Jump to content
Dogomania

Irys w ds. Dziękujemy Pani Kasi. :)


Recommended Posts

I są!Nasz Irysek,to ma charakterek,oj ma...!Zapanował nad całym psim towarzystwem i rozstawia je po kątach.Nie da żadnemu podejść do swojej michy z żarełkiem, ale innym bardzo chętnie i skutecznie je podkrada!A psiaki znoszą to ze stoickim spokojem...!Jak widać,Irysek ma fory, nie tylko u p.Kasi,ale i u "braci mniejszych"Obecnie,Jest przerwa w podawaniu Nivalinu więc p.Kasia włączyła na ten czas Omegę,co jak wiadomo jest super preparatem.We wtorek,na godz.17-tą,jest umówiona na konsultacja z doktorem Derkowskim,więc nowe wiadomości we wtorek późnym wieczorkiem.Trzymajmy kochane cioteczki mocno kciuki za naszego Iryska i kochaną p. Kasię!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771'][B]Cioteczki mam na koncie wpłate 30zł od p.Marii B z BUKOWNA nie ma nicku wiec to moze ktos z fb,chyba trzeba ta pania poinformowac zeby nie wpłacała.[/B][/QUOTE]Znam tą Panią, napiszę do niej, to pani od naszego z dogomanii Cacka.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze wiadomości:Irysek był dzisiaj na konsultacji u p.dr Derkowskiego.Bez badania z kontrastem,nie można na dzień dzisiejszy nic powiedzieć.Dlatego termin tego badania jest wyznaczony na 1-go grudnia.Nasz Irysek,oczywiście zrobił na p.doktorze niesamowite wrażenie...biegał,skakał,lekko merdał ogonkiem...Tak jak więc widać,czuje się bardzo dobrze,a jeżeli uda się jeszcze mu jakoś pomóc...to było by super.Poczekajmy więc do pierwszego...wieczorkiem przekażę informacje, jakie otrzymam od p. Kasi.Koszt badania wyniesie ok.600zł.
Irysku,mocno,mocno trzymam kciuki,za ciebie i wspaniałą p.Kasię!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Dzisiejsze wiadomości:Irysek był dzisiaj na konsultacji u p.dr Derkowskiego.Bez badania z kontrastem,nie można na dzień dzisiejszy nic powiedzieć.Dlatego termin tego badania jest wyznaczony na 1-go grudnia.Nasz Irysek,oczywiście zrobił na p.doktorze niesamowite wrażenie...biegał,skakał,lekko merdał ogonkiem...Tak jak więc widać,czuje się bardzo dobrze,a jeżeli uda się jeszcze mu jakoś pomóc...to było by super.Poczekajmy więc do pierwszego...wieczorkiem przekażę informacje, jakie otrzymam od p. Kasi.Koszt badania wyniesie ok.600zł.
Irysku,mocno,mocno trzymam kciuki,za ciebie i wspaniałą p.Kasię![/QUOTE]

Czy coś już wiesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Czy coś już wiesz?[/QUOTE]
Przykro mi ale nie mogłam dzisiaj się skontaktować z p.Kasią.Byłam cały dzień w rozjazdach i dopiero teraz dotarłam do domu i ze względu na późną porę nie dzwonię.Stałam ponad 2 godz.w korku bo był wypadek.Tak więc jutro zadzwonię i napiszę.Jestem też bardzo ciekawa co u Iryska i mam nadzieję,że jutro przekażę tylko same dobre wiadomości...

Link to comment
Share on other sites

Napisałam już do tej osoby, poinformowałam o sytuacji Irysa i zeby póki co nie wpłacała na niego. Ta pani jest kuzynką osoby, która adoptowała Cacka z Radomia i chciała pomóc innym. Prześlij te pieniądze na konto Pani Kasi dla Irysa.
Ja otrzymałam na konto 20 zł od Kariny R. ale nie wiem co zrobić, ona nie jest na dogomanii, czy ktoś ma z nią kontakt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Przykro mi ale nie mogłam dzisiaj się skontaktować z p.Kasią.Byłam cały dzień w rozjazdach i dopiero teraz dotarłam do domu i ze względu na późną porę nie dzwonię.Stałam ponad 2 godz.w korku bo był wypadek.Tak więc jutro zadzwonię i napiszę.Jestem też bardzo ciekawa co u Iryska i mam nadzieję,że jutro przekażę tylko same dobre wiadomości...[/QUOTE]

Czekamy z niecierpliwością i pełni nadziei ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Czekamy z niecierpliwością i pełni nadziei ....[/QUOTE]

