Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

15 godzin temu, DORA1020 napisał:

Buenos,bardzo Ci dziekuje:)

Wiem,ze na Ciebie zawsze moge liczyc.

Nie tak dawno przeciez wyslalas pieniazki,a teraz rowniez pomoglas:)

Dziekuje,ze sa takie osoby,ktore pomagaja,bo sama nie dalabym rady.

Byc moze osoby pomagajace nie zdaja sobie sprawy,ze to one ratuja te zwierzaki,ale tak jest w rzeczywistoci,a ja moge tylko podziekowac i te zwierzaki,ktore trafiaja co cieplych domkow rowniez sa wdzwieczne ,tylko mowic nie moga...wiec ja za nich...BARDZO DZIEKUJE:)

Doro jesli moge 5 groszy wtracic- z calego serducha polecam Cats Best Öko plus- tani nie jest, ale kupska i siki sie zbrylaja, na lopatke i wio.Reszta sucha.Wydajny jest:-)

Doro grosiki na zwirek polecialy. Jutro powinny byc na Twoim koncie:-)

Skad Ty wynajdujesz tak piekne koty?:-)

Link to comment
Share on other sites

O 17.10.2016 o 18:15, sharka napisał:

wpłaciłam na Twoje konto Dora 157 zł z dwóch bazarków (74 zł i 83 zł), proszę potwierdź jak dotrą:

Pieniazki z bazarku sa juz na koncie.Bardzo dziekuje:)100zl  wplace na hotelik dla malego Kajtusia,a 57zl przeznacze dla moich podopiecznych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 18.10.2016 o 00:18, buuenos napisał:

Czemu wciaz sie cytuje? 

Polecam  Cats Best Öko zwirek, tani nie jest,ale wydajny.

 

Buenos,pieniazki od Ciebie rowniez dotarly.124.28zlBardzo dziekuje:)

Kupuje zwirki,ale pojedynczo,nie moge dzwigac.

I te tansze,nie wiem jak dlugo jeszcze kociaki beda szukaly domow,wiec nie wiem ile tego zwirku bedzie potrzeba.

 

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam info od Dory:

To Bianka

koteczka cudna,ale kobieta,ktora sie nia zaaopiekowala wyjezdza na 2 miesice za granice.

Kotka koczowala 1,5 roku przy blokach, w Szczebrzeszynie..Zostala wysterylizowana.

Jest to kotka,ktora jeszcze nie do konca ufa ludziom.

Przewaznie siedzi caly dzien za lozkiem,trzeba ja wyciagac do glsakania,ale jak juz jest na rekach to wtedy mozna ja glasakac do woli.Ozywia sie w nocy,wtedy chce sie bawic,albo przychodzi na lozko do spiacej pani i spi razem z nia,ale tez wlasnie wtedy dopomina sie o glaski.

Bianka szuka domu tymczasowego,bo pani,ktora ja wziela spod blokow musi wyjechac za granice,niestety w celu zarobkowym.W zwiazku z czym kicia zostaje bez domu.

Kobieta wyjezdza na poczatku listopada,dom dla koteczki pilnie potrzebny.

Martwie sie,inaczej kicia trafi zpowrotem na ulice.Z cieplego kocyka na mroz:(

Kobieta pytala swoich znajomych/bliskiej rodziny nie ma/ moze ktos zgodzilby sie przetrzymac kotke przez ten czas,ale nikogo takiego nie znalazla.A czas leci nieublaganie.

 

Bianka2.JPG

Bianka3.JPG

Bianka4.JPG

Bianka6.JPG

Bianka7.JPG

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje handzi i Krystynie za pomoc dla kociej rodzinki z rodziny patologicznej:)

Rodzinka /szczegolnie kociaki malutkie/ zostala uratowana w ostatniej chwili.

Nie wiem co bym zrobila bez Waszej pomocy,ja juz nie mam gdzie umieszczac i nie wiem jak dalej /bez dt / pomagac.

A mam kolejne zgloszenia.Oczywiscie z patologii.Dwa czarne kotki,dwie kotki do sterylizacji.A nie ma takiej mozliwosci zeby kotki zabrac na sterylke,a pozniej oddac patologii.A jeszcze kocia  rodzinka...kotka/wysterylizowana/ i 3 kocurki 3,5 miesieczne dalej czekaja na dom.

Wszystkim,ktorzy tutaj zagladaja i pomagaja bardzo dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ,że mnie cioteczki nie pogonią z moją prośbą o zagłosowanie na Joannę Krześlak - Hoogland , młodą , bardzo zdolną kobietę.Znam ją od 15 lat.Drapała się pazurami, by z biednego rejonu kraju dojść do tego co osiągnęła w nauce. Głosowanie jest proste. Joasia jest na samym dole.

http://polakroku.nl/stemmen/?resultaat=gestemd

Dziękuję i przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...