Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 12.02.2022 o 13:20, sue napisał:

Czy mógłby ktoś może nas troszeczkę wspomóc i zamówić na mój adres saszetki felixa? Z uwagi na chorobę Dory w zastępstwie karmię koty na śmietniku i działce i mam zapas do jutra max do poniedziałku.  Z góry bardzo dziękuję ❤️ 

Dora chyba nie wyjdzie szybko z domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2022 o 13:20, sue napisał:

Czy mógłby ktoś może nas troszeczkę wspomóc i zamówić na mój adres saszetki felixa? Z uwagi na chorobę Dory w zastępstwie karmię koty na śmietniku i działce i mam zapas do jutra max do poniedziałku.  Z góry bardzo dziękuję ❤️ 

No właśnie próbowałam się z Dorą umówić na saszetki, czekałam cierpliwie, kiedy będzie dostępna 😉

Napisz do mnie priv z adresem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 19:16, feryenne napisał:

No właśnie próbowałam się z Dorą umówić na saszetki, czekałam cierpliwie, kiedy będzie dostępna 😉

Napisz do mnie priv z adresem.

Dora jest chora. Trzeba poczekać aż będzie na chodzie. Kurier nie przynosi paczek do mieszkania bo mieszka na czwartym piętrze tylko zostawia przy piwnicy. 

Link to comment
Share on other sites

Niedawno do DT u Kasi wróciła z Izbicy Brawurka, już po zabiegu. Całkiem fajnie sobie poczyna 😉 Oczywiście wciąż szuka DS. Jest ponad półroczną koteczką o fajnym charakterze, spokojniejszą niż jej siostra Bójka (została w lecznicy). 

04c55fc9861b3f091773b82d9b97f0a4.png

e389b1ddea5e51e44aeea6bf3a0dc73a.png

b31e91a481eb57f814d5ade1a5226e69.png

646536cbff2073d948fc736dba3044f2.png

c62c8bebf26dfc3df54ca83e0addd8c1.png

Link to comment
Share on other sites

Zaczynamy wiosenne ciachanie (cały czas cośtam się ciacha, ale teraz będzie seria), w kolejce ~10 kotek i ze dwa kocurki. Na razie próbujemy na gminę, a te trudniejsze przypadki pojadą na kilka dni do Izbicy. 

U Piotrka jest kotka dzikuska, którą rok temu próbowaliśmy łapać, ciężka sprawa, bo przychodzi niezbyt często, do klatki wejść nie chciała... trzeba będzie znów próbować, ale mam czarne myśli 😞 Kotka przyprowadziła 5 kociaków, które Piotrek przygarnął, oswoił i tam są 4 kotki i kocurek (a może 6 kociaków... widziałam dzisiaj stadko, ale trochę tego biegało i głowy nie dam, w każdym razie on rozpoznaje i będzie się po kolei kastrować). 

Jest też sunia i to o nią głównie się rozchodzi, podrzucona, taka o

b81526259f5ac8ebf24f6e49f30e511a.jpg

Jakoś mniej więcej do kolana, łagodna, taka trochę nieśmiała, dała się pogłaskać, posłuszna i lubi koty

4f56809dff6eee9a459b6a73ea3c2da2.jpg

886d76f1c1c06569be1da6ae87e08e1d.png

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunia jest na wsi, została tam podrzucona jak jeszcze był śnieg i mróz. Ma jedzenie i jako taką opiekę. Trzeba pomyśleć o zabiegu, bo na posesji jest dużo kotów i jak dostanie cieczki i przylezą różne psy, coś może stać się kotom, poza tym oczywiście bez sensu gdyby miała urodzić. Szukam miejsca żeby sunia została przetrzymana po zabiegu bo tam gdzie jest nie będzie odpowiednio zaopiekowana. Później może tam wrócić i będziemy szukać domu. Co prawda okolica nie jest najbezpieczniejsza, ale sunia dość spokojna. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2022 o 00:46, Poker napisał:

Śliczna sunia. Gdzie ona jest? Chudziutka i jej sterylka powinna być teraz priorytetem.

Jak się czuje DORA?

 

Dnia 19.02.2022 o 14:31, rozi napisał:

Co z Dorą?

Powoli wraca do zdrowia, pewnie niedługo tu zajrzy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taką wiadomość w sprawie Aminka dostałam:

"Witam serdecznie
Chciałabym adoptować Aminka, cała moja rodzina całe życie ma koty, mają się u nas naprawdę dobrze może nawet zbyt dobrze z czego wręcz podśmiechują się znajomi 😉 Karmimy Doliną Noteci, tuńczykiem, piersią z kurczaka. Dom niewychodzący. Nie ma dzieci.
Wzięłam w wakacje dwa kotki ze schroniska, niestety jeden miał wrodzoną wadę pęcherza i cewki, przeszedł poważna operację, walczyliśmy bardzo długo niestety się nie udało. Drugi kot siedzi teraz osowiały a ja razem z nim, koty bardzo lubiły się bawić, spały razem, były nierozłączne, Kitten tęskni za towarzystwem drugiego kota, ma 8 miesięcy wiec wydaje mi się ze powinny się potrafić bawić razem."

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2022 o 18:23, Tyśka) napisał:

Taką wiadomość w sprawie Aminka dostałam:

"Witam serdecznie
Chciałabym adoptować Aminka, cała moja rodzina całe życie ma koty, mają się u nas naprawdę dobrze może nawet zbyt dobrze z czego wręcz podśmiechują się znajomi 😉 Karmimy Doliną Noteci, tuńczykiem, piersią z kurczaka. Dom niewychodzący. Nie ma dzieci.
Wzięłam w wakacje dwa kotki ze schroniska, niestety jeden miał wrodzoną wadę pęcherza i cewki, przeszedł poważna operację, walczyliśmy bardzo długo niestety się nie udało. Drugi kot siedzi teraz osowiały a ja razem z nim, koty bardzo lubiły się bawić, spały razem, były nierozłączne, Kitten tęskni za towarzystwem drugiego kota, ma 8 miesięcy wiec wydaje mi się ze powinny się potrafić bawić razem."

Może Pani zechciałaby do mnie zadzwonić, wstępnie fajnie brzmi 🙂

 

Groszek pojechał do Katowic

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2022 o 18:36, sue napisał:

Może Pani zechciałaby do mnie zadzwonić, wstępnie fajnie brzmi 🙂

 

Groszek pojechał do Katowic

Pani ma dzwonić do Isabel, bo do Niej mam podany nr telefonu w ogłoszeniu.

Świetnie, to ogłoszenie całkowicie usuwam. Dziękuję za wiadomość. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2022 o 18:42, Tyśka) napisał:

Pani ma dzwonić do Isabel, bo do Niej mam podany nr telefonu w ogłoszeniu.

Świetnie, to ogłoszenie całkowicie usuwam. Dziękuję za wiadomość. 

A z jakiego miasta jest ta pani? Miałam dzisiaj dwa telefony, ale nie dotyczyły Aminka tylko Muszki (to Bójka albo Brawurka, chyba) i były z Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...