Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Takie info z ds Tomiego i Jerego

dostałam od Isabel,bo to ona była na wizycie przed i po adopcyjnej

tak bardzo cieszę się z takich domów

Dzień dobry,

przesyłam link do folderu ze zdjęciami Huntera (większy) i Bidena (mniejszy), bo tak ostatecznie nazwaliśmy Toma i Jerry'ego: https://www.dropbox.com/sh/px4bfjey8fx6qbn/AACs1Z4d48i3FuvqjHYbVR3Ka?dl=0

Chłopaki mają się bardzo dobrze, zadomowili się przez te kilkanaście dni u nas już solidnie. Właściwie od samego początku także dogadują się dobrze z naszymi starymi kocurami. Biden nawet - gdy już poczuł się zupełnie swobodnie - zaczął wybierać (szczególnie do popołudniowych drzemek, które widać na kilku zdjęciach) naszego najstarszego kota, 16-letniego Bobruja.

Każdy ma oczywiście swoje upodobania - Hunter bawi się przede wszystkim sznurkiem, Biden - piłeczką kłębuszkową; Hunter woli zabawy na małej przestrzeni, Biden raczej biega („aportuje” swój ulubiony kłębuszek). Często oczywiście wybierają także zabawy między sobą.

Chłopaki są już po odrobaczeniu i szczepieniach; na 1 lutego mamy umówioną kastrację.

Jedyny deficyt, jaki chyba mieli (oprócz czasem lękliwości na jakieś nieoczekiwane domowe wydarzenie - ale w takich sytuacjach zawsze szukają siebie i wszystko szybko wraca do normy), to nawyk ssania (chyba za wcześnie byli odstawieni od mamy). Biden liże i podgryza nasze palce (ale już z dnia na dzień coraz mniej), a Hunter ma swoją specjalną różową szmateczkę (na jednym zdjęciu także uwiecznioną), którą - najlepiej wtuliwszy się w nas - lubi solidnie (dwa/trzy razy dziennie) wyssać.

Bardzo dziękujemy za przekazanie nam tych cudownych chłopaków i mamy nadzieję, że w najbliższym czasie na własne oczy będzie Pani mogła ich u nas zobaczyć (bo czeka nas chyba jeszcze załatwienie adopcyjnych formalności).

Pozdrawiamy serdecznie -

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Rudi trafił genialnie. Pierwszego dnia pani zrobiła mu podstawowe badania. Udało się zlokalizować stan zapalny wokół jednego z górnych ząbków, co może powodować wyciek z oka. Naturalnie to jeszcze nie koniec badań, ale jest już punkt wyjścia. Na RTG wyszło, że ma śrut w brzuchu 😞 To już drugi rudy kot z okolicy ze śrutem. Mamy jakiegoś pseudomyśliwego, który widząc coś rudego uważa, że to lis i strzela? Kiedyś faktycznie nocami słychać było sporadyczne strzały. Ten śrut może być usunięty przy okazji, na razie nic wokół niego się nie dzieje.

Rudi będzie miał też konsultację z ortopedą, bo trochę sztywno trzyma ogon, co zresztą dało się zauważyć jak u mnie był. Fajnie mieć własnych wetów ;> 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 08:49, DORA1020 napisał:
  Dnia 29.12.2021 o 08:23, DORA1020 napisał:

Plus dwie ostanie faktury:249zł. Razem 437zł

Z mojego  przedostatniego bazarku bazarku uzbierało się  125zł

i z ostaniego bazarku  120zł

437zł - 245zł = 192zł

Dług za karmę nadal wynosi 192zł

Expand  

Isabel  wpłaciła 50zł  na karmę dla bezdomniaków, Bardzo dziękuję:)

obecny dług za karmę:142zł

Kolejna faktura

99zł

Obecny dług 241zł

Plus kolejna faktura: 157zł.

Razem:398zł

wpłata od malagos i Ani  200zł ,od Pani Ani ze Szczekocin 100zł . Bardzo dziekuję:)

W chwili obecnej dług za karmę wynosi  98zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 08:47, DORA1020 napisał:

Wpłaty na dług do Izbicy

malagos i Ania 100zł

Olena 84    50zł

sue 120z

Do Izbicy 28.01.  wpłaciłam 270zł

Bardzo dziekuję za pomoc w spłacie długu:)

Gdzieś jest chyba błąd, ja wpłatę od Oleny 50 zł przyniosłam i + 70 zł z naszego bazarku daje 120 zł 

Była cegiełka od mdk8 i tak wpisałam na wątku lecznicowym, ale ona jest wliczona do długu za karmę chyba? Muszę w takim razie poprawić ale nie wiem co to za wpłata

0ab8a44b51116a42a9848a404e029b8a.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 21:05, sue napisał:

Gdzieś jest chyba błąd, ja wpłatę od Oleny 50 zł przyniosłam i + 70 zł z naszego bazarku daje 120 zł 

Była cegiełka od mdk8 i tak wpisałam na wątku lecznicowym, ale ona jest wliczona do długu za karmę chyba? Muszę w takim razie poprawić ale nie wiem co to za wpłata

0ab8a44b51116a42a9848a404e029b8a.png

1.  mdk8 napisała, że 50 zł daje na karmę.

2.  Jeżeli wpłata od Oleny była w tych 120 złotych to Dora się pomyliła i powinno być 220 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 22:22, bakusiowa napisał:

1.  mdk8 napisała, że 50 zł daje na karmę.

2.  Jeżeli wpłata od Oleny była w tych 120 złotych to Dora się pomyliła i powinno być 220 zł.

niestety w  rozliczeniach    prawie zawsze się mylę

jeśli mdk8  nie będzie miała nic przeciwko,to pieniążki od niej pójdą na dług w Izbicy

a z mojego bazarku po rozliczeniu pójdzie na karmę,i myślę,że jak zrobię rozliczenie,to długu za karmę już nie będzie

przynajmniej na chwilę obecną,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...