Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Zdjęcia z wizyt poadopcyjnych robionych przez niesamowitą Isabel ❤️ Bardzo dziękujemy za tę trudną przecież pracę, naprawdę mnóstwo zaangażowania i poświęcony czas ❤️

Vincent w DS

Brak opisu.

Brak opisu.

 

Melisa w DS

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mój nowy kiciulek odpoczywa 

Brak opisu.

Byliśmy dziś u weta, bo kocurek ma spory brzuszek, jest jakaś bolesność w okolicy kręgosłupa ale nic nie widać na rtg, pani dr mówi że może uderzony (coś/ktoś) lub kocie bójki. W sobotę może pojedzie do Izbicy na kastrację i dokładniejsze oględziny, później pewnie wróci... kochany jest, już zaczął obsikiwać znalezione reklamówki 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 22:16, sue napisał:

Mój nowy kiciulek odpoczywa 

Brak opisu.

Byliśmy dziś u weta, bo kocurek ma spory brzuszek, jest jakaś bolesność w okolicy kręgosłupa ale nic nie widać na rtg, pani dr mówi że może uderzony (coś/ktoś) lub kocie bójki. W sobotę może pojedzie do Izbicy na kastrację i dokładniejsze oględziny, później pewnie wróci... kochany jest, już zaczął obsikiwać znalezione reklamówki 🙂

śliczne pysiaczki:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,nie mogę cytować postów zbiorowo.

Bardzo dziękuję za podpowiedzi.Postaram się pójść do weterynarza i poprosić jeszcze o jakiś antybiotyk.Nie przyszło mi do głowy,że to może być coś innego.Nie mogę nawet go dobrze oglądnąć bo trzyma się z dala ode mnie.Przy lewym uchu na mordzie ma wyłysienie a z boku wyłysienia sierść zlepioną,czarną.Tyle mogę zobaczyć.

Gdybym mogła go złapać i przetrzymać dawno byłby zdiagnozowany i raczej wyleczony ale to jest nie możliwe.Kot jest wyjątkowo dziki,prawdopodobnie od maluszka był kotem wolno żyjącym stroniącym od ludzi.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za podpowiedzi,będę działać bo bardzo mi szkoda biedaka.Ogólnie przytył ale to ucho to porażka.

Link to comment
Share on other sites

Tak, są dość podobne nawet rozmiarem - Arnika trochę podrosła. A Bójka z kolei to taki "szczurek". Tylko ma wielkie oczy i uszy 😉 Babki dogadane ze sobą, obecnie mogłyby nawet iść razem, bo się bawią fajnie, ale nie jest to jakaś miłość. Są bystre, ciekawskie, lubią zwiedzanie, Arnika bardziej proludzka, Bójka sobie łazi łazi i w końcu też włazi na kolana, domaga się miziania, ale dopiero wtedy jak sama chce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dzień dobry, wszystkich zainteresowanych losem rudej Molci która była na tymczasie u Dory, informuję że dziś kotka została pełnoprawną Gliwiczanką. Wizyta PA wypadła super - w tym domu to  Molcia jest panią, a człowiecza pani tylko płaci rachunki 🙂  A tak serio - adoptująca bardzo sympatyczna, chętna do poszerzania wiedzy na temat kotów i ich potrzeb, balkon osiatkowany przez profesjonalną firmę, w każdym pomieszczeniu drapaki, legowiska, zabawki ....  Molcia jest u pani Ani krótko około dwóch miesięcy, ale jest już w pełni zaaklimatyzowana, swobodna. W trakcie rozmowy chodziła po oparciu kanapy na której siedziałam, po stoliku, po pani Ani  ..... 😁   Pełen luz. Zdjęcia marne, bo Molcia ciągle w ruchu ale trochę widać. Pani Ania bardzo dziękuje za Molcię, a Molcia pozdrawia 🙂 

 

1653148452736.jpg

1653148530924.jpg

1653148543684.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...