Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Rozliczenie za październik:

 

BIANKA, JASIEK, GRYŹKA, BELLA, NITKA, SZPULKA, WĘGIELEK:

Stan konta na  30 wrzesień wynosił -7836 zł

-1240 zł hotelowanie Bianki, Jaśka, Gryźki i Belli 1-31.10 (zniżka ze względu na karmę)

-744 zł hotelowanie Nitki i Szpulki 1-31.10

-276 zł hotelowanie Węgielka 9-31.10

-10 zł Advocate dla Węgielka

-20 zł przejazd z Nitką i Szpulką do lecznicy na sterylizację

+30 zł ŚWIAT

+110 zł mdk8

+200 zł Dora

+200 zł Dora

+1000 zł bakusiowa (bazarek)

Stan konta na 31 październik wynosi -8586 zł

 

SERDUSZKO:

Stan konta na 30 wrzesień wynosił -940 zł

+940 zł

Stan konta na 31 październik wynosi 0 zł

 

Ostatnio musiałam wprowadzić korektę do rozliczenia kotków, bo się okazało, że dwie wpłaty na łączną kwotę 150 zł wliczone w ogólne kotki były przeznaczone dla Bratka i Rumianka. Stąd - jeśli ktoś śledzi rozliczenia - nastąpiła zmiana. Bratka i Rumianka rozliczam od października na ich wątku.

Link to comment
Share on other sites

Heja, maluchy pojechały wczoraj do nowego domu. Nam się było bardzo ciężko rozstać, nie wiem czy nie bardziej niż im 🙂

Wieści z domu zadowalające, było spanie w łóżeczku, zjedzone śniadanie, koopa i sioo w kuwecie jak trzeba i dużo zabaw. Są też zdjęcia nowe 🙂 Wczoraj jak je odwieźliśmy to były dość przepłoszone, ale zgodnie z moimi wskazówkami dom dal im chwilę dla siebie a potem je wyciągnął spod szafek i jakoś już poszło. jestem bardzo dobrej myśli. 

Na odchodne kociaki zostawiły w prezencie moim kotom niedolecziine glisty, więc przeleczamy całe stado, a nowy dom już ogarnie maluchy 🙂

 

Od Pani Mai także wieści w kontekście pozostałej dwójki - wszystko super, tylko kociaki zaczeły jej lać na łóżko. Sama zauważyła, że to po zmianie żwirku na totalnie inny więc ma wrócić do starego i dać znać. Jak nie będzie poprawy to wie, że ma złapać mocz do badania. 

Zdjecia wszystkie wstawię jakoś póżniej. Może nawet dziś.

 

Udało się więc całej czwórce, wszystkie są na swoim ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2023 o 12:27, Madie napisał:

Heja, maluchy pojechały wczoraj do nowego domu. Nam się było bardzo ciężko rozstać, nie wiem czy nie bardziej niż im 🙂

Wieści z domu zadowalające, było spanie w łóżeczku, zjedzone śniadanie, koopa i sioo w kuwecie jak trzeba i dużo zabaw. Są też zdjęcia nowe 🙂 Wczoraj jak je odwieźliśmy to były dość przepłoszone, ale zgodnie z moimi wskazówkami dom dal im chwilę dla siebie a potem je wyciągnął spod szafek i jakoś już poszło. jestem bardzo dobrej myśli. 

Na odchodne kociaki zostawiły w prezencie moim kotom niedolecziine glisty, więc przeleczamy całe stado, a nowy dom już ogarnie maluchy 🙂

 

Od Pani Mai także wieści w kontekście pozostałej dwójki - wszystko super, tylko kociaki zaczeły jej lać na łóżko. Sama zauważyła, że to po zmianie żwirku na totalnie inny więc ma wrócić do starego i dać znać. Jak nie będzie poprawy to wie, że ma złapać mocz do badania. 

Zdjecia wszystkie wstawię jakoś póżniej. Może nawet dziś.

