Jump to content
Dogomania

Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro sama konsultacja wynosi 180 zł to ile Janicki policzy za sam zabieg! Koszty przerosną kieszenie.

Może poszukać Fundacji, która "pożyczy" swoje zniżki?

ps. Sterna (uważam go za wielkiego specjalistę) daje zniżki na bezdomne psiaki. Nie słyszałam nigdy o kwocie 200 zł za samą konsultację. Wiem, że bierze 30, 50 albo 80 - zależy ile bada. Ma gdzieś swój gabinet na żoliborzu (tam bierze taniej, bo nie płaci prowizji klinikom, które go podnajmują). Na ulicy...kurcze, coś na J...(mała domkowa uliczka jednokierunkowa)

Link to comment
Share on other sites

dr Sterna to też dobry specjalista, łagodnie z cenami podchodzi do psów bezdomnych. Ja w końcu nie byłam tam na konsultacji, ponieważ obyło się bez tego, ale z tego co pamiętam to omar woziła tam pieski, może z omar spróbować skontakotwać się?

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że jak Kago będzie miała czas to odezwie się tutaj i napisze jaka zapadła decyzja. Tak czy siak, pieniądze sa potrzebne. Aga pisała na początku, że na dzień dzisiejszy kasa została wzieta ze skarpety klembowskiej. I powiem wam, że to jest masakra jakaś, bo Marysia i Next mają nieuregulowane rachunki za hotel. Bullki też mają nieuregulowane, bo z 800 zł (o ile sie nie mylę), które obiecała Ada-je-je, dostaliśmy piękną, dorodną figę. Czyli nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nemesea']nie ma kontaktu w każdym razie nie na 1 poście , podajcie go bo nie można nic zrobić...zwyrodnialca ktory jej to zrobil trzeby zlapac i powiescc na drzewie...aby zdechł w meczarniach skurwysyn ....[/QUOTE]

jestem za !

A może ktoś jej na te łapinki po prostu nadepnął.... chociaż rana wygląda na szarpaną...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Ja myślę, że jak Kago będzie miała czas to odezwie się tutaj i napisze jaka zapadła decyzja. Tak czy siak, pieniądze sa potrzebne. Aga pisała na początku, że na dzień dzisiejszy kasa została wzieta ze skarpety klembowskiej. I powiem wam, że to jest masakra jakaś, bo Marysia i Next mają nieuregulowane rachunki za hotel. Bullki też mają nieuregulowane, bo z 800 zł (o ile sie nie mylę), które obiecała Ada-je-je, dostaliśmy piękną, dorodną figę. Czyli nic.[/QUOTE]

Dlaczego piszesz w takim tonie jakby Was oszukano? Sprawa byla wyjasniana na wátku balonowym, wiéc nie pisz nieprawdy, bo pieniádze bédá, 500zl (i tak duzo) ale bédá. I nie wspomnialas tez ze wyslalyscie fakturé z VATem, wiéc nie doprawiaj komus rogów któych nie ma ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nemesea']nie ma kontaktu w każdym razie nie na 1 poście , podajcie go bo nie można nic zrobić...zwyrodnialca ktory jej to zrobil trzeby zlapac i powiescc na drzewie...aby zdechł w meczarniach skurwysyn ....[/QUOTE]

spokojnie kago już dojechała z małą do domu i zaraz się wszystko wyjaśni co dalej poczynamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']

ps. Sterna (uważam go za wielkiego specjalistę) daje zniżki na bezdomne psiaki. Nie słyszałam nigdy o kwocie 200 zł za samą konsultację. Wiem, że bierze 30, 50 albo 80 - zależy ile bada. Ma gdzieś swój gabinet na żoliborzu (tam bierze taniej, bo nie płaci prowizji klinikom, które go podnajmują). Na ulicy...kurcze, coś na J...(mała domkowa uliczka jednokierunkowa)[/QUOTE]


Tutaj tyle bierze :

[URL]http://www.bemowo-wet.com.pl/godziny.html[/URL]

gdzie jeszcze przyjmuje nie mam pojęcia nie opierałam się tylko na tym co mi ktoś poiwedział ale też sama zadzowniłam i zapytałam żeby nie robić śmietnika tu na wątku podałam sprawdzone info jeżeli dr Sterna daje zniżki to wspaniale ale to i tak niewiele da w sytuacji gdy do końca sierpnia jest na urlopie .

Dr Lipiński ja go nie znam ale trudno żeby każdy z nas znał wszytskich ortopedów i jeszcze o wszystkich miał dobre zdanie , ile ludzie tyle opinii . Skoro Dr Lipiński to specjalista chirurg ortopeda to chyba warto skonsultować Hesię z nim , ortopeda może i dobry a że młody jeszcze stażem to dlatego nie ma wygórowanych cen dr Janicki to ortopeda stary stażem więc pewnie stąd wysoka cena . Po za tym uważam , że cuda się zdarzają ale rzadko i przypadek ?Hesi jest w stanie ocenić dr Lipiński ( pewnie też każdy inny ortopeda ) czasem tez bywa tak w ciężkich przypadkach , że lekarze konsultują się ze sobą . Lepszy ortopeda niż zwykły ogólny wet czy też chirurg wydaje mi się , że ktoś kto robił specjalizację z ortopedii to jakieś tam pojęcie ma chyba .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...