Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='Szarotka'](...) Pies jest chory, stad pewnie problem ze znalezieniem stalego domku. (...) Osoby od f.b. to Anita Happy, Marinkaa i wiele innych[/QUOTE]
Jeszcze nie wiedzieliśmy o chorobie, ogłoszenia nie kulały a DS nawet zza zakrętu nie wyglądał. Z fb poradzę sobie, na tym polu nie będę komuś zawracać głowy, wydarzenie to żaden problem.
Nie moja to opinia ale i na samym fb jest coraz ciężej coś ugrać (DS, wsparcie). Powoli jest przeładowane psio - kocim nieszczęściem, a nieszczęścia powszednieją.

[quote name='Szarotka']Dalej to przede wszystkim nie trzeba tracic nadziei ............:cool3::cool3:[/QUOTE]
To i nie tracę ale na samej nadziei daleko nie zajadę, Bingo tym bardziej.

[quote name='lika1771']Gdyby to było mniej kasy to mozna sprobowac zdarzaja sie jeszcze cuda,ale w tej sytuacji chyba wazniejsze jest opłacenie hoteliku,karmy i lekow.[/QUOTE]
Tak, cuda jeszcze się zdarzają, choć daleko im do właściwej im epoki. Wody w wino nie zamienimy ale może uda się pomóc Bingo.

Link to comment
Share on other sites

zapisalam sié na FB, puszczé na swojá sciané.

nie czytalam nic poza kilkoma ostatnimi stronami wiéc nie bédé gniotla spraw oczywistych które pewnie juz byly ;ppp

on chyba nie ma chorych stawów ale jakby sié przydalo mam w domu (w Dublinie, ale bédé w Polsce w lipcu) opakowanie nie otwierane Karsivanu - 60 tabletek o ile pamiétam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Rozeslalam.[/QUOTE]
Dziękuję.

[quote name='sylwiaso']Majciu Biśku je nieżle,ale nie zachłannie jak wkładam mu jedzenie to najpierw obszczeka dwa boksy,a potem staje do jedzenia. (...)[/QUOTE]
Super, że ma apetyt.

Link to comment
Share on other sites

[B]Jest odpowiedź z Kundelkowej Skarbonki, a brzmi ona tak:[/B][INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]obraczus87[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17056690#post17056690"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
"Skarbie, o jaka kwotę wnioskujesz? Ile kosztuje karma dla Bingo?
Pomóc, oczywiście pomożemy, jednak w momencie wysłania pieniązków jedna osoba z wątku Bingo musi zwrocic w ciagu 6tygodni 15% z kwoty otrzymanej pomocy.(...)"


[B]Moja odpowiedź z kolei brzmiała jak poniżej:[/B]

"Josera senior, cena standardowa wszędzie, w tym i na allegro, to 155zł.
Wnioskuję o każdą, dowolną kwotę, każda ratuje sytuację.
Martuś, zostawmy to tak jak jest, a ja info o takiej możliwości plus konieczność, o jakiej piszesz wrzucę na wątek Bingo. Znajdzie się taka osoba, odezwę się tutaj powtórnie."


[B]A zatem, czy znajdzie się taka osoba, która zechce pokryć w ciągu 6tyg. 15% wnioskowanej kwoty i przelać ją na skarbonkę?[/B]


Jeśli tak, o jaką kwotę dofinansowania mam się zwrócić? Jeśli dana osoba zechce udźwignąć te 15% muszę mieć jednocześnie zapewnienie na wątku, że się z tego zobowiązania wywiąże.

Martuś, zostawmy to tak jak jest, a ja info o takiej możliwości plus konieczność, o jakiej piszesz wrzucę na wątek Bingo. Znajdzie się taka osoba, odezwę się tutaj powtórnie. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...