 

Udało się więc całej czwórce, wszystkie są na swoim ❤️ 

Super,bardzo się cieszę😊 To zawsze sters oddawać kotki,ale co zrobić.Najważniejsze,ze dom czekał na nie.

To juz chyba nie takie maluchy🐱,mam nadzieję,ze juz teraz będzie wszystko dobrze,trzymam kicuki.

I czekamy na fotki:)

Link to comment
Share on other sites

Dwa tygodnie temu znalazłam taką oto kicię .Z początku myślałam,ze to kocurek.

Ale koteczka. Na razie jest  na dt u mojej znajomej.Zanoszę tylko żwirek i karmę.

Ale ona wyjeżdża za granicę.Tam mieszka.Kotki nie może zabrać.Z różnych powodów.

Wyjeżdża pod koniec tego tygodnia lub na początku następnego.Kicia teraz ma bardzo dobrze.

Ale niedługo to się skończy. Zrobiłam jej kilka ogłoszeń,także sue zrobiła,ale jak do tej pory nikt nie dzwoni:(

Odrobaczyłam ją i odpchliłam,dzisiaj będzie wysterylizowana na koszt gminy.będzie miała zrobione testy.

Jeśli do tego wyjazdu znajomej nic nie znajdzie pojedzie do Murki.

Kotka jest bardzo miła,uwielbia głaski,na rączki to tylko wtedy kiedy sama chce,ma ok 8-10 m-cy.

No i nie udało mi się wstawic fotki. Moze sue wstawi.

Znajoma jest zachwycona kicią,jest charkterem,mówi,ze to kot marzenie,tylko,że takich marzeń mamy sporo.

 

Dorcia.jpg

Dorcia4.jpg

Dorcia6.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2023 o 19:35, Madie napisał:

Śliczna jest ❤️

No właśnie, śliczna, ona i wszystkie nasze koty. A adopcje stoją w miejscu, mimo wyróżnionych ogłoszeń. Gdyby nie pomoc Madie, byłoby jeszcze więcej kotków szukających przynajmniej DT. I oczywiście długi byłyby jeszcze większe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2023 o 11:54, Madie napisał:

Koleżanka się do mnie zgłosiła po rudego Kocurka, na jedynaka, ale chce małego. Mamy jakiegos na stanie? Jej siostra ma od nas dwa kociaki od lat więc zakładam, że i tutaj bedzie ok 🙂 

Krystyna miała kocurka malutkiego rudego,zapytam. Pomagałam jej to stadko łapać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2023 o 11:54, Madie napisał:

Koleżanka się do mnie zgłosiła po rudego Kocurka, na jedynaka, ale chce małego. Mamy jakiegos na stanie? Jej siostra ma od nas dwa kociaki od lat więc zakładam, że i tutaj bedzie ok 🙂 

Mojej koleżanki mama ma kocurka biało-rudego do adopcji. Cudny, z działek po dzikiej kotce, ale on bardzo proludzki I pcha się na kolana. Choć oczywiście dzieciak, więc wszędzie go pełno 😉 Jego tymczasowa opiekunka pojechała do miejsca bytowania kocurka po 2 kociaki, wróciła z 4 (nie potrafiła zostawic rodzenstwa), dwa już znalazły dom, a kocurek z rudą siostrą wciąż czekają. Jak znajdą dom(y) to obiecała, że będzie łapać ich mamę i starsze rodzeństwo na kastrację, więc fajnie jakby już poszly do świetnych domów.

 

Tutaj ogloszenie: https://www.olx.pl/d/oferta/2-msc-rudobiale-kotka-i-kocurek-przesliczne-domowe-CID103-IDXf7kI.html

A tu samego rudaska: 

https://www.olx.pl/d/oferta/2-miesieczny-rudobialy-kocurek-domowy-rozmruczany-CID103-IDXqhPx.html

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...