Jump to content
Dogomania

ŁYSY PIĄTEK 12 grudnia pobiegł po kruchym lodzie prosto za tm.....


kakadu

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://i55.tinypic.com/1ou9s3.jpg[/IMG]
Guccio

[IMG]http://i54.tinypic.com/2j3my39.jpg[/IMG]
ONka ostatecznie ma na imię Neska

[URL="http://tinypic.com/r/28mftcz/7"]View My Video[/URL]

Psiaki zadbane i zadowolone. Razem się bawią. To Neska zachęca Guccia do zabawy i gonitwy. Guccio zachowuje sie jak "pan na włościach", chodzi dumny i stateczny. Przytyło mu się. Jeszcze troche i zacznie być grubasem. Sierść coraz ładniejsza. Poza ogonem już wszędzie mu odrosła. Ogon tak w 1/3 odrośnięty.
Gonitwy, szaleństwa i uśmiechnięte pyski.

Link to comment
Share on other sites

widze, ze neske vel sabe vel diane nielatwo okielznac?
powiedz panu, zeby sie nie denerwowal, tylko po prostu odwracal do niej tylem jak tak bedzie skakala - widac, ze ona pojetna, wiec szybko zalapie o co chodzi, i ze takie skakanie nie przynosi efektow;
dzieki za djecia :)
trzeba bedzie tylko faktycznie uwazac, zeby piatek za bardzo nie przytyl juz moze, bo to tez nie bedzie dla niego dobre;

Link to comment
Share on other sites

pięknie dziękujemy za zdjęcia i filmik :multi: Wspaniale się ogląda takie szczęśliwe psiaki :loveu:
Na filmiku widać jak Neska przepycha trochę dupką Guccia, by dostać 100% uwagi Pana i z nikim się nią nie dzielić :roll: Strasznie spragniona jest chyba kontaktu z człowiekiem. Na razie robi co może, by skupić uwagę Pana na sobie :D i biedny Guccio ląduje trochę z boku. Na szczęście wydaje się, że Guccio nic sobie z tego nie robi. Chyba. Mam nadzieję, że dziewczyna niedługo trochę ochłonie :)

Link to comment
Share on other sites

podobno podgryza biednego gucia, ciagnie go za uszy, za wardzele (gorna :)), za kark, ale gucio od czasu do czasu ja zwarczy i ona na chwilke odpuszcza;
jak tak zaczepiala nelsona na spacerze to nie dziwota, ze sie w koncu chlopak zdrnerwowal; ale jakos nie nauczyl jej na dlugo rozumu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']podobno podgryza biednego gucia, ciagnie go za uszy, za wardzele (gorna :)), za kark, ale gucio od czasu do czasu ja zwarczy i ona na chwilke odpuszcza;
jak tak zaczepiala nelsona na spacerze to nie dziwota, ze sie w koncu chlopak zdrnerwowal; ale jakos nie nauczyl jej na dlugo rozumu ;)[/QUOTE]
No właśnie tak zaczepiała Nelsona, ale to nie jest moim zdaniem zaczepianie do zabawy czy zwykła młodzieńcza upierdliwość :roll: Przyjrzyj się filmikowi. Ona w ten sposób delikatnie odpędza Piątka od Pana i stara się skupić całą jego uwagę na sobie :P Jest zaborcza o kontakt z człowiekiem :eviltong: i to niestety chyba jest pewien problem. Jeśli jest taka możliwość to ja bym była za tym by Pan skonsultował z dobrym behawiorystą jak należy na to reagować lub nie reagować. Ja pojęcia nie mam co z tym robić, ale trochę mnie to niepokoi, bo nie wiem jak to się dalej rozwinie. Z Nelsonem skończyło się źle :(

Link to comment
Share on other sites

obejrzalam ten filmik jeszcze raz i moze masz faktycznie racje...
moja vega tez tak sie wpycha miedzy mnie, a innego psa, ale wystarczy jej powiedziec "odejdz" i odchodzi; moze owczarki tak maja? sama nie wiem; pogadam z aasiaa, ona zna dobrego trenera moze on cos poradzi bo zachowanie neski na dluzsza mete moze byc meczace rowniez dla biednego, spolegliwego gucia :roll:;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dzis po poludniu dostalam informacje, ze nasz lysy ukochany piatek nie zyje; ten cholerny staw, ktorym sie wszyscy tak zachwycalismy wlasnie odebral mu zycie; piatek pobiegl po kruchym lodzie prosto za teczowy most; nie znam szczegolow; nie chce ich znac; wystarczy mi to, ze nie ma juz piatka......
jestem wsciekla, najchetniej nawrzeszczalabym na kogos, za nieuwage, ze bezmyslnosc, za brak wyobrazni; wrzeszczalabym do utraty tchu; z drugiej strony wiem, ze to byl wypadek, ktory mogl sie przydarzyc kazdemu; jestem w najczarniejszej czarnej dupie od czasu kiedy umarl moj kot rysio; dlatego, ze nie da sie juz nic zrobic; dlatego, ze to takie wkurwiajaco niesprawiedliwe; dlatego, ze zasrany los uwzial sie na tego biednego psa; ze z niego tak okrutnie zadrwil; przepraszam cie piesku za to wszystko;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Dziś szłam przez most nad rzeką Orzyc - widać świeże ślady psa idące po brzegu i skręcajace na lód na rzece, potem jest wyrwa w lodzie i ślady juz nie wracaja..........[/QUOTE]
jezu, serce sie kraje na plastry jak sie czyta takie historie.........
niemy slad strasznej psiej tragedii...:-(

Link to comment
Share on other sites

Kakadu, nie wszystko da się przewidzieć. Strasznie żal, że tak się stało, że Piąteczek tak krótko cieszył się własnym ludziem i domem... :placz::placz::placz::placz: Czasu jednak już się nie cofnie... :( Mam nadzieję, że istnieje psi raj, a Piątek bryka tam teraz szczęśliwy i zapomniał już o wszystkich ziemskich troskach...

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj zobaczyłam opis kakdu, dziś dostałam linka, bo już nie miałam.
:-(:-(
Nieszczęśliwy wypadek:-(
Strasznie mi żal, ale to strasznie żal mi Piąteczka:-(
Moja suka kiedyś wskoczyła na lód, taki cienki, cieniutki, za kaczką, do dziś widzę te łapki pod którymi rwie się każdy następny kawałeczek lodu. To jest chwila, teraz mróz, od razu mięśnie sztywnieją, siły opadają, serce staje:-(
Fredzia skoczyła na taki kanałek, wąski i płytki, wyszła sama, ale już darłam się na męża by wchodził po nią.
To są sekundy...
A Piąteczek to nawet grobu nie będzie pewnie miał:-(
Śpij dobrze maleńki, życie Cię nie oszczędziło:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...