Jump to content
Dogomania

Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!


AGA35

Recommended Posts

Boże, jakie nieszczęście :placz:
Janicki dobry, to fakt, ale sentymentów to on nie ma... Mojego Misia otworzył, zobaczł, że stary uraz, zaszył i zapłaciłam coś ok 700 zł... ze zniżką.

Ja już mam tyle psów i długów, że nie bardzo mam jak pomóc ale będę zaglądać, może wygram w totka.

A dr Sterna?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O matko, jak to maleństwo musiało cierpieć :( Ja też poszukam czegoś na bazarek. [B]
mala_czarna[/B], jak znajdę więcej gratów, to nie będziesz musiała dzielić swojego na 3 psiaki, bo mój by był tylko na Hesię. Tylko że ja za tydzień w piątek wyjeżdżam, więc wysyłka po 5 września. Mogę też komuś zdjęcia podesłać, żeby pilnować bazarku, jak mnie nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']O matko, jak to maleństwo musiało cierpieć :( Ja też poszukam czegoś na bazarek. [B]
mala_czarna[/B], jak znajdę więcej gratów, to nie będziesz musiała dzielić swojego na 3 psiaki, bo mój by był tylko na Hesię. Tylko że ja za tydzień w piątek wyjeżdżam, więc wysyłka po 5 września. Mogę też komuś zdjęcia podesłać, żeby pilnować bazarku, jak mnie nie będzie.[/QUOTE]


Ooo, bardzo chętnie kochana :) Wyślij mi fotki, ja zrobię bazarek, a Ty będziesz fanty wysyłać po 5 wrzesnia. Czy tak może być? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_']no właśnie, może Dr. Sterna? albo Degórska?

Mam nadzieję że obejdzie się bez amutacji! :kciuki:[/QUOTE]

Dr Sterna też bardzo dobry ortopeda ale ceni się tak jak dr Janicki obecnie bierze 200 zł za konsultację ale jest na urlopie do końca sierpnia więc dr Janicki pewnie też sie podniósł koleżanka właśnie mi przekazała te info o Dr Sterna tak więc wg mnie ciężko będzie znaleźć specjalistę ortopedę , który zrobi konsultację za grosze . Zawsze jednak można zastanowić się czy ortopeda jest konieczny choć w przypadku złamań u ludzi to najpierw konusltuje się zdjęcie z ortopedą .... chyba... przynajmniej tak było w przypadku mojego TZ ale absolutnie nie chciałbym tu w żaden sposób się mądrzyć ponieważ nie posiadam odpowiedniej wiedzy z zakresu weterynarii i wszelkich specjalizacji z jej zakresu .

Ciotki pomóżcie doradźcie co robić z Hesią ....

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam na Powstańców. W niedziele od 12.00 na dyżuże jest dr. Lipski/Lipiński(cholera już zapomniałam) za konsultacje bierze 85zł, jest to młody ortopeda i Pani powiedziała ze robi bardzo dużo zabiegów, jest chwalony. Ja osobiście nie słyszałam o nim, żeczywiście strasznie podrożało bo ja płaciłam u Janickego 150zł, czasmi potrafi zejść z ceny więc moze trzeba by było z nim pogadać. Wg mnei sunia potrzebuje natychmiastowej konsultacji by coś można było uratować. A moze spróbować do p.Janusza Orzechowskiego bo Fundacja nadal działała i pomagała, moze by pomógł?

Link to comment
Share on other sites

ja rok temu znalazlam połamanego Slodyczka - miał gwoździowane 2 lapy i połamaną miednicę. Skladal go dr Juliusz Lipiński z Powstańcow Śląskich. Dostalam zniżkę, dr był bardzo fachowy i zaangazowany w to co robił. Pies biega i nie ma śladu po tamtych przezyciach. U dr Janickiego skladalam połamaną onkę - miałam wrażenie, że robi wszystko z łaski. nic mi nie tlumaczył, nie wiedzialam do końca jakie są zalecenia. Dr Lipiński po operacji, gdy nie mógl poczekać aż dojadę po psa, dzwonił do mnie, by mi wszystko wytłumaczyć, mimo iż zostawil czytelne zalecenia. Myslę, że gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała ortopedy chirurga,w pierwszej kolejności skonsultowałabym się z dr Lipińskim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Dzwoniłam na Powstańców. W niedziele od 12.00 na dyżuże jest dr. Lipski/Lipiński(cholera już zapomniałam) za konsultacje bierze 85zł, jest to młody ortopeda i Pani powiedziała ze robi bardzo dużo zabiegów, jest chwalony. Ja osobiście nie słyszałam o nim, żeczywiście strasznie podrożało bo ja płaciłam u Janickego 150zł, czasmi potrafi zejść z ceny więc moze trzeba by było z nim pogadać. Wg mnei sunia potrzebuje natychmiastowej konsultacji by coś można było uratować. A moze spróbować do p.Janusza Orzechowskiego bo Fundacja nadal działała i pomagała, moze by pomógł?[/QUOTE]
pisałyśmy jednocześnie:)
polecam dr z calego serca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...