Iryskowe wiadomości:Irysek od godz.9-13-tej był w klinice.Badanie kręgosłupa pod kontrastem wykazało,że wszystkie kanaliki są drożne.Rdzeń jest nie przerwany.Są małe ubytki,które nie mają żadnego wpływu na "sprawy fizjologiczne"To badanie było dla dr.Derkowskiego wystarczające i nie widział potrzeby robienia komputer-tomografu.Na dzień dzisiejszy nie ma potrzeby,robienia operacji.Było to też skonsultowane z jeszcze jedną p.dr.która przyznała dr.Derkowskiemu rację.Prognozy pod kątem ortopedycznym są takie,że nic się nie powinno pogorszyć a nawet polepszyć!Prawdopodobnie został uszkodzony jakiś nerw,który odpowiada za taki stan rzeczy ale nie jest to sprawa operacyjna.Zalecenia: podawać z przerwami Niwalin i Milggamę i spróbować z rehabilitacją,wzmacniającą mięśnie.W niedługim czasie p.Kasia umówi się z rehabilitantem.Irysek je bardzo ładnie,biega,podnosi ogonek do góry i nim merda.W zeszłą niedzielę p.Kasia zauważyła po raz pierwszy takie coś:Irysek podbiegł do Mirki i zabrał jej piłeczkę /a raczej strzęp piłeczki!/ i zaczął się nią bawić.Podskakiwał,podrzucał, a przy tym, był bardzo radosny i rozbrykany!Zdarzyło się to po raz pierwszy!A co się jeszcze dowiedziałam?!...Na śniadanko dostają pokrojony w kostkę chlebek z pasztetem...no,no ale p. Kasia im dogadza...!
Pani Kasia zapłaciła w klinice 303zł.Powiedziała,żeby w żadnym wypadku już nie zbierać pieniążków na leczenie Iryska,bo nie ma takiej potrzeby.Jeżeli chcemy,to pozostała część odda z powrotem i możemy je przekazać na inne pieski,a jeżeli nie to zostanie na dalsze leki i rehabilitację.Ja jestem za tym,by te pieniążki pozostały u p.Kasi,bo rehabilitacja też kosztuje, ale to jest tylko moje zdanie,więc niech się wypowie więcej cioteczek.Pani Kasia obiecała,że w wolnej chwili zrobi nową sesję zdjęciową Iryskowi i reszcie swoich pupili...!

Link to comment
Share on other sites

To wspaniałe wieści,tylko pozostaje Iryskowi rehabilitacja.Niech Irysek cieszy się tym życiem,które otrzymał od Pani Kasi.
Cioteczki zaglądnijcie na ten wątek:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!!/page3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Irysek podbiegł do Mirki i zabrał jej piłeczkę /a raczej strzęp piłeczki!/ i zaczął się nią bawić.Podskakiwał,podrzucał, a przy tym, był bardzo radosny i rozbrykany![/QUOTE]

Aż mam mokro w oczach. Szczęsliwy pies....!Kochana, najkochańsza Pani Kasia !

[QUOTE]Ja jestem za tym,by te pieniążki pozostały u p.Kasi,bo rehabilitacja też kosztuje[/QUOTE]

Nie wyobrażam sobie żeby było inaczej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Iryskowe wiadomości:Irysek od godz.9-13-tej był w klinice.Badanie kręgosłupa pod kontrastem wykazało,że wszystkie kanaliki są drożne.Rdzeń jest nie przerwany.Są małe ubytki,które nie mają żadnego wpływu na "sprawy fizjologiczne"To badanie było dla dr.Derkowskiego wystarczające i nie widział potrzeby robienia komputer-tomografu.Na dzień dzisiejszy nie ma potrzeby,robienia operacji.Było to też skonsultowane z jeszcze jedną p.dr.która przyznała dr.Derkowskiemu rację.Prognozy pod kątem ortopedycznym są takie,że nic się nie powinno pogorszyć a nawet polepszyć!Prawdopodobnie został uszkodzony jakiś nerw,który odpowiada za taki stan rzeczy ale nie jest to sprawa operacyjna.Zalecenia: podawać z przerwami Niwalin i Milggamę i spróbować z rehabilitacją,wzmacniającą mięśnie.W niedługim czasie p.Kasia umówi się z rehabilitantem.Irysek je bardzo ładnie,biega,podnosi ogonek do góry i nim merda.W zeszłą niedzielę p.Kasia zauważyła po raz pierwszy takie coś:Irysek podbiegł do Mirki i zabrał jej piłeczkę /a raczej strzęp piłeczki!/ i zaczął się nią bawić.Podskakiwał,podrzucał, a przy tym, był bardzo radosny i rozbrykany!Zdarzyło się to po raz pierwszy!A co się jeszcze dowiedziałam?!...Na śniadanko dostają pokrojony w kostkę chlebek z pasztetem...no,no ale p. Kasia im dogadza...!
Pani Kasia zapłaciła w klinice 303zł.Powiedziała,żeby w żadnym wypadku już nie zbierać pieniążków na leczenie Iryska,bo nie ma takiej potrzeby.Jeżeli chcemy,to pozostała część odda z powrotem i możemy je przekazać na inne pieski,a jeżeli nie to zostanie na dalsze leki i rehabilitację.Ja jestem za tym,by te pieniążki pozostały u p.Kasi,bo rehabilitacja też kosztuje, ale to jest tylko moje zdanie,więc niech się wypowie więcej cioteczek.Pani Kasia obiecała,że w wolnej chwili zrobi nową sesję zdjęciową Iryskowi i reszcie swoich pupili...![/QUOTE]

Bogusik, dzięki za informacje i to wspaniałe. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...