Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Wieści od Kiry - teraz nazywa się Mia

Dzień dobry 🙋‍♀️ 

Mała spała dobrze przyszła w nocy do nas do łóżka weszła w moje ramiona przytuliła się i zasnęła . Jest cudowna straszna przytulanka . Mimo tego ze u nas teraz dużo ludzi przygotowania do sylwestra , prócz tego 3 pieski i kotek to ona świetnie się odnajduje jest bardzo towarzyska i niczego się nie boi .

W poniedziałek już jedziemy do domu . Lekarza już znalazłam zobaczymy co da się zrobić . Teraz mała nazywa się Mia , nowe imię nowe życie ❤️

IMG-20221231-WA0001.jpg

IMG-20221231-WA0000.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Założyłam osobny wątek dla czarnej koteczki która jest na BDT u guccio do czasu ogarnięcia spraw weterynaryjnych, później ma miejsce w azylu dla białaczkowych w Otwocku; naturalnie jeśli w międzyczasie znalazłby się jakimś cudem domek mogłaby bezpośrednio tam trafić. Zapraszam:

 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za grudzień:

 

BIANKA, JASIEK, TUSIA,RIKO i VERA

Stan konta na 30 listopad: -920 zł

-1240 zł hotelowanie Bianki, Jaśka, Riko i Very 1-31.12

-70 zł hotelowanie Tusi 4-10.12

-50 zł transport Tusi do Biłgoraja

-50 zł koszt przejazdu Tusi busem do Krakowa

+150 zł Dora

+185 zł AlfaLS (bazarek)

+200 zł Dora

+500 zł sue

+30 zł Świat

Stan konta na 31 grudzień wynosi -1265 zł

 

PUSZKA

Stan konta na 30 listopad wynosił -430 zł

-372 zł hotelowanie 1-31.12

+430 zł wiolhelm170

Stan konta na 31 grudzień wynosi -370 zł

 

Hotelowanie Czerni i Serduszka opłacił już p. Mariusz.

10 stycznia zaplanowana jest kastracja Riko, Serduszka ora sterylizacja Czerni. Na zabieg pojedzie także kocurek od ali123.

Link to comment
Share on other sites

Dziś Riko i Serduszko miały kastrację, a Czerni sterylizację. Kotki czują się dobrze 🙂

Nowe nabytki z Izbicy (bura kotka 2 lata i kocurek 5-6 miesięczny) są bardzo fajne, zwłaszcza koteczka nie może się nacieszyć wszystkim i sama nie wie czy ma się ocierać o nogi, mruczeć, jeść czy bawić się ☺️

Czekam na trochę mniej pochmurny dzień (bo słoneczka to się chyba nie uświadczy), żeby porobić im fotki.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Z braku wątku naszej tymczasowiczki szczebrzeszynskiej szylkreci chcialam pokazać tu rozliczenie z bazarków, z których ona tez skorzystała. Bazarek Isiak 50 zl+ bazarek Aska7  25 zł + bazarek Poker 20 zł = 95 zł. Kupilam za to teraz 24 puszki mokrej karmy. Bardzo dziękuję darczyńcom.

Resized_20230112_105407.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To ta bura koteczka z Izbicy. Zastanawiałam się dlaczego tak fantastycznie przytulaśny kot ma wpisane w książeczce imię Gryźka 😆 ale z czasem zrozumiałam 😅 ona jest niesamowicie przymilna, ociera się, mruczy, ale jak się za bardzo nakręci to potrafi ugryźć w rękę 😅 nie do krwi, ale boleśnie. Brzuszka też nie wolno tykać 😉 poza tym koteczka jest świetna, wesoła, zabawowa, uwielbia głaskanie. 

gryzka.jpg

gryzka1.jpg

gryzka2.jpg

gryzka3.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...