boli, szczypie i wnerwia Cię to na pewno. :roll:
Współczuję, bo wiem co to [I]walka[/I] z dzikuskami. W mieszkaniu mam takie w niemal 99% dziczki. Co się dzieje, jak trzeba je złapać... mała głowa. :shake: Mail poszedł. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ech, żeby to choć troszkę pomogło:roll:[/QUOTE]
A wiesz, że pomaga?
Może nie tak Bingo (w znaczeniu, że on przecież nie wie, co się wokół niego i w związku z nim dzieje), choć przecież wątek drgnął w dobrym kierunku :-), ale mnie, mnie pomaga to bardzo. Za to Wam składam przegorące podziękowania! :smilecol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Leni, bardzo Cię proszę o aktualizację pierwszej strony.
Rozważ proszę to, co poniżej.[/B]

Na okoliczność wstawionego [B]tekstu ogłoszeniowego[/B], podmień go proszę na aktualny - post 1928, oddający realną sytuację Bingo.

Dodaj info, że tekstów różnie "ugryzanych" było przynajmniej trzy.
[B]
Ogłoszenia[/B] – w moim odczuciu można istniejącą listę wyrzucić, a dać tam info, że Bingo był wielokrotnie ogłaszany w nieodpłatnych pakietach, liczących sobie ponad 100 stron, osobno w wykupowanych na bazarkach pakietach, na allegro, fb, goldeline, NK, na jednym z portali dziennikarstwa obywatelskiego w formie rozwieszania plakatu.


[B]Rozliczenie[/B] też można by było podmienić na taką wersję jak obecna moja, czyli info o pierwszej turze wpłat (jak w moim poście, czyli odesłanie do głównego postu, gdzie jest pierwotna litania) i reszta ciągnięta od tego etapu, przy zachowaniu z kolei pełni wydatków.


Dobrze by było wrzucić info, że obecny [B]koszt hoteliku u sylwiaso to 240zł [/B]przy przez nas kupowanej karmie [B]josera light senior,[/B] a do tego dochodzą [B]sprawy lekowe i kontrolne, diagnostyczne z tytułu wieku i padaczki [/B]psiaka i oczywiście [B]koszt karmy[/B].

[B]Pilność potrzeb[/B] – domowy DT bez innych psiaków lub z minimalną ich ilością (psiaki spokojne), by „nie nakręcały” Bingo, co zdecydowanie mu nie służy. Ponadto, pies z padaczką jest w kojcu, na którego sylwiaso nie ma stałego podglądu i to się może marnie dla psa skończyć.


[B]Co tym zyskujemy poza porządkiem na dzień dzisiejszym? [/B]
Odpadną rady, które mogą zawierać w sobie to, co już zostało zrobione.
Taki opis da obraz obecnej sytuacji.
Istotna sprawa, jak np. rozliczenie, skróci się.[/QUOTE]

Przekopiowałam wszystko do pierwszego postu, jednak mój internet jest do bani, wiesza mi strony. Sorry że tak rzadko jestem na Dogo, zastanawiam się czy ktoś może przejąć pierwszy post tak żeby był on częściej aktualizowany? ktoś kto ma dostęp codziennie do `dogo? Przesyłam Bingusiowi 50 zł na ten miesiąc. Nie możemy tracić nadziei że dom się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...